Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Реакція політиків на епідемію.

Singarella | 2.11.2009 17:25

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
6

Короткий аналіз реакції лідерів.

1. Ющенко – зібрав РНБО (що логічно, нагадаю секретар РНБО – Богатирьова, медик), поїхав у Львів (типу не можна було по тел, чи селекторці, але все ж провів чисто нараду, не збирачи людей).

У Львові (день суботи) Ющенко сказав наступне: Не будучи медиком, я не маю права радити Вам чим лікуватсия. Я розумію, що міністерство охорони здоров'я і Санепідемстанція викликає в багатьох недовіру, але давайте все ж довіримося їм, а не домислами. З Держоезерва дали марлю на пов'язки (тут я ржу, оскільки тема пов'язок мене улибає, але далі Гарант цілком на мою приватну думку резонно зауважує), але люди, ми всі можемо самі пошити собі пров'язки (нарешті хоч хтось сказав те, про що всім давно пора було подумати, а не бігати створюючи натовп і передаючи віруси в натовпі за пов'язками). Також Президент закликає як мінімум до виконання елементарних заходів безпеки (що до речі не всі роблять) і не займатися самолікуванням. Домовлено з іншими країнами про допомогу (нагадую зовн політика – Президент і президеський міністр МЗС – Порошенко). в понгеділок прийде перша партія. (Що й відбулося). В цілому виступ Президента на мене подіяв як склянка валеріани.

Юля Тимошенко (селекторна вранці в суботу) (цілком логічно в робочому поярдку говорить про оперативні дії щодо подолання епідемії (пряма задача Кабміну і зокрема мністерства охорони здоров'я). Порошенко доповідає про домовленості про гуманітарну допомогу. Юля закликає народ не збиратися в натовпи, дотримуватсия заході вбезпеки.

В день летит в Чернігів (саме актуальне під час епідемії), де вручає ключі від квартири урочисто (натовп зібрався).

Ввечері Прем'єр виступає зі зверненням,я ке в цілому логічне, вона розказує про домовленост із іноземними країнами щодо ліків. Обіцяє контролювати ціни на ліки і їх наявінсть. Але допускає грубий прокол, про який я писала тут:

http://narodna.pravda.com.ua/politics/4aee89aa4a08c/

Тобто робить злочинну заяву про незаконне використання ДПА.

В цілому виступ Прем'єра не наштовхує на думку. що вона хоче посіяти паніку – обличчя чи то злякане чи агресивне. але агресія. здається, направлена на боротьбу (грозно хмурить брові (с)).

Янукович (лідер опозиції) – критикує уряд за неготовність до епідемії, нехтування ними всіх пересторог. Партія регіонів збирає літак з необхідним на допомогу Західним регіонам. Зараз (вдень понеділок) Партія Регіонів роздає маски всім бажаючим (моя думка щодо доцільності цього – маски це не справ аДержави і політиків).

Орім цього, в п'ятницю на Інтері "Велика політика" і на ТРК "Україна" "Савік-лів" політики активненько полили один одного брудом і нагнітали істерію. Моє враження.

На мою думку перші три політика Ющенко, Юля, Янукович, істерію не нагнінали (агресивне обличчя Юлі, хрен з ним не рахуємо). так що поки, що сказати, що окумсь з них вигідна істерія, я не можу...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua