Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Люди під стягом Партії Регіонів стріляють у мирних запоріжців

Артем Циганок | 19.10.2009 12:55

11
Рейтинг
11


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
3

18 жовтня 2009 року у місті Запоріжжі в районі площі Лєніна по мешканцям Запоріжжя було відкрито стрілянину з натовпу прибічників Партії Регіонів, які проводили там власний офіційний захід.

Запоріжці прийшли на марш УПА, який за два дні того заборонив окружний адміністративний суд. Учасники імпровізованого маршу пройшлися від пам'ятника Кірову до площі Лєніна, де їх зустрів натовп під прапорами ПР та КПУ.

КПУ та ПР проводили там акції, офіційно оформлені як зустрічі із нардепами Бабуріним та Пєтровим (оскільки суд заборонив у той день будь-які масові заходи в центрі міста). При цьому ПР одночасно мітингували на Майдані Волі, площі Поляка та площі Леніна.

Десь о п'ятій годині учасники маршу УПА наблизилися до площі Лєніна. Там (як і на 2-х інших площах міста) вже стояло декілька сотень регіоналів. Міліціонер попередив людей, що далі йти не можна. Один із учасників ходи починає розмову з ним, як з-за кордону вибіг чи то член ПР, чи то прихильник і почав бити хлопця. Учасники маршу зірвалися, щоб допомогти товаришу, але з боку регіонів хтось відкрив стрілянину по колоні. Одному з учасників ходи прострелили одяг.

Міліція затримала 7 чоловік з числа учасників імпровізованого маршу і доставила до Лєнінського РВВС м. Запоріжжя.

Вже після події в інтернеті почали з'являтися репортажі з місця події, в яких у стрілянині звинувачують самих учасників ходи.

Матеріали по темі


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua