Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Можливо настав час галасувати "Узурпація"?

Werwоlf | 4.03.2010 00:29

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
3

Тільки но, регіонали спромоглися знищіти конкурентну коаліцію одразу почати реанімувати раніше невдалий проект перекупки окремих депутатів у Верховній Раді, що призвів до дострокових виборів 2007 року та опосередковано розписуються у своїй неспроможності сформувати парламентську більшість (створити коаліцію).

В Верховній Раді зареєстровано законопроект N6137, який передбачає внесення змін в статтю 61 Закону "Про Регламент Верховної Ради України". (http://focus.ua/politics/104061):

"Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді (далі – коаліція) – це сформоване за результатами виборів і на основі узгоджених політичних позицій і на принципах, встановлених Конституцією України і справжнім Регламентом, об'єднання депутатських фракцій, народних депутатів, в яке входять більшість народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради", – говориться в законопроекті.

Тобто, регіонали намагаються протягнути входження в коаліцію депутатів на індивідуальній основі. А це щонайменше порушує принцип формування парламенту VI скликання та спотворює вибір народу. Нехай на сьогодні цей вибір вже є невідповідним дійсності.

Отже питання у заголовку набуває актуальності, як на мене. І відповідь, на мою думку, може бути лише схвальною: Так, час настав. Всі системні зміни у регламенті ВР повинні запроваджуватися лише наступних депутатів.

Іншими словами: Або змінюючи систему створення коаліції (читати умов діяльності депутата) розпускайтесь та обирайтеся за нових умов, або працюйте далі але за існуючих умов.

Werwolf 3/03/2010

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua