Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пукача шукали шість років через суддю, нагороджену Ющенком

Артем | 22.07.2009 13:39

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
5

Затриманий учора колишній начальник головного управління кримінального розшуку МВС України, генерал-лейтенант Олексій Пукач перебував у розшуку шість років завдяки судді Марії Приндюк, яка у листопаді 2003 року звільнила Пукача з-під варти, після чого він зник...

Затриманий учора колишній начальник головного управління кримінального розшуку МВС України, генерал-лейтенант Олексій Пукач перебував у розшуку шість років завдяки судді Марії Приндюк, яка у листопаді 2003 року звільнила Пукача з-під варти, після чого він зник. У квітні 2004 року Приндюк закрила кримінальну справу проти головного виконавця вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

У грудні 2007 року Президент Віктор Ющенко присвоїв Марії Приндюк почесне звання заслужений юрист України "за значний особистий внесок у розбудову правової держави, здійснення правосуддя, високий професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод громадян".

Генерал Пукач, за версією слідства, є головним виконавцем вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Він організував стеження за журналістом і керував групою офіцерів міліції (Валерієм Костенко, Миколою Протасовим і Олександром Поповичем), які викрали Гонгадзе 16 вересня 2000 року і вивезли його в поле поблизу сіла Сухоліси Білоцерківського району Київської області.

Пукач, як вважають слідчі, власноручно задушив журналіста і змусив співучасників мовчати про злочин, а потім, можливо, перезаховав тіло в лісовому масиві Улашевського лісництва Таращанського району.

У жовтні 2003 року Пукач був затриманий Генеральною прокуратурою України і звинувачений в знищенні документів, що свідчать про стеження за Гонгадзе в травні-липні 2000 року.

Після того, як в листопаді 2003 року Пукач був звільнений з-під варти Апеляційним судом міста Києва під підписку про невиїзд, офіцер зник.

За повідомленням прес-служби ГПУ слідчі Генпрокуратури вже працюють із затриманим. Передбачається, що він виведе на замовників вбивства Гонгадзе.

Источник Видео Новости

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua