Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/4b826bd280ceb/

Конкурс від "Політінформ"!

Володимир Бузейчук | 22.02.2010 13:34

Інформаційно-аналітичний портал "Політінформ" оголошує постійний щомісячний конкурс на кращу статтю, аналітичний огляд, публікацію новин.

Конкурс від ''Політінформ''!
Інформаційно-аналітичний портал "Політінформ" оголошує постійний щомісячний конкурс на кращу статтю, аналітичний огляд, публікацію новин.

"Політінформ" – сайт політики, інформації та аналітики, що має за мету усебічне висвітлення та аналіз українських та світових політичних подій.

До участі в конкурсі приймаються статті, вперше опубліковані в мережі на сайті "Політінформ", українською, російською або англійською мовами, що відповідають спрямуванню сайту та загальноприйнятим етичним нормам. Також розглядається можливість участі у конкурсі авторів коментарів до опублікованих статей і новин.

Винагорода авторові (авторам) найкращої за підсумками місяця публікації становить 50 грн. (для журналістів з інших країн – еквівалент у національній валюті).

Щомісячні підсумки конкурсу публікуються на сайті. Переможці конкурсу отримують статус "адміністратор" на "Політінформі", що дає можливість вільно (без попередньої модерації) розміщувати свої матеріали на порталі.

Запрошуємо до участі в конкурсі усіх зацікавлених журналістів!

Щасти!

З повагою, редакційна колегія "Політінформу".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua