Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Куди піде Україна після виборів 2010?   Тактика нашої боротьби   за європейський шлях розвитку України

ГЕРІЛЬЯ?

amalik | 19.08.2009 16:42

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

Подяка читачам за моральну підтримку нашому почину на сторінках НП і спеціальному учбовому блозі "Політика як мистецтво володарювати"- http://amalik43.blogspot.com/.
Питання до читачів: яку з трьох актуальних проблем нам потрібно детальніше і поглиблено, вже зараз вивчати в нашому гуртку?


ВСТАВАЙ, УКРАЇНО!

ВСТАВАЙ, РІДНА НЕНЬКО,

– МОСКАЛЬ ВЖЕ ГОДІНУ НЕ СПІТЬ.

(Бо пише листа жахів нашому Президентові).

Перш ніж відкрити нову тему нашого семінару дозвольте подякувати постійних слухачів (читачів) за ідейну і моральну підтримку нашому почину на сторінках НП і спеціальному учбовому блозі "Політика як мистецтво володарювати"

Вважаю для себе великою честю ту стабільно позитивну оцінку матеріалам семінару, яку дає читацька аудиторія.

Так, з травня по серпень ц.р. ми розмістили 19 матеріалів по 13 темам нашого семінару. Практично – конспективно викладений весь спецкурс. Причому, в пояснювальній записці ми відразу ж заявили, що звертаємось до однодумців, а не до різного роду опонентів, бо не ставимо завдання їх переконання. Діалог ведемо з націонал-демократами ліберального спрямування, та побратимами -националістами.

Так от, в цілому на кожну публікацію стабільно поступало 12 позитивних оцінок -"за" (всього – 198 на 18 публікацій) від зареєстрованих читачів. Можна припустити, – ще стільки ж знайомиться з матеріалами, але не залишає своєї оцінки, оскільки не хочуть реєструватися на сайті НП.

Свою діяльність ми відносимо не до пропаганди з агітацією, або місіонерству, де результат заданий кількістю знов обернених або переконаних. Ми звертаємося до пробудження совісті у тих, хто став на шлях політики, ведемо діалог з тими, хто свято вірить в свою вільну Україну.

У такому контексті спілкування з 12 учнями – є щось до болю знайоме. І до багато чого що зобов'язує.

На даному етапі розвитку України, який переповнено трагізмом і зрадою її інтересів з боку більшості т. з. політичних лідерів і нардепів, замаячила можливість втрати незалежності і суверенітету країни, втрати основних конституційних прав і свобод нашими громадянами.

Вибори 2010 визначать стратегічний шлях Україна на найближчі 10-15 років. Країна знову стоїть на роздоріжжі, або – або:

1. Владу опановують націонал-демократи і Перші особи держави продовжуть вести народ на з'єднання з цивілізацією Заходу;

2. Владу захоплює п'ята колона Кремля, створює маріонетковий уряд і розвертає країну на 180 градусів – в стійло византійщины та азіатщини путінскої їмперської "керованої демократії".

Ми вважаємо, що наші політики (наші – це політики національно-демократичного табору) повинні бути готові до будь-якого результату.

Але учбову програму підготовки для роботи в принципово різних умовах не зробиш за короткий час.

Тому хотів би запитати у своїх читачів про наступне: яку з трьох актуальних проблем нам потрібно детальніше і поглиблено вивчати в нашому гуртку вже найближчими місяцями, а яку – відсунути "на потім":

1. Теорія і практика проведення переможної виборної кампанії в Україні. Аналіз попереднього досвіду 1991- 2009 р.р. Рекомендації і прогнози для націонал-демократів в компанії – 2010 р.

2. Як ми можемо допомогти середньому класу сформулювати його ж інтереси; що потрібне для створення політичної партії середнього класу; шляхи входження партії у владу; як готувати кадровий резерв партії і т. ін.

3. Тактика політичного супротиву. Ненасильницькі дії та саботаж влади чужинців. Як проводити в життя гасло: "Київ – геть від Москви!"; Як знешкодити п'яту колону; Як підготуватися для підпільної роботи в умовах окупації, або встановлення маріонеткового режиму. Вивчання Інструкції до міської герильї.
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua