Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Бригинець: Для різних закладів культури – різна епідемія?

Irina | 12.11.2009 12:33

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

На засіданні постійної комісії Київради з питань культури та туризму розглядалась ситуація, яка виникла навколо комунальних театрів.

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалась у Києві існує спеціальний порядок роботи деяких закладів культури, про це розповів голова комісії, депутат Київради Олександр Бригинець.

Кінотеатри, в тому числі муніципальні, інші концертні та видовищні заклади продовжують працювати, а театри припинили показ вистав.

Таким чином, одні заклади культури працюють і отримують прибутки, а інші несуть збитки. Щоб уникнути такої дискримінації і поставити різні заклади культури в рівні умови, комісія звернуась до міського голови Леоніда Черновецького.

"Розуміючи складність епідеміологічної ситуації, ми не можемо погодитись з тим, що установи одного типу, тобто ті, де одноразово збирається кілька сот людей для проведення свого вільного часу, не підпорядковуються одному правилу", – йдеться в зверненні комісії з питань культури та туризму.

"На нашу думку всі аналогічні заклади повинні бути або закритими, якщо цього вимагає ситуація, або працювати, якщо це допустимо.

Принагідно звертаємо Вашу увагу на те, що показ вистав є єдиним джерелом надходжень для муніципальних театрів, з якого сплачуються поточні витрати, в тому числі на комунальні послуги.

Якщо театри не відновлять свою роботу, вони будуть відключені за несплату від постання тепло-, електроенергії та води, або київській владі доведеться шукати додаткові кошти у міському бюджеті для підтримки театрів".

Враховуючи вищевикладене, постійна комісія Київради з питань культури та туризму звертається до Черновецького з проханням надати доручення відповідним службам вивчити зазначену ситуацію і поставити всі заклади культури в рівні умови: ініціювати або заборону їх діяльність на період епідемії, або дозвіл працювати.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua