Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
6

Коментарі
Львів'янка   | 1.12.2009 13:55
Виглядає щиро.
Але чи можна довіряти?
(що є Медведчук це Львівщина знає--при пограбованих заводах виросла "податкова" в якій працюють "теж люди" (так вони себе називають)
Білка   | 1.12.2009 14:08
Я в Ужгороді ніколи не була, може нам хтось із місцевих скаже.
APTYP4UK   | 1.12.2009 14:20
Львів'янка:Білка:
Кожен закарпатець скаже,
хто є Рата, лиш не знаю,
чи то для жіночих вух: (
Львів'янка   | 1.12.2009 14:21
Білка:
Я в Ужгороді ніколи не була, може нам хтось із місцевих скаже.
На сьогодні я знаю (із слів однокурсників), що в Ужгороді відкриваються виробництва, людям давали дозволи на встановлення окремого опалення (навіть електричного) при тому міськ рада просто допомагала.
Поганого не чула.
Мені особисто дивно чути заяви "про жидів"-бо думає це піар для привернення уваги.
Львів'янка   | 1.12.2009 14:23
APTYP4UK:
Львів'янка:Білка:
Кожен закарпатець скаже,
хто є Рата, лиш не знаю,
чи то для жіночих вух: (
Ужгодорці досить запальні і різкі у висловленнях.
Наприклад:
Ви у Львові хіба знаєте, що є кава? -то баюра!"
От ми в Ужгороді, п"мо каву-то гноївка!"
То як ВАМ?
Білка   | 1.12.2009 14:24
Львів'янка:
Ось таке знайшла:

Сергій Ратушняк: Європейськість у комунальній сфері – це знищення останньої котельні центрального опалення

Неполітичне інтерв'ю мера Ужгорода

http://www.ratushnyak.org/2009/11/blog-post_6541.html
Білка   | 1.12.2009 14:28
APTYP4UK:
Львів'янка:Білка:
Кожен закарпатець скаже,
хто є Рата, лиш не знаю,
чи то для жіночих вух: (
Те, що не кожен закарпатець скаже про Ратушняка погане – це точно. І взагалі мене дивують такі огульні формулювання Кожен закарпатець скаже,.

Мене сусіди вважають за мудру людину і шарпають скажи за кого голосувати. Кажуть, що за Ющенка вже не хочуть, і за Януковича, і за Яценюка, а за Юлю то більше всіх не люблять.
Тому хотілося б дати їм пораду.
Львів'янка   | 1.12.2009 14:32
Білка:
Львів'янка:
Ось таке знайшла:

Сергій Ратушняк: Європейськість у комунальній сфері – це знищення останньої котельні центрального опалення
Це є правильно- нічого ганяти тепло по трубах які давно пора вирізати і здати на металобрухт.
Львів'янка   | 1.12.2009 14:34
Мене сусіди вважають за мудру людину і шарпають скажи за кого голосувати. Кажуть, що за Ющенка вже не хочуть, і за Януковича, і за Яценюка, а за Юлю то більше всіх не люблять.
Тому хотілося б дати їм пораду.
Порадьте повірити Ющенку!
Я також часто спілкуюсь, мої співбесідники підтримують Ющенка, як УКРАЇНСЬКОГО президента, який прагне повернення до духовності.
Зараз потрібно підтримати ЮЩЕНКА, але до роботи стати всім (без сподівань).
Olexandr Teren   | 1.12.2009 14:34
Із свого досвіду скажу, що із тих, хто заробляв мільони у підпільних (напівпідпільних) майстернях, із них не вийде масштабної особистості по визначенню. Вони хваткі підприємці, цупкі господарі, а як для Президента у них масштаби, рефлексії, світогляд замалий. Навіть якщо 2 вищих. Мер, то так, то може буть. Може і прем*єр із нього був би гарний. Але не Президент. Президент Ратушняк, це із області соціальної фантастики. Або Україна розвивається по латиноамериканському сценарію.
Білка   | 1.12.2009 14:54
Olexandr Teren:
Не вірю я в Ющенкову духовність після того як він сказав, що ненавидить політику. (ПТ, Телеканал Інтер). У кожної людини є свій шлях, і його треба сприймати як Боже благословіння і ЛЮБИТИ роботу, особливо роботу Президента в українській політиці. А ненавидиш – ступися хлопе.
Білка   | 1.12.2009 14:56
Olexandr Teren:
Намалюйте життєвий шлях (шляхи) гідного кандидата в президенти. Може я на цю роль колись згоджусь.
APTYP4UK   | 1.12.2009 15:24
мене дивують такі огульні формулювання Кожен закарпатець скаже
ОК, знайдіть мені закарпатця НЕ З ЙОГО БАНДИ (пардон, групи підтримки)
котрий заперечить мій пост, і я визнаю свою неправоту:)
Білка   | 1.12.2009 15:27
APTYP4UK:
мене дивують такі огульні формулювання Кожен закарпатець скаже
ОК, знайдіть мені закарпатця НЕ З ЙОГО БАНДИ (пардон, групи підтримки)
котрий заперечить мій пост, і я визнаю свою неправоту:)
Та де я буду ловити тих закарпатців? Я в Києві живу. Просто 17 січня ми будемо йти на вибори, а це як у магазин у передсвятковий день: приходиш а там три деформовані батони лежать, і мусиш взяти якийсь бо треба бутерброди зробити щоб відчуття свята було.
APTYP4UK   | 1.12.2009 15:31
Львів'янка:
пані, кожна етнографічна група має свій характер,
я не роблю ікони з закарпатців, чи львів'ян, киян
зрештою, навіть, коломиян:).
особисто мені рата не подобається,
моїм знайомим друзям із сонячного закарпаття-теж
(не кажучи вже про їхнє ставлення до балоги-медведчука-шуфрича).
А Вам Куйбіда, Садовий подобаються? а Дим?