Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як воно буде

Борис Бородин | 6.02.2010 19:25

-15
Рейтинг
-15


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
16

Хід голосування 07.02.2010. Параноїдальна версія

Як воно буде
Ну ось, передвибірна тиша теж закінчується. Вранці почнеться голосування, а що почнеться ще?

Є кілька речей, яки будуть точно, а саме:

1. Голосування пройде так само рівно і спокійно, як і у першому турі. Принаймні, поки в нього не почнуть влазити зі сторони, що програє.

2. Різниця лишиться на тому ж самому рівні, тобто 10% – завелика для махінацій.

3. Тимошенко визнає вибори сфальсифікованими і недемократичними.

Все інше дає деякий простір для фантазії

Я думаю, це буде так.

Голосування пройде так само рівно і спокійно, як і у першому турі, десь години до 16-тої. На цьому етапі діючими екзіт-полами буде визначено загальний хід голосування і його результат з точністю 2-3%. Оскільки фактична різниця більше цієї цифри, прийде час для прийняття рішень у штабі Тимошенко. На їх генерацію і доведення до місць – 1 година. У цей самий час "Національний екзіт-пол" проголосить перший результат: ЮВТ перемагає з різницею 2%. Дані інших екзіт-полів будуть давати перемогу Я на 8%.

Десь на 17-00 почнуть масово реєструватися порушення на виборчих дільницях, особливо в Донецький, Луганський, можливо, ще якихось східних областях. Зміст порушень – махінації з бюлетенями, фальсифікації. Ці порушення будуть миттєво (іноді раніше, чим трапилися) супроводжуватися звертаннями БЮТ до народу. Саме до народу, не до суду.

На 18-00 можливі заворушення на деяких виборчих дільницях, а саме – проведення акцій заважання голосуванню, масового протесту проти фальсифікації аж до пошкодження обладнання дільниць, підпалів дільниць та урн, конфлікти з наглядачами. Тривалість акцій – до 20-00. Максимальний результат – втручання МВС в хід голосування або його зрив.

З 20-00 після закриття дільниць на підставі порушень в роботі комісій очікується масовий вихід зі складу наглядачів та виборчих комісій представників БЮТ та співчуваючих організацій. Підрахунок голосів, можливо, будуть змушені проводити тільки представники Регіонів.

Безсумнівно, що ефірний час на масові виступи БЮТ по ТВ на цей період вже заказано і оплачено.

Десь годині у 23-24-й проводиться звернення особисто ЮВТ до українського народу і до світової спільноти. На підставі масових порушень в ході голосування, неспівпадіння оголошених результатів з результатом "національного екзіт-полу" вибори буде оголошено сфальсифікованими, недемократичними і такими, що не відбулися.

З ранку ЮВТ збирає майдани і йде у суди під прикриттям Голови Верховного суду.

Далі може бути все.

PS Саме заради звернення до світової спільноти композиція приватних кампаній має назву "Національний екзіт-пол". Іноземці не второпають, чому тут лапки і сприймуть за єдиний національний легітимний орган.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua