Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вірнопіддане академбидло.

jurko | 27.03.2010 22:36

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
8

Джавахарлава Неру: "Інтелігенція, вихована колонізатором є головним ворогом власного народу".

Вірнопіддане академбидло.
Джавахарлава Неру: "Інтелігенція, вихована колонізатором є головним ворогом власного народу".

"Міністр освіти і науки Дмитро Табачник 25 березня на засіданні Союзу ректорів вищих навчальних закладів оприлюднив зміни правил прийому до вузів, зокрема щодо проведення тестування російською та іншими мовами нацменшин.

Ректори зустріли освітню реформу бурхливими оплесками і розкритикували попередника Табачника Івана Вакарчука
". (За повідомленням Західнет).

Ну що ж, слова Дж. Неру, наведені на початку матеріалу, блискуче підтвердилися. Ректорська спільнота, об'єднана у Союз ректорів України, виявила себе викінченим академбидлом зі вченими званнями та ступенями. Виплекані "найпередовішою у світі" радянською наукою та освітою, вони були і залишилися вірними і відданими сраколизами антиукраїнського режиму.

Що їм зневага до народу на землі якого вони живуть? Що їм Європа, європейські цінності, рівний доступ до освіти, Болонський процес, Конституція України, Закон про мови та інші рівно ж незрозумілі і непотрібні речі. Адже сатрап з міністерського крісла пообіцяв масного хабара у вигляді вступного випробування для студентів у ВНЗ, те, до чого вони звикли, і на чому наживалися. Систему, засновану на поборах з батьків абітурієнтів і табличці ділення з керівними інстанціями. Систему тотальної купівлі і продажу вчених звань, тиражування плагіату у вигляді дисертацій а ля Табачник і Литвин. Систему створення і небезкоштовного ліцензування нових і нових "вишів", які видаватимуть липові дипломи. Систему повної профанації освіти.

А чого тут, зрештою, дивуватися. Ці люди були твердою соціальною опорою кучмізму, потім, зціпивши зуби, вдавали прихильників помаранчевої революції, тепер ще з більшим трепетом і запалом служитимуть реваншизму і реставрації. Хто сказав, що режиму кремлівських вислужників і українофобів потрібні освічені і відповідальні громадяни?

Щоправда, "знайшовсь один козак із міліона свинопасів". Президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" Сергій Квіт стверджує, що відмова від принципів Болонської системи погіршить якість української освіти. "Відмовитися від мобільності студентів, від вільної траєкторії вибору предметів, від автономії вишів – означає відмовитися від інтеграції в європейський освітній простір. В цьому випадку у нас буде не освіта, а просто продаж дипломів", – заявив він. Крім нього однозначно проти Табачника та його "реформ" висловився ректорат Українського католицького університету у Львові.

Тому постає питання, чи не варто суспільно активним студентам, викладачам, молодіжним та громадським організаціям задати питання адміністраціям ВНЗ: "З ким ви?" та, у разі потреби, доповнити вимогу усунення Табачника вимогою відставки керівників відповідних вишів. Адже ставлення до новопризначеного міністра сьогодні є лакмусовим папірцем українськості, людськості і професійної придатності...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua