Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Виборний Болівар не винесе двох

Стрілець | 15.09.2009 21:54

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
5

А тому його треба вбити. Щоб не дістався нікому!

Сталось те, що й мало бути – Ющенко звернувся до Конституційного Суду щодо відповідності Основному Закону окремих положень закону про вибори президента.

Жодної несподіванки – всі знали, що так і буде. Чудово знали тоді, коли затівали той закон. Чудово знали, коли приймали його. Чудово знали, коли долали вето. Про яке, до речі, теж чудово знали, що воно неминуче буде.

Ну а тепер почалось іще одне, що теж неминуче мало бути – повилазили експерти, які твердять, що ось, дивіться: "Ющенко розпочав реалізацію плану щодо зриву виборів!" От, мовляв, Конституційний суд винесе рішення тоді, коли виборча кампанія буде вже в розпалі, а потім досить якомусь кандидату подати в суд жалобу, що його права були урізані тим неконституційним законом, як відразу – фініта ла комедія, вибори якимось райсудом визнаються недійсними, тобто зірвані!

Комедія, шановні! Я, звичайно ж, дуже легко можу повірити, що ті кнопкодави, які забезпечили голоси, не відали, що творять. Ну що з них візьмеш, усім же відомо, який "контингент" у парламенті.

Але усім відомо й інше – ті кнопкодави нічогісінько не вирішують самі. При теперішній системі вирішують зовсім інші люди. Серед яких (ну само ж собою!) і вельмишановні лідери фракцій. Тобто Янукович і Тимошенко. Які потім просто дають відповідну команду кнопкодавам. Не сумніваючись ні секунди, що команда буде виконана.

Ну а тепер спитайте себе: є у Януковича й Тимошенко якщо не власний розум, то купа консультантів, які все чудово розуміють і вмить наперед вирахують, що до чого може привести? Є! І власний розум якщо може в когось і не аж-аж, то все ж, і консультантів достатньо.

Отже можемо прийняти як аксіому, що обидва лідери пречудово знали, чим дуже легко може обернутися затіяний ними і ними ж силою просунутий закон.

Ну а якщо вони чудово знали, що він легко може привести до зриву виборів і все ж таки пхали його зі всіх сил, значить що?

Значить лише одне – що вони цього хочуть. Тобто хочуть, щоб була можливість легко і без проблем зробити вибори недійсними. Бо якби вони цього не хотіли, то не пхали б той закон так сильно!

Для чого вони можуть цього хотіти? Невже тільки для того, щоб зробити такий собі подарунок Ющенку, дати тому можливість попрезидентствувати ще якісь кілька місяців?

Просто подаруночок! Від широти душі!

От тільки мені щось не віриться в такі подарунки. Та й не тільки мені. Очевидно, що мають вони в тому власні інтереси.

А які б то? Для відповіді на це питання можна оглянутись назад, на їхні довгі переговори, переповнені взаємним кидаловом. І просто припустити, що вони ще так і не дозріли до здатності поділити владу між собою.

Не вистачило їм часу. Нема у них упевненості, що часу, який залишився до виборів, вистачить на цей титанічний труд – поділ України на двох. Причому ж не просто поділ, це може й не така вже проблема. А треба ж іще придумати його так, щоб ти кинув, а тебе – не кинули!

Часу на поділ не вистачає, а тут ці вибори вже на носі. Невчасні якісь вибори. Передчасні якісь вибори.

Передчасні? Ну а коли так, то чому б не закласти заздалегідь під ті вибори міну? І, якщо вони виявляться справді передчасними – натиснути кнопочку.

Постаравшись потім звалити всю вину на Ющенка. Ну й нехай він потім іще попрезидентствує. Не страшно, вони вже звикли його не боятися.

А ви питаєте – для чого закон приймали...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua