Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ПІКЕТУВАННЯ ІНТЕРА

Аговтышев | 5.08.2009 16:50

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
4

Сьогодні, завдяки патріотично-налаштованим громадянам України, відбувся захід, спрямований на протидію нахабній "господарській" поведінці патріарха Кирила в нашій країні.[IMG=2838a-img00252.jpg align=center]

ПІКЕТУВАННЯ ІНТЕРА
Сьогодні, завдяки патріотично-налаштованим громадянам України, відбувся захід, спрямований на протидію нахабній "господарській" поведінці патріарха Кирила в нашій країні.

О 12 годині біля приміщення телеканалу "Інтер" по вулиці Дмитрівській, 30 відбулося пікетування з приводу неправдивого висвітлення візиту в Україну патріарха Кирила. Ініціатором зазначеної протестної акції, під час проведення якої на вулицю вийшло близько 100 осіб, виступили представники "Православного братства ім. А.Первозванного" під керівництвом О.Гудими.

Під час висловлювання протесту проти втручання московського попа в державні справи України, учасники акції використовували гасла: "ІНТЕР – інструмент пропаганди російської ідеології", "Скільки грошей заплатили "зірці Кирилу" за рекламу телеканалу!", "Україна – не Росія! ІНТЕР – не ОРТ!", "ІНТЕР – змініть вишиванки на косоворотки!", "Наступна духовно-просвітницька програма ІНТЕР – інтерв'ю "богоугодного кандидата" з дресированими папугами!", "ІНТЕР – рупор Московського попа!", "ІНТЕР – "по чём русский опиум" для українського народу?", "Богу – боже. Кесарю – кесареве. Кирилу – душі. ІНТЕРу – бабло!".

Як заявив керівник "Православного братства ім. А.Первозванного" О.Гудима, за свій вчинок Інтерівці відповідатимуть не перед Кирилом, а перед Богом; Кирило ж – відповідатиме перед Путіним.

Люди вийшли виказати свій протест проти того, що провідний український телеканал, який мав би бути взірцем для інших та сіяти паростки українства серед окремих зачерствілих байдужих сердець, надає свій ефір для розповсюдження антидержавницьких проповідей заїжджого попа, який вже другий тиждень паплюжить своєю присутністю українські міста разом зі своєю свитою. І замість того, щоб сіяти добре й вічне, як і належить церковній особі, він розпилює лише попіл зла та розбрату поміж чужого йому народу.

Та й якого ставлення до себе може очікувати кремлівський провокатор Кирило, коли за його зневажливим ставлення до українців він жодним чином не звернувся до народу, сказавши "Україна" чи "українці", повсякчас використовуючи фрази "ця країна", "ці люди".

І це все при тому, що напередодні приїзду Кирила в Україну з боку Кремля всіляко афішувався той факт, що зазначений візит не буде використаний для політичних цілей та не супроводжуватиметься нагнітанням релігійного протистояння.

Виявилося все набагато прозаїчніше – для розпалювання релігійної ворожнечі і ненависті до України Кремль обрав один з центральних телеканалів України – Інтер, який бездумно цитував всі висловлювання московського Патріарха, у тому числі і ті, що стосувались сталінських ідей, відновлення "тюрми" слов'янських народів та влиття всіх православних українців у лоно московської церкви.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua