Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-13
Рейтинг
-13


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
13

Коментарі
Ольга Зінченко   | 16.04.2010 10:52
Якщо я не люблю реп, то я не іду на концерти груп, які його грають.
Якщо автору не подобається "Народна Правда", то. як кажуть в Одесі: "на фіг з пляжу".
А ми собі спокійно будемо розмовляти про те, що нас цікавить.

P.S. Щодо культури – то зайдіть на будь-який російський сайт і впевніться, що там тільки іноді випадково проскакують нормальні слова, а то все інше – "матового" кольору. На відміну від українського сайту.
Ігор Бурдяк   | 16.04.2010 11:13
Ольга Зінченко:
Думаю, автор трохи про інше. Він проти українського націоналізму=патріотизму.
Такий тон дискусій буде продовжуватися до тих пір, поки Росія не змириться з тим, що в нас є свої держава, мова, культура, свої, а не спільні з Росією інтереси.
Борис Бородин   | 16.04.2010 11:43
Ольга Зінченко:
Якщо автору не подобається "Народна Правда", то. як кажуть в Одесі: "на фіг з пляжу".
Якщо автору не подобається позиція авторів НП, він висловлює свою точку зору. А пропозицію "на фіг з пляжу" від щирого сердця пропонує вам.
Борис Бородин   | 16.04.2010 11:52
Ігор Бурдяк:
Ольга Зінченко:
Думаю, автор трохи про інше. Він проти українського націоналізму=патріотизму.
Такий тон дискусій буде продовжуватися до тих пір, поки Росія не змириться з тим, що в нас є свої держава, мова, культура, свої, а не спільні з Росією інтереси.
Мабудь, саме так, Ігор. Діскусія буде йти доти, поки ми не розберемося, де кінчається патріотизм і починається націоналізм. Сто сорок разів пояснювали різницю в нашому і в европейському сенсі тих терминів, і в сто сорок перший раз починається чергове шулерство: підсовування нам замість патриотизму ерзацу націзму.
Вам вже і сама Европа пояснювала, а все мало. Ну то будемо сперечатись.
Борис Бородин   | 16.04.2010 11:59
Ольга Зінченко:
Якщо я не люблю реп, то я не іду на концерти груп, які його грають.
Якщо автору не подобається "Народна Правда", то. як кажуть в Одесі: "на фіг з пляжу".
А ми собі спокійно будемо розмовляти про те, що нас цікавить.
Власне, стисле викладення формування націолистичного заповідника з точки зору нациків. Органічне (не усвідомлене) неприняття принципу свободи висловлювать і рефлекторне хапання за кобуру.
Потяг до формування власної замкнутої атмовфери, як наслідок неприняття оточуючим світом порочної системи цінностей.
Отут і потібно свіже повітря, пані.
Правнук   | 16.04.2010 12:29
Ти хотів свіжого повітря? То дихай:
http://www.youtube.com/watch?v=3WnQtkFQfBo
Борис Бородин   | 16.04.2010 13:10
Правнук:
Ти хотів свіжого повітря? То дихай:
http://www.youtube.com/watch?v=3WnQtkFQfBo
По-перше, вітаю старого знайомого!
Повернулися?
Тьюб подивився, але ніц не зрозумів. Пояснить додатково, чиї статті заказні – мої чи ваші, і до чого тут Мельник взагалі? В даному випадку я обговорюю оцінку сайту не владою. Власником. А це дуже різні речи. Оцінка владою мене б була не дуже зацікавила.
:)
І до речи, чому це "ти"? В запалі чи старе нагадуєте?
:)
Ігор Бурдяк   | 16.04.2010 14:47
Борис Бородин
Ігор Бурдяк:
Ольга Зінченко:
Думаю, автор трохи про інше. Він проти українського націоналізму=патріотизму.
Такий тон дискусій буде продовжуватися до тих пір, поки Росія не змириться з тим, що в нас свої, а не спільні з Росією інтереси.
Мабудь, саме так, Ігор. Діскусія буде йти доти, поки ми не розберемося... починається чергове шулерство: підсовування нам замість патриотизму ерзацу націзму.
Вам вже і сама Европа пояснювала, а все мало. Ну то будемо сперечатись.
Якщо Ви під ерзацом нацизму маєте на увазі український націоналізм, то хочу Вам нагадати, що лідер націоналістів Степан Бандера отримав найви-
Ігор Бурдяк   | 16.04.2010 14:49
щу нагороду держави "Україна". І якщо Ви громадянин України, то повинні це поважати. До того ж не він один. Таку саму нагороду "Герой України" отримали націоналісти Августин Волошин і Роман Шухевич.
Борис Бородин   | 16.04.2010 15:32
Ігор Бурдяк:
щу нагороду держави "Україна". І якщо Ви громадянин України, то повинні це поважати. До того ж не він один. Таку саму нагороду "Герой України" отримали націоналісти Августин Волошин і Роман Шухевич.
Я дійсно громадянин держави Україна, але дію пана Ющенка по розподілу найвищих нагород країни серед Бандери і Шухевича не поважаю. Я розглядаю її як свідому провокацію людини, яка вирішила помститися країні, що її не обрала. І я в цій державі такий дійсно не один. Те що я думаю з цього приводу, написано тут, на НП, в статті "Отнимите орден у Бандери..." Це щоб не забодити рака за камінь і не переходити від оцінки сайту НП до оцінки Бандери.
Ігор Бурдяк   | 16.04.2010 15:55
Борис Бородин:
Про Ющенка забудьте. Він уже не діючий президент. А державний акт залишився. Він має юридичну силу і політичний зміст. Не тіште себе ілюзіями, що його відмінять. Не старайтеся змінити обставини, це неможливо, змінюйте себе.
Авторе, я дійсно член НСЖУ і друкуюся в періодиці як в Україні, так і за кордоном ("Сучасність", "Березіль", "Українське слово", "Українська думка", "Слово Просвіти", "Дивосвіт" тощо), де вас зазвичай не надрукують. А в інтернеті багато чого розмістив з уже надрукованого в окремих авторитетних книжках чи товстих журналах...:)
Борис Бородин   | 16.04.2010 16:53
Ігор Бурдяк:
Борис Бородин:
Про Ющенка забудьте. Він уже не діючий президент. А державний акт залишився. Він має юридичну силу і політичний зміст. Не тіште себе ілюзіями, що його відмінять. Не старайтеся змінити обставини, це неможливо, змінюйте себе.
А ви, Ігор, на взаємність, не сотворить собі куміра. Вчора написали, а нині зранку – вже святе письмо!
:))))))
Борис Бородин   | 16.04.2010 16:54
Ткаченко Віктор Іванович:
Авторе, я дійсно член НСЖУ і друкуюся в періодиці як в Україні, так і за кордоном ("Сучасність", "Березіль", "Українське слово", "Українська думка", "Слово Просвіти", "Дивосвіт" тощо), де вас зазвичай не надрукують. А в інтернеті багато чого розмістив з уже надрукованого в окремих авторитетних книжках чи товстих журналах...:)
Ткаченко Виктор Иванович, саме про це я й пишу...
Vakula   | 19.04.2010 09:18
Народная Правда – это националистический заповедник,который даёт достойный отпор русским интерНацистам и сионистам!

По заказу Бори.

ВАКУЛА,гляди,интерНацисту Боре всё никак неймётся,почему!Дык он давно вместе с Масквой говорит нам шо мы триЕдиный народ,шо украинцев как таковых нет и не было,шо у нас не мова,а русское наречие и т.д.Тады спроси его,раз ему не нравится жить в Украине,пусть езжает в Россию.Дык не хочет!

И чего он ждёт?,Дык кады Масква придёт к нему.Ну тады он этого НЕ дождётся...!.