Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Необмежені кредити – це наркотик,

Білка | 30.11.2009 15:30

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Причому задоволення отримують сьогоднішні політики – ті, що беруть кредити. А ломка чекає на нас з вами – завтра...
Державний борг України за 2009 рік виріс на 72% і в даний час досяг 225 мільярдів гривень...


...Угорський прем"єр Gordon Bajnai, під час свого виступу в будапештському університеті, сказав, що сьогодні Угорщина опинилась у важкому стані, і відповідальність за це покладається на політиків з минулих урядів. Адже вони "інтереси країни підпорядковували інтересам збереження своєї влади".

Bajnai сказав, що угорські політики в минулі роки через бажання утримати владу йшли на погані компроміси, приділяли увагу тільки перерозподілу власності, і тим самим зупинили економічне зростання. Угорщина повинна "негайно позбутися наркотичної залежності від необмежених кредитів".

Чи можна розраховувати почути щось подібне в Україні, з вуст українського прем"єра?

Чи принаймні з вуст української опозиції?

"Увьі", як кажуть росіяни.

Від своїх популістів українці можуть почути щось накшталт того, що "потрібно забезпечити зростання добробуту... що народ не повинен постраждати..." ну і, звичайно, що "всі зраджують, а вона працює... а всі їй заважають працювати..."

***

Держборг України за рік виріс на 72%

Державний борг України в даний час досяг 225 мільярдів гривень у порівнянні з 130,7 мільярда гривень на початок 2009 року.

Тоді як закон про державний бюджет на 2009 рік передбачає граничний розмір держборгу на кінець року в обсязі 193 мільярдів гривень і допускає його збільшення лише в разі недоотримання доходів.

Вже на 30 вересня, за даними уряду, держборг склав 205 мільярдів гривень – при тому, що уряд рапортувало про повне виконання держбюджету.

Згідно з даними Мінфіну, сукупний державний борг України за 2008 рік збільшився на 40%, або на 7,03 мільярда доларів, а в січні-вересні 2009 року він зріс ще на 41,9%, або на 10,31 мільярда доларів – до 34,909 мільярда доларів. При цьому державний прямий борг з початку цього року зріс на 50,1% – до 25,473 мільярда доларів (204,04 мільярда гривень).

****************

Хто і як буде розплачуватись?

----------------------------

У мене з Никитою думки про кредити виникли майже синхронно, тому і статті схожі...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua