Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Юля   Портнов   унікальна команда   політики   продажність

Закономірний фінал

Вас-иль | 6.04.2010 17:59

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Я асабисто ручаюся за кожну людину з нашого списку, за всіх членів нашої унікальної каманди. Після кожної такої заяви з'являється купа зрадників, каманда праходить чергове ачищення, і знову, за несприятливої кон'юнктури – купа зрадників. Мо' не в цих убогих справа, які тільки й знають, що зраджувати? Може проблема в підборі каманди?

Перехід Партнова в каманду переможців – не йно кількісна зміна. Це – якісно новий етап в українській політиці. Раніше, всі розмови про те, що всі вони однакові, що як у ПР так і у БЮТ одні й ті ж люди, натикались на спротив розумних посполитих: ті, та не ті. Наших, облагороджує Вана. Вони негідники, але наші. Смерть Олійника, його кров, неминуча жертва на алтар перемоги Ваної. Що таке смерть селянина, (десятка, сотні, тисячі, мільйона?) ради великої мети – торжества Ванізму. Де думати не треба, де вистоявши в черзі отримаєш халявну тисячу, цукор і муку з держрезерву. Ну не щастя? Га? Я асабисто ручаюся за кожну людину з нашого списку, за всіх членів нашої унікальної каманди. Після кожної такої заяви з'являється купа зрадників, каманда праходить чергове ачищення, і знову, за несприятливої кон'юнктури – купа зрадників. Мо' не в цих убогих справа, які тільки й знають, що зраджувати? Може проблема в підборі каманди? Коли, депутатське місце, на всіх рівнях має свою ціну? Коли постає конечна необхідність за час депутатської діяльності повернути ці гроші з надлишком, враховуючи інфляцію. Чи не інфляція, грошей, честі, совісті є причиною деградації політикуму? Чи не ми сприяємо цій абсолютній аморальності, кришталево чистому холуйству, виключній відсутності натяків на само поняття чести серед владної верхівки? Мало зараз просто захоплюється, який розумний негідник той Табічнік? І, начебто мудрих людей, не хвилює, що, той шевальє, фальсифікатор, нацист, поставлений управляти вихованням нашого майбутнього – молоді? Продажність на всіх рівнях в т.ч. так званих незалежних політологів – наших провідників у недалекому майбутньому – тотальна. Чи є цьому альтернатива? Є. І не в модернових течіях, сучасних принципах життя з толєранції збоченства та стурбованості якістю кастрації бездомних тварин, детального розслідування, чи в зелених ошийниках були звірі, якя загризли чергову безневинну жертву толерастії. Майбутнє – за здоровим консерватизмом, поверненням до народної моралі, виробленої тисячоліттями. Це є стрижень, який порятує нас і наших дітей в умовах енергетичної кризи, екологічної катастрофи, глобальних епідемій. Думаймо, розуміймо, об'єднуймося. Поки не пізно.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua