Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

В Запоріжжі встановлять пам'ятник Гітлеру

Крук_Крук | 21.05.2010 19:41

13
Рейтинг
13


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
4

Незабаром Запоріжжя прославиться не лише першим в Україні пам'ятником Сталіну, але першим у світі пам'ятником Гітлеру.

В Запоріжжі встановлять пам'ятник Гітлеру
Нарешті справедлива кара спіткала кривавого тирана Сталіна. Вже кілька тижнів пам'ятник безжального ката мозолить очі мешканцям славетного міста Запоріжжя. Але народний терпець нарешті урвався! 21 травня активісти Запорізької молодіжної організації ЄНОТ закидали ненависний жителям міста пам'ятник червоною фарбою. Лідер цієї організації Наталка Гончарова дала такий коментар з приводу цієї акції: "Йосип Сталін за час свого перебування при владі знищив природні зелені масиви Запоріжжя, а натомість спаплюжив екологію нашого міста, побудувавши тут велику кількість заводів, що вже не перше десятиріччя забруднюють навколишнє середовище". Юні екологи не могли змиритися з таким станом речей і пішли на радикальні кроки.

Але на цьому зупинятися молоді патріоти не збираються. Вони вже направили скаргу до Прокуратури щодо легітимності встановлення цього пам'ятника. Наразі ЄНОТовців у цій шляхетній справі підтримують ВО "Свобода", ЗОГМО "НЕБО", КУН, ВУТ "Проствіта" та інші патріотичні організації. За словами голови організації НЕБО Ігоря Артюшенко, націоналісти Запріжжя вже не впреше співпрацюють з ЄНОТом, і цього разу з радістю підтримують ініціативу цієї організації у боротьбі з наслідками тоталітаризму.

Проте оскільки мета ЄНОТа полягає не у руйнуванні, а у творенні, у найближчих планах цієї організації – встановлення в Запоріжжі пам'ятника Адольфу Гітлеру. Як заявила членкиня ЄНОТа Катерина Пєгова, лідер націонал-соціалістичної партії Німеччини був ідеальним взірцем сучасної екологічно свідомої людини. Він не вживав алкогольних напоїв, не палив, вів здоровий спосіб життя, займався спортом, був переконаним вегетаріанцем, виступав за міцні шлюбні стосунки. Збір коштів на встановлення пам'ятника вже розпочався. На сьогоднішній день вже вдалося назбирати близько 2.5 тисяч гривень. Питання встановлення пам'ятника на сьогоднішній день ще узгоджується із мерією.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua