Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"ЮЩЕНКО НАШ ГЕТЬМАН"

Анатолій Грива | 14.12.2009 14:29

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
7

Рада козацьких отаманів України 20 листопада 2009 р. на своєму засіданні прийняла рішення підтримати на майбутніх президентських виборах 17 січня 2010 року чинного Президента, Гетьмана України Віктора Ющенка.

''ЮЩЕНКО НАШ ГЕТЬМАН''
Підтримка базується на 23 пунктах Передвиборних вимог козацтва до кандидатів у Президенти України щодо розвитку і утвердження Українського козацтва, прийнятих 3 жовтня 2009 р. на конференції козаків України.

Закликаємо козацькі організації та громади підтримати В.Ющенка – патріота, державника, демократа і гідного нащадка козацького роду.

Передвиборні вимоги

до кандидатів у Президенти України щодо розвитку і утвердження

Українського козацтва від Ради козацьких отаманів України

(прийнято на Конференції козаків України 3 жовтня 2009 року)

Розвиток і утвердження Українського козацтва за програмою

кандидата у Президенти України Віктора Ющенка:

1.

Прийняття закону, який би визначав єдині правові, соціальні, економічні, організаційні засади створення та функціонування козацьких організацій в Україні, форми та напрями їх діяльності, а також запроваджував принципи та шляхи їх взаємодії з органами влади, об'єднаннями громадян.

2.

Затвердження Державної цільової національно-культурної програми розвитку Українського козацтва на 2010-2015 роки.

3.

Заборона продажу земель сільськогосподарського, земель реакреаційних, прибережних земель водойм, видобувничої галузі, земель відведених під електро, газо, нафтопостачання, трубопровідного транспорту та наземних шляхів автомобільного та залізничного сполучення. Земля є загальнодержавною власністю і знаходиться у володінні народу як суверену цього права, і надається на визначені терміни громадянам України, як користувачам в оренду як на платній основі, так і безкоштовно.

4.

Зміна статусу Ради Українського козацтва як консультативно-дорадчого органу при Президентові України на Вищий керівний орган козацьких громадських організацій України при Президентові України із встановленням відповідних повноважень (створення державного органу).

5.

Здійснення державного матеріально-фінансового забезпечення діяльності Ради Українського козацтва при Президентові України та козацьких рад при місцевих державних адміністраціях.

6.

Створення у місті Києві об'єднаного Генерального штабу як організаційно-координаційного та методичного центру козацьких громадський організацій і виконавчого органу Ради Українського козацтва.

7.

Затвердження єдиної територіальної організаційної структури Українського козацтва з врахуванням меж військово-сухопутних зон, які визначені Указом Президента України "Про військово-адміністративний поділ території України" від 2 червня 2006 року N469/20064.

8.

Запровадження патронату Президента України над козацькими організаціями, які опікуються проблемами безпеки України.

9.

Створення козацької почесної варти Президента України Гетьмана України.

10.

Залучення козацьких організацій до участі в оборонній системі України, охороні громадського порядку і державного кордону.

11.

Здійснення фінансової підтримки діяльності козацьких організацій.

12.

Створення єдиного реєстру козацьких громадських організацій України.

13.

Затвердження для козацьких громадський організацій, внесених до реєстру, єдиного для України зразка спеціальних козацьких одностроїв, нагород, погонів, шевронів, посвідчення козака та іншої козацької атрибутики;

14.

Затвердження для козацьких громадський організацій, внесених до реєстру, єдиних для України спеціальних козацьких звань, встановлення єдиного порядку їх присвоєння у відповідності: з посадою, на яку призначено козака, з наявним військовим та іншим званням, освітою, професійними навиками та зважаючи на історичні традиції українського козацтва;

15.

Формування на базі козацьких громадський організацій, внесених до реєстру, резерву для державних силових структур.

16.

Створення козацьких поселень.

17.

Здійснення ґрунтовного дослідження історії Українського козацтва, його ролі в боротьбі за українську державність, популяризація його історичної і культурної спадщини, застосування у процесі виховання молоді кращих козацьких традицій.

18.

Запровадження постійнодіючих теле- та радіопередач з історії Українського козацтва та розвитку сучасного козацького руху.

19.

Створення в АР Крим, в усіх областях, в містах Києві та Севастополі козацьких Центрів культурно-просвітницької, фізкультурно-спортивної та туристично-краєзнавчої роботи серед дітей та молоді.

20.

Створення в АР Крим, в усіх областях, в містах Києві та Севастополі козацьких ліцеїв.

21.

Впровадження в навчальних закладах системи загальної середньої освіти дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру "Сокіл – Джура" Українського козацтва.

22.

Затвердження Положення про козацький рух у навчальних закладах системи загальної середньої освіти; видання навчально-методичних матеріалів щодо виховання учнів, вихованців на традиціях Українського козацтва для використання в навчально-виховному процесі; затвердження курсу з історії Українського козацтва.

23.

Розвиток і популяризація видів спорту, заснованих на козацьких традиціях; внесення козацьких видів спорту до Переліку видів спорту, що визнані в Україні та до Єдиного календарного плану спортивних змагань; розробка та видання посібника по козацьких видах спорту.

Рада козацьких отаманів України

3 жовтня 2009 року

м. Київ

Р.S. Декілька слів щодо Виборів-2010.

Звертаюся у першу чергу до тих громадян, які називають себе козаками так і до інших

громадян теж.

Вибори пройдуть, чи то одні чи то інші, а ми громадяни цієї нашої країни Україна залишаємося. Нові чи оновлені правителі держави будуть правити зверху, а наші проблеми будемо вирішувати ми самі. Хто уважно слідкує за виступами чинниго Президента України Віктора Ющенка, той мав помітити і зрозуміти основні тези, які постійно присутні у його промовах. Він не проводить спеціальних піар-кампаній, а, часто, на перший погляд ніди собі в програш, робить гучні заяви про те, що він накладає вето на якийсь закон чи не дозволяє Національному банку друкувати гривні для "спасіння людей від грипу" та ін.

А я розумію чому він так вчиняє. Бо кожна людина раніше чи пізніше буде відповідати за свої справи, тому Ющенко намагається виконувати свою роботу Президента України добре. Багатьом громадянам в Україні подобається те, як Ющенко робить роботу на посаді Президента і томи ми будемо голосувати саме за нього. До того ж він українець, справжній, з усіма його вадами і геніальними задумами та вчинками. Він як батько нації дивиться на нас із співчуттям через те, що ми часто робимо великі помилки, а потім хочемо швиденько перекласти свою провину на когось і залишитися у тіні без втрат. Дехто хоче заробити легких грошей на виборах працюючи всерівно на кого, а потім всеж таки прийте час звітуватися перед Богом за своє земне життя. Життя людини дуже коротке і доля як мозаїка складається з безлічі маленьких пазлів-людських проступків, а проступки формують енергетичну ауру людини і його духовний рівень у суспільстві. То ми своїми діями самі собі створюємо життя, на яке заслуговуємо.

А основна теза Віктора Ющенка така: Я буду Президентом, бо я вже присвятив своє життя своїй нації, я вже за неї страждаю і громадяни України мені знову довірять продовжити мою працю по створенню сучасної України за яку загинули і померли міліони українців. Ми сьогодні маємо шанс зробити це. Але як вийде по іншому, то я – Ющенко нікуди не подінуся, я знана у світі людина, але Ви з чим і з ким залишитеся...

Тому ми українські козаки, які присутні по всіх Україні та за її межами, будемо голосувати за нашого Гетьмана – Віктора Ющенка! Він у нас вже є!
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua