Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Блазень на замовлення?


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
4

Не вагаючись, змушений був відреагувати на відверті й нахабні провокації наших воріженьок, за ниточки яких смикають ляльководи з Півночі...

І знов на сторінках брудної комуняцької інтернет-газетки "ФРАЗА" запустили блазня – такого собі "уласа золотоношу", який безсоромно краде мої матеріали, розміщені як на моєму сайті (http://siverko.blibl.com/), так і на сторінках "Народної правди" (http://forum.fraza.ua/read.php?1,316931). "Позичає" він нерідко й чужі матеріали (http://forum.fraza.ua/read.php?1,316968)

Я б не звернув свою увагу на це, проте цей блазень виступає то від ВО "Свобода", то "Комітету порятунку" ще й під моїм справжнім іменем, намагаючись у такий підступний спосіб дискредитувати патріотичний рух, що поступово набирає силу в цей непростий і драматичний для України час.

Нема сумніву, що "десантував" цього жалюгідного блазня цинічний і бузіноподібний Олег Фьодоров (за активної підтримки Віталія Кустова та Олександра Іванова – власників і керівників цього виразно антиукраїнського "жовтого" видання!), який є адміном "форуму" інтернет-газетки.

У цій ситуації мене тішить лише одне – вельми примітивні й брутальні коментарі на "форумі" жменьки одних і тих же "читачів" свідчать про печерний рівень прибічників сьогоднішньої злочинної владної зграї, яка рано чи пізно зникне з наших теренів...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua