Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Необхідно в другому турі голосувати за Януковича


-24
Рейтинг
-24


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
31

Я проголосував за Ющенка. В 2-му турі буду голосувати за Януковича: сьогодні з двох зол треба обирати менше. І цілком очевидно, що це менше зло – Янукович.

Шукаючи причину, чому

=====: 11 червня 2009 президент Росії Дмитро Медведев своїм указом [...] звільнив Черномирдіна з посади надзвичайного і повноважного посла РФ в Україні.

:===== http://uk.wikipedia.org/wiki/Черномирдін Віктор Степанович

Легко її побачити:

=====: Президент повідомив, що не виключає проголошення 2 червня у Верховній раді створення коаліції Партії регіонів та БЮТ.

"Я не виключаю того, що завтра всі таємні перемовини, консультації, в тому числі в інших державах, все ж таки приведуть до того, що ця коаліція буде створена, створена публічно – і виявляться ті стосунки, які коментувалися довгий час як закулісні або багато разів від них відхрещувалася то одна, то інша сторона", – сказав Ющенко в інтерв'ю українським журналістам у Ватикані.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Юлія Тимошенко і Віктор Янукович попередньо погодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, а також текст нової Конституції.

Факт переговорів між БЮТ та "регіоналами" напередодні підтвердив член ПР Андрій Клюєв. За його словами, головною темою переговорів є зміни щодо перерозподілу повноважень між гілками влади.

:===== http://tsn.ua/ukrayina/sekretariat-chekaye-koli-mozhna-buti-zadiyati-plan-b-i-rozpustiti-vr.html

Тобто московський план остаточного розпотрошення державної влади на початку червня 2009 не вдався і московська банда Черномирдіна турнула, знайшла крайного з свого боку. То може це Черномирдін не згодився з московським планом? Смішно бачити навіть таке питання, чи не так. Отже не згодився хтось з двох ніби як московських маріонеток, Тимошенко чи Янукович. І це цілком очевидно, ті події ще на памяті, то була зовсім не Тимошенко. Таким чином приходимо до простого висновку, що Янукович і Тимошенко суттєво не _однакові_ в своїй московській підлеглості, як про це дехто говорить. Це дещо означає для тих, хто голосував за Ющенка, чи може я не правий?

Маємо тепер дві московські креатури, однак вони між собою суттєво відмінні – і не тільки як на мою скромну думку. Якщо судити за реальними результатами, досягнутими ними обома, а таких в обох для судження достатньо, то досить таки ясно видно, що Тимошенко на порядок більш небезпечна для українського народу, ніж Янукович, небезпечність якого навряд чи відрізняється від такої Леоніда Кучми, який при всьому тому не віддав українську незалежність, а він тим часом з величезними повноваженнями керував Україною десять років. Про що до речі зараз можна почути і від Януковича, і від його спонсорів – а слова Януковича, на відміну від слів доведено патологічно брехливої Тимошенко, щось таки означають. Причому для нього це має значення, що його слова – не порожнє місце.

Я маю на увазі, що сьогодні з двох зол треба обирати менше. І цілком очевидно, що це менше зло – Янукович.

Необхідно в другому турі йти голосувати – і голосувати за Януковича.

Що іще слід було б додати при цьому, що коли я опублікував частину вищенаведеної інформації в форумі ukr.politics, то (досить таки несподівано) дістав з боку абсолютно ідентифікованої московської холуйні ну просто таки вкрай негативні відгуки на зразок: "Отдавая свой голос за "породження московськойи ннфоканализационнойи мережи Януковича" (с) ты, пан Франчук, и целуешь это московское лайно в самый что ни на есть зловонный анус."

Наведу фінальний (як на теперішній момент) лист даного обговорення у форумі ukr.politics. Абзаци, на початку яких є знаки ">", належать дописувачу "Vitaliy V. Bocharov", ">>" – дописувачу "Студент", ">>>" чи зовсім не позначені – мені:

=======:

"Vitaliy V. Bocharov" hj6jim$d...@news.lucky.net...

> Студент пишет:

>> "Olexandr Franchuk"...

>>> Дякую, шановні Студент і Vitaliy V. Bocharov за Вашу чудову ілюстрацію того факту, що чим московський посіпака більш відвертий, тим більше він бажає Тимошенко.

>> Она мне и на фиг облокотилась. Вместе с твоим любимым Янеуковичем.

>>> Коли доводиться обирати з-поміж Тимошенко і Януковича, то я – за Януковича.

> А я вот думаю, – если это чмомудило франчук так против тимошонки, то, может, в ней таки есть что-то достойное? Ну хоть полмиллиграмма?

Звичайно що єсть дастойноє, і то аж скільки. Правда слід при цьому зауважити, що оціночні судження суттєво залежать від точки зору і мають право бути цілком протилежними від різних спільнот. Особливо звісно що коли з одного боку український народ, а з іншого – банда московських убивць українського народу.

Так що слід одразу і перш за все сказати, дастойноє з точки зору якої спільноти є у Тимошенко. З вашої, з точки зору покидьків невідомих народів (за нацознакою), московських холуїв (за функціональною ознакою).

Хіба наскрізна брехливість Тимошенко без дна і меж, це не найбільш бажане достоінство кожного московського холуя, якому постійно доводиться доказувати людям недоказуємоє і впихати невпих-ємоє, що не впихається?

А обпльовування нею могил своїх власних предків, а разом з ними цілого народу, який дав їй її цінне життя, хіба це не суперцінність номер один кожного з вас, покидьків невідомих народів?

Це – дві головні цінності вашої спільноти. А вже похідні від них, ну як негайне виконання кожної московської команди від Вовки Гексогена, в результаті чого на тих місцях, де раніше буяло життя в українській економіці, зараз мертві полігони, добре ще коли без гігантських боргових ям на них, це вже таке.

>>> Вже аж такого паршивого варіанту для українського народу, як Тимошенко, це як на мою скромну думку цілком очевидно, не просто нема, а й і придумати нормальна людина не зможе.

>> Не прав ты, убогий рыгианал. Самый паршивый вариант был бы, если бы остался тот кретин, о который украинский народ путем голосования публично вытер ноги.

Знову ж таки маємо оцінку – точку зору московської банди убивць, наповненої злобою, ненавистю і брехнею до українського народу. Звичайно що – коли з вашої точки зору, то гіршого за Ющенко варіанту ви не бачите.

І зрозуміти Вас там, в Тамбове, чи де там Ви, досить таки легко навіть в деталях. Адже Вам, диким московським холуям, чрєзвичайно звично і очєнь любо та мило, що парочка московських кретинів у складі прастова рубахі-парня Вовкі Гєксагєна разом з тим чмом, псєвдо- нєдо- Прєзідєнтом России як там єво фамілія, путьом ізнасілованія і убійств публічно і стабільно вже котрий рік витирають ноги і все таке інше об цілий російський народ. І тому вам ну просто в голову не поміщається, як же ж це може Президент країни, у якого в руках армія, танки, служби безпеки і все таке інше, міг допустити такий маленький процент за себе.

>>> Ви обоє щойно цілком та повністю ліквідували найостанніші рештки моїх сумнівів, за що вам моє велике дякую. Відверто кажучи, не сподівався, що відверті московські посіпаки кинуться поливати лайном Януковича:-О

>> Ню-ню. Кажный, кто считает Франчука за редкоземельное лайно, слуга Маськвы и должон любить Януквича. Ты, как всегда, ошибся фашист, януковичская подтанцовка, слуга криминалитета, взахлеб хлещущий от донбасской инфоканализационной мережи. Ты подлый и коварный сексот. Всех вас ждет тот же жалкий, унизительный финал, что и тебя, – облобызать "специальну рич" у батьки Януковича. Чи моге не так? Ты ж сам сознался.

Во-во, що й було сказано. Ця ваша московськохолуйська незграбна агітація за Тимошенко, вона така примітивна зрозуміло чому. Ну що іще тупі примітивні московські холуї здатні придумати, щоб хоч якось падсабіть московській сексотці? Але ваш емоційно розпечений дочервона жар навколо українських питань, це так, це круто. Вас же, московську холуйню, не повинно займати, чи не так, що в усіх селах навколо місць видобутку російського газу росіяни, як і 1000 років тому, палять

дровами.

:======= http://groups.google.com/group/ukr.politics/browse_frm/thread/d03b012671c4bfb1/1281420e48cedffb?hl=uk#1281420e48cedffb

Олександр Франчук olexandr.uuuq.com

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua