Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Не верещить даремно, панове

Борис Бородин | 29.04.2010 00:07

-13
Рейтинг
-13


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
15

І не суйтеся туди, де ви точно програєте.

Не верещить даремно, панове
З поводу репетування... та ні, це замало. Галасу? Занадто весело. О! Вереску.

Так от, з поводу вереску, що нині вчинився на Народній Правді, маю невеличку репліку. І хоча підказувати ворогу не пристало, але ж впевнений, що ворог, по-перше, не зрозуміє, а по-друге, не здатен виконати. Як показало життя, без безпосереднього штатівського керування (батогом) помаранчева генерація нашого політичного бомонду не здатна ні на що.

Зверніть увагу, шановні, що починаючи оту війну яйцями, шашками і кулаками, вірні зомбі Юлії почали діяти на рідному полі супротивника. А саме на полі бійки. Я хочу зауважити, що на цьому полі вони безсумнівно програли і програють завжди. Тому що ті, кого кличуть "донецькими", пройшли тую школу іще в дитинстві. На крайній випадок, парубками. Хоч Янукович. Він не самий крутий в цьому, але його біографію ви краще всього вивчили. То нагадую, що другий строк в нього саме за ці методи. І куди ви, панове мажори, сунете... Йий-бо, смішно.

Помаранчеві завжди були непереможні в змаганнях з судової плутанини або вішанні локшини через ТБ. Саме так, в суді, а не стоянням на морозі, видурили собі владу. Саме так цю владу втримували.

І поки та видурена влада була в помаранчевих, регіонали терпіли. Вчилися у БЮТ трибуни блокувати. У Гелетея – блокувати приміщення. Чужому навчалися, але й свого не цуралися. Навіть коли країну в НАТО майже загнали, нікого не питаючись – шашки не кидали. Ви ж саме цього від них чекали?

Ні, панове. Регіонали переграли вас на вашому полі – вибори, комітети, комісії, суди. Добре ви їх вивчили, велика вам подяка!

То ж не майте жодної дурної думки, що переможете їх навкулачки.

Хоч голяка і рачки почнете бігати по парламенту – ніц з того не буде. Бо насправді давно вже бігаєте і народ до вас звик. Нічого іншого від вас він і не чекатиме.

Демократія – це голоси.

Голоси, а не глотки.

Відчуваєте різницю?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua