Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Борімося й поборемо!

Tomodachi | 17.09.2009 22:33

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
10

Проф. Преображенский: "Простите, вьі мужчина или женщина?"

Швондер: "Какая разница, товарищ???"


Недавнє прочитання на НП кількох статей, що заторкують питання суспільної моралі змусили мене виконати свій громадянський обов'язок та, жертвуючи дорогим мені післяроботнім часом, взятися й собі за написання статті, метою якої є детальніше розглянути проблему пошесті певних моральних хвороб у сучасному суспільстві, та, кинувши свою лепту, долучитися до їх подолання.

Насамперед, мене здивувала надзвичайна активність жменьки дописувачів, котрі зі всіх сил захищають сексуальне збоченство та право на нього, в той час, як більшість "населення" НП стоїть осторонь "та мовчки чухає чуби". Це може створити враження, що прості українці зовсім не проти, щоби, скажімо, чиясь дитина була піддана "експерименту" – вихованню в домі розпу... Перепрошую, в приватному домі осіб, які належать до прошарку суспільства, котрий навіть на своїх "парадах" (в громадських місцях!) поводиться як остання мерзота. І які (то ще в ліпшому випадку) будуть цій дитині читати з раннього дитинства казки, що починаються не з "Жили собі король з королевою", а з "Жили собі король з королем" – як це вже роблять в їхніх краях.

Складається враження, що наші українські люди підсвідомо розуміють всю гидоту та мерзенність збоченства, але не можуть чітко обгрунтувати свою думку, а тому бояться звинувачень, що їхні почуття нераціональні чи фанатичні, що є зовсім не так.

Отже – що поганого в збоченстві?

Погане те – що це явна наруга над природою та почуттями нормальних людей, котрих на світі більшість.

Це цілком природно для людини почуватися погано, коли наруга чиниться над ЛЮДИНОЮ взагалі, над її образом і подобою. І ніхто не має права вам сказати: "не над вашим тілом наруга? – ну то заткніться".

Навіть тварина перебуває в дистресі, коли бачить, що з особиною її виду робиться щось негоже.

Таке саме і з людиною. Ба навіть більше – ми, як суспільні істоти, посідаємо нашу людськість спільно, а не індивідуально. І в нормальних людей біль ближнього викликає біль на душі, і наруга над людською природою – викликає природне обурення – навіть, якщо наруга відбувається за згодою самого наругуваного. Мало того – нормальні люди відчувають огиду навіть від наруги над блідими копіями людської природи:

Уявіть собі, що якийсь маньяк стане в центрі культурного міста з манекеном дівчинки і почне, скажімо, бити її викруткою, зривати "шкіру", витягати звідти м'ясо (свинину, скажімо), та ласувати нею, закушуючи оранжево-коричневим рідким шоколадом, витисненим з певного отвору в манекені, а потім, на довершення буде вдавати що виконує якісь сексуальні дії – такого "вуличного артиста" схоплять негайно навіть в найдемократичнішій країні, бо його наруга над людською природою викликає ПРИРОДНЕ обурення людей.

Щобільше – деякі види образ почуттів людей навіть захищені законами в більшості країн. Спробуйте проявити свободу і вчинити наругу над американським прапором в Вашингтоні, чи Ізраїльським перед Кнесетом – заметуть зразу (ще й зубів можете не позбирати в процесі). А здавалося б – що такого топтати, рвати, брудити, писати погані речі, та витирати соплі шматком матерії, купленої за власні гроші... А справа в тому, що цим ображається все суспільство.

Тож бачимо, що коли треба – "ліберали і демократи" можуть взяти аргумент "образи почуттів" або "зазіхання на гідність образу" до уваги.

Чому ж тоді, питається, ніхто не прикрутить збоченство, а навпаки воно часто-густо пропагується?

Справа в тому, що як в радянській "демократії", так і в ліберальній – всі рівні, але є й рівніші.

Наочні приклади:

Недавно в Америці, в одній з найвідоміших галерей, виставляли на "виставці" зроблені з слонового лайна "твори", що мали зображати дорогих християнам осіб. І зійшло з рук. А можна собі уявити, який кіпіш би піднявся, якби хтось так зобразив раббі Маймоніда з Талмудом в руках. Отож бо й воно!...

Або, всі ми були наочними свідками того, як активно пропагувалася книжка та фільм "Код Да Вінчі". Мало того, що невинно розіп'ятий Христос безпідставно очорнюється та звинувачується в лицемірстві (вчить про користь безженства, а сам буцімто таємно жонатий), ще й католицька церква звинувачується в темній змові...

А тепер уявіть собі хтось напише книжку про якусь юдейсько-талмудистську змову! Уявили? Ото ж бо й воно!...

Щоб не бути однобоким, і щоб чого не подумали, наведу приклад і з іншою меншиною. Намалювали карикатури на Мухамеда, чи зняли несхвальний фільм про іслам, почали передруковувати – пішла серія вбивств (переважно невинних людей) – затихло. Ніхто не пробує дуже повторювати.

Таким чином, стоячи на сторожі прав певних впливових меншин, дозволяючи явні утиски та заохочуючи провокації проти порівняно мирних християн, та остерігаючись мстивих мусульман, "ліберальна демократія" послала вельми небезпечний "месідж", який ну страшенно нагадує вислів-відповідь польського короля козацькій делегації, що скаржилася на утиски: "Цу ж то – ви нє мацє самопалув і шабєль пши боку???"

В яку трагедію це вилилося ми всі знаємо і повтору історії явно не хочеться, хоч вона й, кажуть розвивається спірально, наступаючи на ті ж граблі, тільки на вищому рівні.

Дуже надіюся, що сучасна суспільна система виявиться гнучкішою за ясноосвєцоних і вчасно припинить недемократичну протекцію та незаслужені привілеї різним меншинам на фізичних чи моральних стражданнях більшості. Але для цього потрібно всім обуреним хоч би по слову протесту висловити, на що, як вище обгрунтовано ви маєте повне моральне право та рацію.

А наша братія ніби й не бачить звідки вітер віє і споживає всю "демократію", якою її годують.

Ось і зараз Шустер і його команда насаджують в Україні "нові цінності". Хочуть, її, як писав Шевченко, "за современними огнями повести каліку". Так як колись вже вели до комунізму. Тоді не вийшло, то тепер вже нова стратегія обрана – не силою, а через контрольовані ЗМІ збаламутити народ і зробити його бидлом. Навіть гірше – бидло було за комунізму, а тепер планується досягнути такої деградації, якої й нормальне бидло (худоба) не чинить.

"А братія мовчить собі, витріщивши очі... Може так і треба", як писав Шевченко.

Але згадайте як він прорік, що "за науку буде добра плата"!

Псевдо-ліберали вже не знають який би то ще кіл тесати на головах бідних людей. Ніби випробовують межі терпіння. Не здивуюся зовсім, якщо "емансипують" каннібалів, як пригнічену меншину!

І скажуть: "А що в цьому поганого, якщо самогубець чи жертва хвороби лишив заповіт, в якому просить, щоби його партнер його з'їв?"

Шустер скаже: "Нєужелі ми, талєрантний культурний народ нє удастоїм пакойнава і нє ісполнім єво волю? Что в етом плахова?... Ето такоє мєньшинство, а мєньшинства нада уважать... Вспомнітє нацистскую Германію! Галасуєм, галасуєм... Да, я за толєрантность, дємократію і права... Нєт, я против... Номер пятьдєсят васьмой – нажимайтє – да, я за то, чтоб ісполніть последнюю волю покойново Васєнькі, нєт – я протів..."

Почувши звідки вітер віє, наш НП-вський "Археолог из Томска" допише, що заборона каннібалізму – пережиток минулого, про що свідчать черепки, які він збирав багато років.

Нікіта певно скаже – "ну, раз дорослі люди обрали такий вид поховання, то це буде недемократично їм забороняти".

Тоді пан Скакодуб, саже, що закону нема заборонити, а якщо є, то треба відмінити, як недемократичний.

А Ревізор напише: " Нацисти переслідували євреїв – ми їх визволили. Переслідували гомосексуалістів – ми їх легалізували. А каннібалів, котрих нацисти також по голівці не гладили – забули! Конче потрібно наверстати упущене і відкрити на Хрещатику магазин з делікатесами для людожерів! Бажано з великою вітриною і широким вибором товару. Хай дикуни в тюрбанах (та й наші традиціоналісти) бачать що таке справжня євро-толерація!"

Потім всі разом придумають брехливий "скорочений" термін "людофоб" (хоча правильно було б "людожерофоб"). Але їм не первина так брехливо та облудно скорочувати. "Гомофоба" ж як придумали? ("Гомо" = "людина" латиною, та "однаковий" грецькою, але їх це не турбує).

І всі дружно будуть голосувати проти кожної правдивої статті.

Але, рано чи пізно, всі ті наші колишні камсамольци, які після угроблення комунізму переметнулися в псевдо-лібералізм знов залишаться з розбитим коритом:

Згадайте – вже стільки "строілі новава чєловєка", міняли-міняли його природу десятиліттями і що дістали? А тепер в них нова ідея – створити замість "гомо-совєтікуса", "гомо-гомо-с..."

Перепрошую – "гомо-лібералікуса", для якого мати "тата і мамА" чи "маму і татУ" замість тата і мами стане битійом, що оприділяє сознаніє, і який в результаті буде новим тіпом чєловєка.

Ми вже це все проходили. Дєдушка Лєнін навіть першим в світі легалізував був то діло... Не вийшло – довелося потім знов забороняти.

І так як закінчився комунізм – так закінчиться і псевдо-лібералізм. Бо, історично, кожна система де меншість намагалася диктувати більшості та нав'язувати противні їй ідеї – розвалювалася як картяний будиночок.

А всіх тих, котрі ще не втратили людської подоби, хочу закликати не падати духом перед позірним буянням ліберало-збоченського буряну. Як вже було наочно продемонстровано вище – наша позиція природна, раціональна і правильна.

Борімося й поборемо – нам Бог помагає! За нас Правда, за нас Слава і Воля Святая!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua