Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Лідера партії "Родина" в Одесі посадять за грати?

Андрей1341 | 6.07.2009 16:54

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

Голові Служби безпеки України
Наливайченку В.О.
Міністру внутрішніх справ України
Луценку Ю.В.
Генеральному прокурору України
Медведьку О.І.
Народним депутатам України


Звернення одеських громадських та політичних організацій

Ми вже звертались до найвищих державних посадовців України з метою вжиття заходів щодо вгамування лідерів так званої Всеукраїнської партії "РодИна", яку її лідери продовжують називати "Родіной", що втратили відчуття контролю та користуються безкарністю в своїх злочинних діях.

Раніше ми звертались до Вас щодо випадків, які порушували права членів Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка – коли просвітяни, чекаючи на приїзд президента під будівлею Одеської облдержадміністрації, були побиті бойовиками за участю самого Ігоря Маркова, а також, коли було скоєно напад на приміщення цієї громадської організації. Де винні в цих злочинах? Де покарані?

У квітні цього року патріотична громадськість Одеси звернулась до правоохоронних органів аби вони розібрались у діяльності місцевого каналу "АТВ", що утворив в Одесі жахливу атмосферу ворожості, за якої стало можливим вбивство одеського студента Максима Чайки, вбивця якого й досі знаходиться у розшуку.

Так само фактично заплющені очі на розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі на контрольованому Ігорем Марковим каналі "АТВ", що є не тільки фактом, що ображає честь і гідність жителів багатонаціональної та поліконфесійної Одеси і грубим порушенням всіх норм журналістської етики, а злочином, покарання за яке передбачено кримінальним законодавством. Скільки це все триватиме?

Але за останні три місяці, минулі від дня оприлюднення попередньої заяви, ніяких змін не сталось, якщо не рахувати того, що депутатська група "Родіна" втратила мандати депутатів Одеської міської ради, але реально нічого не змінилось – злочинці ще й досі вільно виступають у ЗМІ, продовжуючи лінію антиукраїнських випадів і заяв, спрямованих на дискредитацію самої ідеї і найвищих державних інституцій Незалежної України.

Виникає логічне питання: чому й досі людину, винну у стількох протиправних діях не притягнуто до відповідальності? Вимагаємо від Вас вжити невідкладних заходів щодо нормалізації життя в м. Одесі

Одеська обласна організація партії "Реформи і порядок"

Одеська обласна організація Республіканської Християнської партиї

Одеська обласна організація ВО "Свобода"

Одеська обласна організація ВУТ "Просвіта"

Одеська обласна організація Української Народної партії

Одеська міська організація УРП "Собор"

Одеська обласна організація "Пора"

ГО "Чорноморське гайдамацьке з"єднання"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua