Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Трошки про Стадні Інстинкти

Вітер з Гаю | 23.10.2009 16:02

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
3

Народ, а чого ви постійно жалієтеся, на владу? Ви ж її самі обираєте! Ви ж маєте її любити! Це ж кращі з кращі, це ті, кого ми вибрали – єліта нації. Правда?

Було б не погано як би народ вирішував за кого він буде голосувати, а соціологічні компанії озвучували волю народу. Але нажаль у нас все навпаки. Соціологічні компанії кажуть за кого буде голосувати народ, народ їх слухає і голосує за того, кого вказали соціологічні компанії. Голосують за старі обличчя, бо не вірять, що нові прийдуть. Іншими словами кожен громадянин хоче проголосувати за нового, але не робить це бо не вірить, що інші громадяни проголосують за нового. Але як би там не було, я не буду частиною стада. Ви там собі як хочете, голосуйте за свої Януковичів, Ющенків, Тимошенків і Яценюків, а я буду голосувати за нових. Пройдуть вони чи ні, це вже вторинне, зато в мене совість буде чиста, а ви, народ, коли вам буде погано житися через декілька років навіть і не думайте мені жалітися, бо ви самі обрали того, кого хотіли бо не вірили в себе.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua