Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/4a829c828f2f7/

Звернення Президента РФ Д.Мєдвєдєва до Президента України В.Ющенка (і до всього народу, звичайно). Протягом доби поспіль.

Werwоlf | 12.08.2009 13:42

Учора президент РФ Дмитро Медведєв написав лист-звернення до президента України Віктора Ющенка із звинуваченнями в антиросійській політиці. Що відбулося в українському політичному бомоді, та які виводи я зробив для себе.

Звернення Президента РФ Д.Мєдвєдєва до Президента України В.Ющенка (і до всього народу, звичайно). Протягом доби поспіль.
Учора Дмитро Мєдвєдєв оприлюднив лист-звернення українському президенту Віктору Ющенко. (http://www.kremlin.ru/text/docs/2009/08/220743.shtml). Не буду його розписувати й коментувати, скажу у декількох реченнях. Лист носить емоційний характер, складається з образ на Україну за проведення політичної лінії, що відповідає сучасним вимогам захисту національних (українських) інтересів. Він нагадав мені фільм "Фантомас розбушувався", а потім, добу поспіль, інший "Помилка резидента". Так і хочеться скоригувати назву на "Помилка президента". Та бог з ним, російським ведмедем, най головне у цьому випадку – це ставлення до листа українських політиків та політичних партій.

Отже. Що проявилося дякуючи пану (товаришу) Медвєдєву? А багато чого, і за це йому окреме й велике спасибі, бо занадто довго деякі політики вдало приховували своє антиукраїнське лице.

Партія Регіонів (У Партії регіонів зраділи заяві Медведєва) та КПУ (У Компартії теж задоволені висловами Медведєва на адресу Ющенка). Ну ці дві політичні сили відверто проросійські та антиукраїнські, тому висловили повне схвалення звернення та посипаючи голову попелом визнали всі закиди справедливими. Від них іншого і чекати не варто було.

БЮТ повів себе як перелякана дівка. Спочатку отримавши нагоду зайвий раз дати шпина президентові визнали заяву адекватною (У БЮТ заяву Медведєва назвали адекватною). Але потім схаменувшись (чи перелякавшись втрати електорату) виправилися, визнали схвалення поспішним та перекваліфікували заяву з адекватної (учора) в провокаційну (сьогодні) (БЮТ вважає, що Тимошенко правильно мовчить)

Блок Літвина. Літвин закликав до термінової зустрічі парламентів двох країн. Цікаво а навіщо? Загалом Літвін все ще намагається довести що він потрібен Україні і всидіти на двох стільцях (Литвин про заяву Медведєва, НАТО, ЄС і кандидатів у президенти).

Цікаво повів себе Яценюк із своїм ФЗ (Ющенко дав підстави називати свою політику антиросійською). Які підстави для антиросійськості знайшов Яценюк в політиці президента? Однак щоб не втратити забарвлення нової сили в політиці винайшов окремий шлях – незгода з тими положеннями, які прямо не використовуються у зверненні Медведєва, а лише проглядаються через контекст і то при бажанні це помітити.

Тигіпко взагалі стурбований не змістом звернення а лише тим, що дехто його використає для поліпшення свого рейтингу серед претендентів. (Заява Медведєва може зіграти на користь Ющенку).

Свобода в найкращих традиціях українського козацтва та націоналістів відповіла, що місце цьому зверненню на смітнику одразу, а поспіль, сьогодні, Тягнибок вивісив відповідь Медведєву Прєвєт, Мєдвєд! Це я – твоя біла гарячка:)

А що ж відповів Президент України Ющенко особисто? На 13 годину 12 серпня 2009 р. нічого. І правильно, на мою думку. Але він (Ющенко) не залишив зовсім без відповіді звернення собрата по посаді і доручив НСНУ (не плутати з парламентським блоком НУ-НС) дати відповідь. І пані Ульященко добре відповіла ПРЕЗИДЕНТУ: Наша Україна стурбована "постійним антиукраїнським зомбуванням у Росії". Тобто попередня (а можливо й остання) відповідь Ющенка Медведєву зазначає лише стурбованість психічним здоров'ям Дмитра, жаль до "молодого керівництва" РФ та здивування з приводу аргументації антиросійськості політики президента України.

Отже з огляду на рекцію названих вище політичних партій стає зрозуміло, що окрім Ющенка та Тягнибока нікому з політиків не потрібна Україна в якості самостійної країни, що сама визначає пріоритети й напрямки свого розвитку. Отака в нас еліта.

Werwolf 2009/08/12 (http://werwolfs.hiblogger.net/345032.html)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua