Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
2

Олена Притула. Оголошення війни.

Львів'янка | 17.07.2009 17:21
Но именно БЮТ отличается масштабностью и цинизмом, который превращает саму идею комментариев в фарс и мусорку. По этим комментариям уже давно нельзя судить – хорошая статья или плохая, правильно ли сделал лидер такой-то, заявив о том-то...
Коментарі
Львів'янка   | 17.07.2009 17:26
Що відбувається під статтями де "СМІЄ" появитись прізвище Ющенко, Яценюк...
Миттєво нападають "пекельні саламандри" здіймаючи матюковий-словесний-жах".
Де повага до себе? Відсутня.
Переконані, що згидженням, можна залишитись чистими-білими...
Львів'янка   | 17.07.2009 17:29
Однако больше всего меня бесит организованная кампания по поддержке имиджа госпожи Тимошенко.
Шановне товариство, пригадаймо пані Тимошенко на всіх "доступних і недоступних" місцях, а також "казани" бруду яким поливалась буть яка політ сила, яка мала свою думку.
Никита   | 17.07.2009 17:31
Олена Притула:
"Я приведу несколько примеров штабной работы БЮТ. И все это – маленькая капелька в мутном океане комментаторов от Тимошенко.

Именно от Тимошенко. Потому что именно ее окружение допускает такие черные игры со всеми читателями украинского Интернета. Игры, искажающие реальность, зомбирующие мозги, одурманивающие.
И этому надо положить конец.
ОБЪЯВЛЯЮ ВАМ ВОЙНУ."
ДЯКУЮ!
Дякую, пані Олено, дякую, пані Львів"янко!
Олена Притула сформулювала моє відчуття того, що діється.
Вона сформулювала причину того, ЧОМУ Я НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ ПІДТРИМАЮ ТИМОШЕНКО!
Улас Золотоноша   | 17.07.2009 17:58
Але й не боретесь ніяким чином. Тільки ідеї свої проштовхуєте... Он усяке лайно вже не тільки мені сіло на голову, а й вам, а Ви все "ідеї, ідеї"...
свидомыи шо аж   | 17.07.2009 19:02
Улас Золотоноша:
Але й не боретесь ніяким чином. Тільки ідеї свої проштовхуєте... Он усяке лайно вже не тільки мені сіло на голову, а й вам, а Ви все "ідеї, ідеї"...
ЦІБЄ ТВАРЮКО
свидомыи шо аж   | 17.07.2009 19:10
Львів'янка:
ОПЯТЬ ПУРГЭН?
Вас-иль   | 17.07.2009 19:13
А мены подобається спостерігати за роботою штатних бютівських коментаторів. Безпросвітньою тупістю своїх коментарів, вони вселяють надію на те, що суспільство вже перехворіло цією нечистю і поступово одужує.
Вас-иль   | 17.07.2009 19:15
свидомыи шо аж:

ОПЯТЬ ПУРГЭН?
Нет. Свідомий.
Никита   | 17.07.2009 19:18
Вас-иль:
А мені подобається спостерігати за роботою штатних бютівських коментаторів.
А мені – не подобається! Дуже не подобається!!
Але на НП таких (штатних) немає...
Улас Золотоноша   | 17.07.2009 19:41
Никита:
Вас-иль:
А мені подобається спостерігати за роботою штатних бютівських коментаторів.
А мені – не подобається! Дуже не подобається!!
Але на НП таких (штатних) немає...
Нікіта, Ви прийняли до СУН "віктора боцмана"?
Werwоlf   | 18.07.2009 12:07
+