Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
поганою мітлою порозганяти це біло-синьо-червоне кодло   Треба ламати матрицю яку нав'язують нам з Москви   треба бути вільним.
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
5

Вибір – 2010. Поламати матрицю "Янукович – Тимошенко".

amalik | 5.09.2009 22:57
висновки щодо другого міфу вибору – 2010 про боротьбу Януковича і Тимошенко. Ця боротьба "нагадує танець нанайських хлопчиків": невідомо, чи вони б'ються, чи вони танцюють. Для лохів вони демонструють страшну нелюбов один до одного, влаштовують шоу. Для українців тепер вигадали нову казку.
Коментарі
Стрілець   | 5.09.2009 23:25
Саме так.
Володюк   | 5.09.2009 23:51
Панове, чи вас підминили? Ви ж такі логичні були! Що я від вас зараз чую: Помаранчева революція, якою Україна здобула собі свободу ПОПРИ ЯНУКОВИЧІВ і тепер вільна вибірати собі шлях розвитку, для вас НІЩО???
ЮВТ, яка тоді ризикувала життям, головуючі проти радянської влади (=януковичів) для вас вже стала нанайським близнюком януковича???
Як же легко ви купилися на примітивну кремлівську пропаганду! Сором...
Кремлівського агента не відрізняєте від справжнього захисника України. Хто ж, ви думаєте, лідер України – нікчема (як виявилося за 5 років, і ви ж всі це знаєте) Ющенко? Може перевертень Яценюк-ахметофірташівхвіст? Чи вакуумний Литвин? А Україна долає економичну кризу, міцніша за Росію
Никита   | 5.09.2009 23:57
Володюк:
От саме за це "нікчема" на адресу Президента України від прихильників Тимошенко – от саме через це я НІКОЛИ не підтримаю Тимошенко.
Володюк   | 6.09.2009 00:04
От і думайте, завдяки кому, як не ЮВТ, Україна вже зменшує потроху зниження свого ВВП за останні місяці. А що було б при банді януковичів?
І це – не головне. З 2005 року, завдяки подоланню радянської януковичівської влади, ми маємо незалежну від Москви політику і національно відроджуємося.
Якщо у вас є свої погляди, ви можете їх публично відстоювати. Якщо повернуться януковичи, вони обовязково зроблють все, щоб відібрати в нас свободу, зробити нас своїма безправними безголосими холопами- ЯК В ТОТАЛІТАРНОЇ РОСІЇ. Щоб ментяри нас мордою об асфальт возили та вбивали як схочеться – як це у них робиться постійно. ЯНУКОВИЧІ – ЦЕ РОСІЯ N2 замість України!
Стрілець   | 6.09.2009 00:06
Володюк,
не варто аж так ототожнювати Помаранчеву революцію з Тимошенко.
Мені Помаранчева революція гріє серце й досі, але це почуття чудово суміщається в мені з почуттям недовіри до ЮВТ, яке було у мене увесь час революції.
Незважаючи на всю сценічну ефектність ЮВТ на Майдані.
На яку (сценічну ефектність), на жаль, повелось дуже багато народу.
Увірували в Юлю...
Ну а віра, це вже всім відомо – сліпа.
Бо люблять не "за", люблять всупереч всьому.
От і люблять її сліпо всупереч повній очевидності.
Й так само сліпо ненавидять чи зневажають тих, які Юлі заважають.
Це теж у природі любові.
Володюк   | 6.09.2009 00:11
Повернуться януковичі, зроблють з України РосіюN2 і перше, що вони зроблють – почнуть фізично знищувати всіх, хто за Україну (=за демократію, за свободу), бо тільки так будується тоталітаризм. А януковичі – це саме тоталітарне угруппування.
ДУМАЙТЕ, панове українці зараз, щоб не опинитися ЗНОВУ другосортними людинами на своїй же землі. Невже, ви не проти нової Руїни?
Никита   | 6.09.2009 00:12
Стрілець:
Незважаючи на всю сценічну ефектність ЮВТ на Майдані.
На яку (сценічну ефектність), на жаль, повелось дуже багато народу.
Я був теж "увірував" напочатку.
Але моя віра похитнулась ще тоді, коли її "сценічно і ефектно" натовп прихильників виніс на сцену Майдану на руках. Як Клеопатру (?).
Стрілець   | 6.09.2009 00:13
Володюк:
І це – не головне. З 2005 року, завдяки подоланню радянської януковичівської влади, ми маємо незалежну від Москви політику і національно відроджуємося.
Еге ж.
Навіть під час конфлікту в Грузії Україна займала досить гідну позицію.
От тільки Юля аж дуже красномовно мовчала, а після довгої мовчанки зуміла зморозити таке, що краще б далі мовчала.
З національним відродженням теж устигла відзначитися, давши разом із Януковичем голосування за обов'язковість знання всіма посадовими особами російської.
Добре, що було кому зробити аборт виплодку цієї любові БЮТ і ПР.
Никита   | 6.09.2009 00:17
Володюк:
На Майдані (якщо вже Ви його згадали) Тимошенко ОБІЦЯЛА пліч-о-пліч з Ющенком 10 років бути разом і разом будувати нову Україну.
І вона ОБІЦЯЛА, що нікому не дозволить порушити їхній союз і завадити їм.
Вона підступно знехтувала цією обіцянкою (якій я тоді повірив). Вона почала боротьбу проти Ющенка вже восени 2005-го.
Володюк   | 6.09.2009 00:20
Стрілець:
Це – лише білі вірши, шановний пане Стрільцю!) А якщо раціонально, конструктивно, що Ви вважаєте зараз оптимальним?
До того ж, я не поділяю критики на адресу ЮВТ. Помилки – були. А в цілому, вона – чудовий лідер, який веде нас між всіх сцил і харібд оптимальним шляхом.
Чи Ви вважаєте, що після 350-річного ординсько-колоніального стану і майже 90-річного комуністично-тоталітарного стану може бути прямий рівний шлях до земного раю? Нам потрібно бути реалістами і конструктивними критиками.
Я – за конструктивну критику ЮВТ. Є що сказати всупереч їй – кажіть!
Тільки перед самими виборами – це вже зрадництво проти України, бо допомога україножерам – януковичам.
Стрілець   | 6.09.2009 00:20
Володюк:

ДУМАЙТЕ, панове українці зараз, щоб не опинитися ЗНОВУ другосортними людинами на своїй же землі. Невже, ви не проти нової Руїни?
Що й вам рекомендую – думайте.
Для початку: а чому "опинитися ЗНОВУ другосортними"?
Ми що, наразі першосортні?
Якщо так, то де? В парламенті, в уряді, у ЗМІ? Нас там більшість, там працюють на українців?
Юля... Навіть якби в паспорті писалась національність і там у неї значилось "українка" – я би нагадав, що коли ти на клітці осла бачиш надпис "лев" – не вір очам своїм...
Стрілець   | 6.09.2009 00:28
Володюк:
Стрілець:

До того ж, я не поділяю критики на адресу ЮВТ. Помилки – були.
А в цілому, вона – чудовий лідер,
який веде нас між всіх сцил і харібд оптимальним шляхом.
Звідки у вас інформація про те, що вона – чудовий лідер?
Звідки ви взяли ту інформацію, з якої зробили такий висновок?
Стояли весь час коло неї зі свічкою, чи таки зі ЗМІ?

Щоб сказати, що вона веде саме оптимальним шляхом, треба всього лиш знати той оптимальний шлях.
Ви, отже, впевнені, що знаєте.
А заодно, очевидно, впевнені у тій свічці, з якою весь час коло неї стоїте, щоб знати, що вона саме туди веде. Не відхиляючись у часи вашої відсутності.
Володюк   | 6.09.2009 00:29
Никита:
Ну як можна так все підмінити?! Я стежу за подіями не менш уважно, ніж Ви і добре знаю, що все навпаки – Ющенко зрадів Майдан і все робив, щоб звалити ЮВТ навіть ціною загибелі України! Для цього він і з януковичами зійшовся (універсал і далі всюди).
А ЮВТ лише вимушено перемовляється з януками, бо клінч во владі – це смерть країни.
Були і помилки, я згоден. Їй же потрібні голоси й на півдні-сході! Як тут бути? До речи, можливо, такі "галси" необхідні, щоб в країні була єдність і формувалася єдина нація. Не можна бути максималістом в політиці. Це – інфантилізм.
Vladimir   | 6.09.2009 00:36
Володюк:
Я достаточно написал конструктуивной критики ЮВТ на данном ресурсе. Все вместе меня убедило еще полсе 1-го ее премьерства – она ничем не отличается от Януковича. Она наглее, настойчивее, убедительнее проводит в жизнь все то чего мы боялись от Януковича. Именно она – вероятный "Путин в юбке", у Януковича может таланта не хватить.
То, что ВВП у нас упал так сильно и практически не поднимается назад мы дрлжны благодарить Тимошенко и ее экономическую политику.
Ваша оценка Яценюка показывает глубокое знание агиттезисов штаба ЮВТ. Что касается Ющенко, то он разочаровал. Но все остальные пугают, что куда хуже.
Никита   | 6.09.2009 00:37
Володюк:
все робив, щоб звалити ЮВТ
Звідки звалити? З того місця, куди її сам поставив?
Мене не дуже цікавлять подробиці.
А факти такі: Ющенко став Президентом України після Майдану, внаслідок суворої боротьби.
Якщо вона бачила його слабкості, мусила допомагати і співпрацювати, як і обіцяла на Майдані. Якщо не могла чи не хотіла поступитися гордістю і власними амбіціями – мусила пійти і не заважати.