Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Протест: Робимо Висновки

Вітер з Гаю | 3.12.2009 16:47

11
Рейтинг
11


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
6

Вчора на Народній Правді був страйк! Сьогодні ми вже можемо аналізувати його наслідки.

Як відомо, останнім часом НП перетворилася на смітник через те, що деякі особи роміщували по декілька десятків статей на день. Цей факт не міг не турбувати тих авторів які намагалися розміщувати якісний, цікавий матеріал. Результат праці багатьох авторів за декілька хвилин витіснявся одним відморозком на дно "народної правди". Така ситуація, звичайно, не могла не дратувати й читачів народної правди.

Для вирішення данної проблеми автори народної правди неодноразово просили адміністрацію сайта ввести обмеження на частоту додавання статей одним автором. Оскільки ці заклики ігнорувалися, автори народної правди вирішили піти іншим шляхом, вони вчинили страйк завалюючи НП статтями зі своїми вимогами. Фактично автори НП змушені були перейняти методи тих, проти кого вони боролися.

Дивним чином НП відкрило очі і... заблокува екаунти страйкуючих авторів. Тим самим була застосована подвійна мораль. Чомусь раніше ні зміст ні частота статей редакцію НП не цікавили.

Тепер виникають запитання, а що ж діяти далі? Кому взагалі належить НП? Хто її володарі на чиїй вони стороні? Чи хочеться авторам НП надалі розкручувати своїми статтями ресурс який ставиться до них як до скотини – ігнорує прохання, вважає за нормальне брутально наказувати своїх авторів?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua