Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Забороніть членам КПУ читати Леніна!

Андрій Рибалко | 14.11.2009 14:15

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
3

За роки радянської влади у совкової людини виробився рефлекс шанувати пам'ятники Леніну. Будь-які спроби прибрати цього кам'яного ідола в якомусь райцентрі зустрічають шалений супротив фанатичних бабусь. Бабусі не знають, що лідери КПУ знущаються з "вождя" більш зухвало ніж українські націоналісти.

Забороніть членам КПУ читати Леніна!
Мене, як і багатьох українських патріотів безумовно тішить той факт, що комуністів в нашій державі з кожним роком все менше і менше. Так здається на перший погляд. А насправді в нашій країні комуністів... майже немає. Прийдіть райком, горком, обком і запитайте про мету КПУ, і вам розповідатимуть щось про соціальну рівність, про НАТО, може навіть про "канонічне православ'я", про що завгодно, але не побудову комунізму. Здається, що фракція КПУ у ВР існує лише завдяки ностальгійним спогадам частини громадян про безхмарну молодість і дешеву ковбасу. В Україні давно вже немає комуністичної ідеології – є лише символ.

За роки радянської влади у совкової людини виробився рефлекс шанувати пам'ятники Леніну. Будь-які спроби прибрати цього кам'яного ідола в якомусь райцентрі зустрічають шалений супротив фанатичних бабусь. Бабусі не знають, що лідери КПУ знущаються з "вождя" більш зухвало ніж українські націоналісти. Хоча ліві вшановують Леніна як видатного революціонера, але самі вони вже ніякої соціалістичної революції не хочуть. Коли в 2002році в Одесі СБУ заарештувала десяток комсомольців, які мріяли про революцію, КПУ від них спішно відхрестилась. Виявляється Симоненко не хоче навіть соціалізму. Не так давно в газеті "Комуніст" вийшла стаття "Государственный капитализм – инструмент антикризисной политики для Украины" і члени КПУ цілком серйозно почали обговорювати як будувати цей "государственный капитализм". Ще Володимир Ілліч писав, що "религия – опиум для народа", а Петро Миколайович ходить святити паску, пише статті про православ'я і отримав з рук предстоятеля УПЦ МП орден Святого Володимира І ступеня. Не будемо навіть згадувати про коаліцію з олігархами з Партії Регіонів...

...Я думаю, що врешті-решт центральному комітету компартії треба заборонити читати Леніна, нехай його праці не вводять в оману вірних "симоненківців".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua