Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хроніка АнтиТабачного спротиву

jurko | 23.03.2010 23:23

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
5

Акції в рамках АнтиТабачної кампанії 23 березня

Хроніка АнтиТабачного спротиву
У Чернівцях відбувся студентський мітинг проти Табачника

В обласному центрі Буковини відбулась акція протесту "Табачника геть!". Голова обласної ради підтримав студентський вияв непокори.

А після мітингу координатора громадянської кампанії "Табачника геть!" у Чернівецькій області телефоном викликали до Служби безпеки України "на розмову". Наапередодні ж проведення студентської акції протесту виконавчий комітет міської ради відмовився приймати заявку від студентів на проведення заходу.

http://maidan.org.ua/static/news/2010/1269377122.html

Біля стін Волинської облдержадміністрації пройшло кілька антитабачних заходів

Спершу відбувся перфоменс "Громадський суд над Табачником". Опісля активісти зініціювали флешмоб. Також протестувальники збирали підписи за відставку новопризначеного Міністра освіти і науки України.

Подробиці зі світлинами тут: http://www.tabachnyku.net/2010/03/bilya-stin-volynskoji-oda-uchasnyky-antytabachnoji-kampaniji-provely-dekilka-zahodiv/

Велелюдна акція проти Табачника пройшла у Львові

У живому ланцюгу між Львівським національним університетом ім. Івана Франка, Національним університетом "Львівська політехніка" та Головним залізничним вокзалом взяли участь біля 10 тисяч студентів.

Студенти з рук у руки передавали "Залікову книжку Дмитра Табачника" з виставленими йому львів'янами оцінками з предметів "Архівосвистолисто", "Історична містифікація", "Налапокладство", "Основи казнокрадства", "Політична клоунада", "Прикладна русифікація", а потім потягом відправили її до інших міст України (першим на шляху буде Тернопіль).

Львівські студенти вимагали відставки Табачника з посади Міністра освіти і науки, оскільки його обтічні нібито вибачення не змінюють його політичних поглядів, які він все одно впроваджуватиме на займаній їм нині посаді.

http://maidan.org.ua/static/news/2010/1269369030.html

Волинська облрада прийняла рішення з вимогою звільнення Табачника

Сьогодні в Луцьку на позачерговій сесії обласної ради депутати ухвалили рішення з вимогою відставки Міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Ініціатором позачергово засідання виступив депутат облради від партії "За Україну!" Ігор Гузь.

Лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко, беручи участь в роботі позачергової сесії облради, висловив переконання, що рішення волинських депутатів щодо вимоги відставки Міністра освіти та науки Дмитра Табачника буде не останньою ухвалою органів місцевого самоврядування, яка дає оцінку позиції новопризначеного члена уряду.

"Будь-якому уряду, в тому числі і теперішньому, щодо якого тривають дискусії з приводу його конституційності, набагато вигідніше політично позбуватися таких членів уряду, ніж платити високу ціну політичної і громадянської напруги внаслідок їх призначення та діяльності", – зазначив лідер партії "За Україну!".

"Відрадно, що місцеве самоврядування висловлює принципову позицію, демонструючи, що багатотисячні протести в різних областях України мають підтримку на всіх рівнях – від місцевих рад до парламенту", – підсумував він.

http://maidan.org.ua/static/news/2010/1269349090.html

Акція "Геть Табачника" у Хмельницькому

Хмельницька міська організація ВО "Свобода" розпочала низку заходів в рамках безстрокової акції "Геть Табачника!"

"Свободівці" ініціювали збір підписів серед мешканців обласного центру під зверненням до центральних органів влади з вимогою негайного звільнення з посади міністра освіти і науки України українофоба Дмитра Табачника.

Збір підписів проводиться в студентському середовищі, навчальних закладах, гуртожитках, серед батьків учнів шкіл і вишів, працівників освіти та вчителів. Усі бажаючі можуть поставити підписи також біля партійних наметів ВО "Свобода".

В рамках "антиТабачних" заходів Хмельницька "Студентська Свобода" проводить акцію "Зустрінеш табачника, дай йому підсрачника!" "Свободівці" розповсюджують серед студентів місцевих вищих навчальних закладів листівки із закликом приєднуватися до загальнонаціональної компанії, вимагати негайного звільнення Табачника і заборонити йому займати будь-які державні посади.

"Хмельничани обурені призначенням на важливу державну посаду українофоба Дмитра Табачника. Освіта і наука – це фундамент державності, виховання будівничих України і перебування на такій відповідальній посаді особи, яка люто ненавидить усе українське, неодноразово публічно висловлювала антиукраїнські заяви, стверджувала про випадковість існування Української Держави – це прямий виклик українцям з боку антиукраїнської влади "табачників". Акція "Табачника геть!" буде тривати поки українофоба не буде звільнено з посади", – наголосив голова Хмельницької міської організації ВО "Свобода" Віталій Діденко.

Раніше Хмельницька обласна організація ВО "Свобода" звернулась до Хмельницької обласної ради з вимогою надіслати звернення Президенту України, Прем'єр-міністру України, Голові Верховної Ради України про негайне звільнення з посади міністра освіти і науки України затятого українофоба Дмитра Табачника.

http://maidan.org.ua/static/news/2010/1269335924.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua