Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кирило так і не почув Україну

Аговтышев | 5.08.2009 18:24

18
Рейтинг
18


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
4

Справжній правонаступник тих катів, які у 30-ті роки знищили Українську Автокефальну Православну Церкву, Кирило так і не дослухався до голосу українців.

Справжній правонаступник тих катів, які у 30-ті роки знищили Українську Автокефальну Православну Церкву, Кирило так і не дослухався до голосу українців.

І годі й сподіватися, що московський посланець буде рахуватися з ініціативами Президента України – помісна церква так і не буде створена, тому що, попри всі запевнення у перебуванні РПЦ поза політикою, у агента Кремля є чітка настанова – НІ.

Так само не достукатися до Кирила і Голові Служби безпеки В.Наливайченку, який останнім часом приклав багато зусиль для відновлення історичної правди.

Російському Патріарху байдуже, навіть коли мова йде про закатованих сталінським режимом православних єпископів, до яких би конфесій вони не належали. Жодних здивувань – Російська Православна Церква вже давно перетворилася на філію ФСБ і є повноцінною правонаступницею НКВД та КДБ. А тому й підготовлений ФСБ месидж, що візит Кирила "не політичний, а пастирський", а глава Московської патріархії приїхав в Україну "просто помолитися", виявився дезінформацією.

Практично в кожному місті патріарх говорив політичні речі, які не відрізнялися від офіційної кремлівської пропаганди. Явна перевага політичних пріоритетів у візиті Кирила ставить перед православними України питання: а чи є взагалі Московський патріархат церквою, яка ставить вищим пріоритетом духовні цілі?

Попри документальні підтвердження, які були надані Головою СБУ В.Наливайченком в питанні Голодомору, Кирило заявив, що це "спільна трагедія російського й українського народів" – тут, як то кажуть, жодних питань, коли священик біле називає чорним... Фраза загалом красива, але вона не пояснює цілковите табу на тему Голодомору в СРСР, адже тільки зараз завдяки пану Наливайченку та роботі очолюваної ним спецслужби в людства є можливість дізнатися історичну правду про звірячі вчинки тоталітарного режиму.

Звичайно ж, обслуговуючи Кремль, у Кирила немає права на власну думку. Але вона є у нашої країни! І ми змусимо з нею рахуватися навіть останніх українофобів, яким і є заїжджий московський піп. І змусимо таки Кремль визнати злочини сталінського тоталітаризму, адже доказова база, яка з'явилася завдяки розсекречуванню Головою СБУ В.Наливайченком архівних матеріалів спецслужби, є тому беззаперечним підтвердженням.

І на сьогодні, враховуючи величезний внесок пана Наливайченка у висвітлення справжньої української історії, яку було перекреслено сталінсько-більшовицьким режимом, залишається впевненість, що СБУ й надалі буде відстоювати національні цінності та впевнено стояти на сторожі закордонної експансії в Україну.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua