Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ЮЩЕНКО   НАЦИОНАЛЬНАЯ ИДЕЯ   СКИНУТИ ЧУЖЕ ЯРМО   ДАТИ СВОБОДУ НАРОДУ   КОНОТОПСЬКА БИТВА ТРИВАЄ   УКРАЇНЦІ БІЛЬШЕ НЕ ПОВЕРНУТЬСЯ В РАБСТВО.
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
9

Коментарі
свидомыи шо аж   | 19.07.2009 16:20
ИСКРЕННИЙ И ПОСЛЕДОВАТЕЛЬНЫЙ СТОРОННИК УКРАИНСКОЙ НАЦИОНАЛЬНОЙ ИДЕИ.
БАНДЭРА ЧТО ЛИ?
Valeriy   | 19.07.2009 16:46
Вот только вид с колокольни деревенской церкви, даже установленной на Говерле весьма недалек. Прямо скажем – деревенский. Наверно поэтому в западных областях Украины по 50 претендентов на рабочее место, против 7 – в Одесской. Так что там насчет "ИСКРЕННИЙ И ПОСЛЕДОВАТЕЛЬНЫЙ СТОРОННИК УКРАИНСКОЙ НАЦИОНАЛЬНОЙ ИДЕИ"? Неужто украинская национальная идея опирется на массовую безработицу?
  | 19.07.2009 17:41
он войдет в историю моей страны как первый президент, который посвятил свою жизнь борьбе за освобождение от московского имперского ига и обретение свободы украинским народом.

Свобода народа базируется на экономическом фундаменте. Этот же строит свободу народа на песке.

Он не за целую свободу, а за кастрированную, за свободу всего лишь от московского имперского ига. А то что мы будем зависимы от США и Европы – это нормально.
  | 19.07.2009 17:44
Слушніа стаття. +
свидомыи шо аж   | 19.07.2009 17:45
Анатолій:
он войдет в историю моей страны как первый президент, который посвятил свою жизнь борьбе за освобождение от московского имперского ига и обретение свободы украинским народом.

Свобода народа базируется на экономическом фундаменте. Этот же строит свободу народа на песке.

Он не за целую свободу, а за кастрированную, за свободу всего лишь от московского имперского ига. А то что мы будем зависимы от США и Европы – это нормально.
ЩАС УЛАС ТЕБЕ СКАЖЭТ
свидомыи шо аж   | 19.07.2009 17:49
Кр-к:
Слушніа стаття. +
ТЫ ЩЭ ХРЮКАЕШ?
Werwоlf   | 19.07.2009 17:50
+ Звичайно.

А якщо звернути увагу на дописи коментувальників, то навіть +...+ поставив би.
Benera   | 19.07.2009 18:01
Згоден! Можливо зараз це ще не так видно, але справа дійсно велика!
Вас-иль   | 19.07.2009 18:34
свидомыи шо аж | 19.07.2009 16:20 – молодець.
Valeriy | 19.07.2009 16:46 – Звідки інформація? Йно вчора на безробіття жалівся.
Анатолій | 19.07.2009 17:41 Про Одеса-Броди чув? Припортовий? ГТС? За час прем'єрства – жодних зовнішніх запозичень. Бют, чи просто прикалуємся?
Украинская нацидея состоит в полном прогибе перед Пендосией? Тогда ЭТОТ – реально её сторонник. Самый первый. Уже внешнее управление. Уррряяяя!!! Незалежность...
amalik   | 19.07.2009 19:32
Werwоlf:А якщо звернути увагу на дописи коментувальників, то навіть +...+ поставив би.

То від цих горе коментувальників – агентури ФСБ і псів п'ятої колони Путіна, отримати брудну лайку – це дійсно ознаки того що ми влучно б'ємо.
Будемо філософськи дивитися на це. Як вчив Спаситель: "Не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями, чтобы они не попрали его ногами своими и, обратившись, не растерзали вас".
  | 19.07.2009 19:33
Вас-иль:
Про Одеса-Броди і Припортовий не лише чув, але й бачив. У мене там родичі.
Вас-иль   | 19.07.2009 19:36
Сумуил Яковлевич Гольдфарб | 19.07.2009 19:05
Украинская нацидея состоит в полном прогибе перед Пендосией?

Знак питання свідчить, Сумуїле, про здатність мислити. Вітаю.
Никита   | 19.07.2009 20:52
Анатолій:
А то что мы будем зависимы от США и Европы – это нормально.
Це насправді абсолютно нормально.
Ми не можемо відірватися від земної кулі і існувати у вакуумі.
Сьогодні всі країни так чи інакше пов"язані одна з одною, так чи інакше залежні одна від одної.
Куба чи Північна Корея роблять вигляд, що вони ні від кого не залежні, але чи такий приклад Вам подобається?
ЗаХар   | 19.07.2009 21:27
Анатолію, Вам як прихильнику лівої ідеї, напевне відомі слова Ульянова
"Жить в обществе и бьіть свободньім от общества нельзя"
Це ж стосується і спільноти держав.