Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
зрада   колонія   ницість політиків

Від Незалежності – до колонії Росії?


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
2

Про здачу національних інтересів

Коли ми стояли на холодних майданах у листопаді-грудні 2004 з натхненними обличчями і сяючими очима, чи могли б тоді собі уявити, що пройде неповних шість років і Україну поведуть зовсім в іншому напрямку від того, про який у той час мріялося. А мріялося про вільну, заможну, українську Україну, яка стане повноправним членом НАТО, а згодом – і Євросоюзу, незалежною від Росії в економічному і політичному аспектах. Реалії сьогодення – обрання Президентом двічі несудимого Януковича, наступ його команди на свободу слова, прихід валуєвщини в систему освіти в особі українофоба Табачника, зневага до національних святинь, підписання і ратифікація колоніальної угоди між Україною і Росією про продовження терміну перебування на нашій території Чорноморського флоту Росії ще на 25 років – стали для багатьох українців шоком, визволенням від ілюзій та маніловщини. Багатьох, але на жаль поки що не більшості українців, бо віра в доброго царя, прагнення до матеріальних благ без докладання особливих зусиль, розкішні авта і шикарні котеджі затьмарили інші – духовні цінності, яких не купити ні за які гроші, які власне, і є мірилом цивілізованості нації. Історія України, наша прабатьківська мова, українська церква, українська культура, зрештою, честь, гідність, свобода – ось ті нематеріальні категорії, які зробили сильними, єдиними і непідкупними поляків, чехів, литовців, японців, німців, французів. І ніяким дешевим газом чи нафтою цього не досягнути!

Якщо ми цього не збагнемо і далі будемо перебувати в полоні матеріальних благ, то вже найближчим часом Україну чекатиме катастрофа світового масштабу. Це лише ілюзія, що можна ігнорувати заповіді Божі, вищі духовні цінності і жити при цьому заможно. Уявімо собі, що Янукович з компанією донецьких таки встановлять мінімальні пенсії на рівні 2000 гривень, закриваючи при цьому українські церкви, руйнуючи українське книговидавництво, переводячи систему освіти на московський кшталт, душачи свободу слова і преси. Невже будемо з того тішитися і радіти, що придбали ще одного імпортного телевізора чи холодильника? Чи станемо від цього духовно багатші, сильніші духом? Навряд. Та й триватиме це примарне щастя не довго. Бо, як свідчить світова історія, нації, які стають на шлях безбатченків, дуже швидко деградують і ніколи не піднімають власну економіку і добробут громадян. Торгівля національними святинями, честю і свободою – величезний гріх, який прийдеться спокутувати багатьом поколінням українців.

Я аж ніяк не перебільшую загроз цієї так званої україно-російської угоди, яка залишає окупанта на нашій територій в Севастополі, по-суті, довічно. Але українська народна мудрість вже давно розставила всі крапки над і. "Пусти свиню під стіл – вона вилізе на стіл", "Дай москалеві палець – він всю руку забере" – саме так говорили наші мудрі пращури. Так буде і з продовженням терміну перебування на на нашій території ЧФ Росії. Сьогодні флот – завтра танковий завод ім... Малишева, післязавтра – авіабудівний завод ім... Антонова, потім і всю газотранспортну систему проковтнуть. Таким чином без зброї потихеньку скуплять всю економіку України і зроблять її класичною колонією. Вже нині Володимир Путін почувається в Україні повноправним господарем, якому дозволено абсолютно все.

Про ницість і українофобські переконання нинішньої правлячої верхівки в Україні і говорити не доводиться. Варто лише подивитися, з якою ненавистю до України палають очі в Азарова, Єфремова, Шуфрича, Табачника, Семиноженка. І схоже на те, що їм подобається бути не господарями у власному домі, а васалами московського царя. Донецьким навіть не втямки, що торгувати землею прадідів, запрошувати до власного дому лютого ворога є акцією самоприниження, ганьбищем перед усім світом.

Такі люди не мають морального права керувати Україною і наше з вами завдання зробити все, щоб якомога швидше відсторонити українофобів від влади.

27 квітня на майдани і вулиці Києва вийшло 30тисяч чоловік, 11 травня, сподіваюсь, буде вже 100, а там і вся Україна прокинеться від летаргічного сну. І знайдеться не один козак "із мільйона свинопасів", а кількість патріотів зростатиме в геометричній прогресії з кожним днем. Зуміли довести всьому світові, що ми велика нація в 2004,підтвердимо – і 2010.

Сергій Степанишин

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua