Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

До питання про "свинячий грип"

Львів'янка | 27.11.2009 17:53
Зручний цей грип і чиновникам, і медичному бізнесу – фармацевтичні кампанії дістають на цьому немалі гроші. Тож і їм тепер живеться непогано.
Коментарі
Львів'янка   | 27.11.2009 17:54
З духовно-психологічної точки зору зрозуміло, що ситуація в Україні аж занадто нагнітається, тому добре, що в останній час істерія дещо вщухає. Очевидно, що інтерес до цього сюжету в громаді потроху стишується. Люди втомились від даної теми, втомились лякатися. І слава Богу! Аби лишень посіяна паніка не дала свого плоду, і владці повернули нарешті стерно у зворотній бік.
Львів'янка   | 27.11.2009 17:55
На жаль не всі знають, що саме нагнітання паніки перетворює епідемію в пандемію. Тож шкода, що деякі журналісти "подекуди ще в нас часом" грішать проти совісті, друкуючи замовні матеріали. Втім, це окрема й болісна тема. Сьогодні ж про інше, а саме про результати нагнітання переполоху. Думка насправді матеріальна. Створення атмосфери паніки та страху призводить до нервового стресу, до гнітючого стану депресії в масах людей. І як результат – тотальне зниження імунітету, що лише сприяє розвитку хвороб.
Львів'янка   | 27.11.2009 17:55
І навпаки, якщо людина знаходиться в стані миру, радості, в стані духовного піднесення (особливо ж любові!), то організм виробляє так звані "гормони щастя" – ендорфіни: серотонін та інші, які мають силу зупинити навіть ріст ракових клітин, не кажучи вже про створення природного бар'єру проти будь-якого вірусу.
Львів'янка   | 27.11.2009 17:56
На душевному рівні (розум, воля, емоції) – це позитивне мислення, перебування на високих позитивних емоційних тонах. Важливо зрозуміти, що від нашого налаштування на добре, залежить і наш фізичний стан.

І на найвищому рівні – духовному – це молитва серця. Наукою підтверджено, що найвищий викид ендорфінів у кров відбувається саме під час молитви – коли людина розкрита перед небом у самозреченні та любові, коли серце зігрілось, і тепло до Бога промовляє. Сльози розчулення в очах, мир і радість у серці – ось найдієвіші ліки від будь-яких хвороб.
Львів'янка   | 27.11.2009 17:56
Треба зрозуміти, що з нами нічого не може статися окрім того, що допустить нам Бог. Тож віддаймося в руки Божі, довірмося Йому повністю, і благодать Божа, вселенська енергія добра, життя, любові збереже нас від усякого зла.
Львів'янка   | 27.11.2009 17:57
Щоб не плакать, я сміялась...
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua