Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Доля рабів німих?!...


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
5

Здається, ми знов програємо. Принаймні від сьогоднішніх реалій складається таке гнітюче враження. Тож невже вельми гіркий досвід козацької старшини так нас і не навчив бути обачнішими?!...

"Нє митьйом, так катаньєм", – є така поговірка в наших сусідів-росіян. Я не буду вдаватися тут у її початкову етимологічну суть, а лише намагатимуся констатувати істинний зміст, що, здається, як ніколи пасує до сучасних російських геополітичних реалій, і зачіпає він безпосередньо наші долі – долі корінного українського народу.

Сучасна геополітика – мистецтво управління сьогоднішнім світом. А ще в недавні часи про цей засіб і не мріяли. Щоб заволодіти світом чи якоюсь ласою територією, застосовувалася здебільшого сліпа зброя. Тобто за допомогою потужніших армій та превалюючого збройного арсеналу завойовували слабкіші країни й народи, безжальним вогнем і мечем примушуючи врешті-решт підкоритися... Натомість минув той час. Віднині є інші способи – безкровні й значно ефективніші. Ось про них і піде мова.

Здавалося, ніщо нашій незалежності не загрожуватиме після того, як упав Совєтський Союз. Росія начебто беззворотно пішла своїм шляхом – демократичним, як і здебільшого інші колишні совєтські республіки. Та не так сталося, як гадалося. В Росії несподівано прийшли до влади проімперські реваншистські сили на чолі з силовиком-яструбом Владіміром Путіним – ворожі до нас, українців. Путінсько-кагебістська партія швидко й безболісно знешкодила єльцинський демократичний дух (принаймні він на певний час щось підозріло вщух), що витав було над безмежними російськими територіями. Водночас ця правляча партія блискавично запустила нову доктрину – "расширєніє русского міра", чудово розуміючи, що так просто відвоювати втрачені території старими й перевіреними віками методами вже ніколи не вдасться. Отже, блейфувати, так блейфувати до переможного кінця!... Зроблена ставка на те, що зросійщені, маргінальні і найбільш заселені індустріальні Схід і Південь України палко її підтримають і зведуть нанівець здобутки Майдану-2004. Нещодавні президентські вибори в Україні підтвердили правильність вибору стратегії кремлівських ляльководів. Виграли регіонали, тобто вічно вчорашні – перефарбовані в синьо-білі кольори колишні комуністи та комсомольці, де значно превалюють нащадки росіян-переселенців. А щоб остаточно переконатися в цьому, достатньо проаналізувати склад нинішнього Кабінету Міністрів...

І о, диво! – перший етап перемоги запущеної в дію кремлівськими ляльководами підступної доктрини виграно! Сьогодні, в геть зросійщеному Харкові зустрічаються російський і "український" президенти – Медвєдєв та Янукович. Чи не символічно – як гадаєте?

А що ж наші розрекламовані й розцяцьковані демократичні сили і всякі там українські патріоти з націоналістами? Так їх уже нема! Чи й не було ніколи?!...

У колишніх африканських та азіатських (наприклад, у ПАР, Індії) колоніях пішли іншим шляхом – нейтралізували своїх окупантів, створивши їм належні й цілком цивілізовані умови, тобто усунули від влади, яка стала цілком націоналістичною. Тож там ви їх не побачите у владних структурах. Ми ж цього не зробили. Віднині пожинаємо "плоди". Стратегічно владні важелі захопили нащадки окупантів, підтримувані Московським Кремлем і Московською Церквою.

Що ж далі?...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua