Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
зняття обмежень на продаж вин   законопроект   криза   народні депутати   Українська Громада   Ігор Шевченко   здоров'я суспільства

Депутати хочуть зняти всі обмеження на торгівлю столовими винами


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Депутати проголосували за поправку, що передбачає зняття будь-яких обмежень щодо роздрібної торгівлі столовими винами.

Депутати хочуть зняти всі обмеження на торгівлю столовими винами
Українська Громада разом із громадськими організаціями "Форум порятунку Києва" та "Твереза Україна" закликали народних депутатів України не допустити легалізації безконтрольного продажу столових вин, що станеться в разі набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності", прийнятим народними депутатами 25 червня 2009 року.

При розгляді законопроекту депутати проголосували за поправку, що передбачає зняття будь-яких обмежень щодо роздрібної торгівлі столовими винами. Поправка була внесена із порушенням встановленої регламентом процедури народними депутатами Ксєнією Ляпіною, Русланом Зозулею і Мариною Перестенко. Набрання чинності такою поправкою може призвести до неконтрольованого продажу столових вин особам будь-якого віку, включаючи неповнолітніх, у будь-яких місцях. Окрім того, не виключена і можливість зловживання цим положенням закону, коли під виглядом столового вина в кіосках та дрібних магазинчиках продаватимуться і більш міцні алкогольні напої.

"Законопроект є черговою спробою можновладців розв'язати проблеми бізнесу за рахунок інтересів суспільства, зокрема – життя і здоров'я українців. Через алкоголізм страждають і розпадаються мільйони сімей. Люди спиваються і вмирають. Пияцтво штовхає на кримінал. І це далеко не повний перелік тих негативних наслідків, яких зазнає суспільство через легкодоступність, і як наслідок – широке розповсюдження вживання алкоголю", – відзначив Голова Української Громади Ігор Шевченко.

На даний момент закон ще не підписаний Головою Верховної Ради Володимиром Литвиним, а відтак існує можливість скасування рішення Верховної Ради щодо Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності", що був прийнятий із порушенням процедури. Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко і голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Сергій Терьохін вже звернулися до голови ВР Володимира Литвина з проханням не підписувати цей закон.

"Криза – не привід для геноциду українського народу. Ми закликаємо Володимира Литвина не підписувати прийнятий антинародний законопроект, який, по суті, сприяє прихованому геноциду українського народу", – заявив Голова Української Громади Ігор Шевченко.

Повний текст звернення читайте тут.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua