Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/4a571fd387214/

Бригинець: Четверта влада довела здатність впливати на ситуацію в Києві

Irina | 10.07.2009 14:02

Вчора Київрада вирішила проблему видавництва "Дніпро"

Вчора Київрада вирішила проблему видавництва "Дніпро", яке хотіли висилити з приміщення, що видавництво займає вже багато років. Видавництву таки надали право арендувати свій історичний офіс. Та на думку голови комісії з питань культури Олександра Бригинця (БЮТ), заслуга в цьому не депутатського корпусу, а активної київської громадскості, творчої інтелігенції та, великою мірою, журналістів.

"Саме журналісти врятували чимало закладів культури Києва. Це сталося і з театром "Сузір'я", який намагалися виселити з престижного місця, і з музуєм Павла Тичини, і з книгарнями "Сяйво" та "Знання", а ось тепер і з видавництвом "Дніпро". Гострі, зважені, актуальні публікації стали тим необхідним тиском, який змусив депутатів і КМДА, хоч в якихось питаннях, повернутися обличчям до культури. Звичайно, список музеїв, галерей, театрів, які так і не вдалось врятувати, теж не надто короткий. Але він, нажаль, міг би бути значно довшим. Останнім цей список поповнив "Театр маріонеток".

Нажаль, в нинішній Київраді проти утиску закладів культури послідовно виступає лише опозиція, до якої часом приєднуються найбільш свідомі депутати з промерської більшості, чиїх голосів далеко не завжди вистачає для позитивного голосування.

Тому я щиро дякую журналістам, творчій інтелегенції, всім, хто активно захищав видавництво "Дніпро", адже їх робота досягла успіху – Київрада переступила через комерційні амбіції і, як це буває нечасто, виступила на стороні закладу культури", – підсумував Олександр Бригинець.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua