Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
15
Рейтинг
15


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
3

Коментарі
Львів'янка   | 11.06.2009 13:58
Цікаво, чи були судові рішення про відключенні води?
Львів'янка   | 11.06.2009 14:01
Виявляється, львівськими муніципалами тривалий час керувала особа, яка нині у всеукраїнському розшуку за шахрайство в особливо великих розмірах. Нині цей чоловік переховується. Як і будь-який шахрай, цей чоловік вдало маскувався і навіть змінював прізвище: спершу він був Стасинцем, а потім став Гулієм. Про це пише газета "Ратуша".
Львів'янка   | 11.06.2009 14:06
Чи можливо врятувати Львів?
Чи можливо недопустити "лємберизації" Львова.?
Між іншим,шановне товариство, у Львові є виставковий центр який носить назву "Лємберг".
Одже хто допустив ТАКІ супер назви в місті де надзвмчайно тверді українські традиції?
Львів НЕ демократичне місто!
Нам розповідають, про організацію фан-зон, але жодним словом не розказують про нові робочі місця. ПРАВДА так звану "біржу праці" обладнали моніторами,зовнішньою рекламою-напевне буде КЛАСНИМ пересильним пунктом.
ЦЕ все після НАЙДЕМОКРАТИЧНІШИХ виборів 2004 року!
Львів'янка   | 11.06.2009 14:23
Команда Садового душить свободу слова: учора на суді адвокат Сидора перешкоджала професійній діяльності журналіста ЗІКу!
Учорашнє засідання суду у справі скарги начальника управління культури і туризму Львівської міської ради Андрія Сидора, який опротестував порушення кримінальної справи за фактом нецільового використання бюджетних коштів (ст.210 ККУ) знову завершилося постановою про відкладення слухання справи на тиждень, але отримало свою родзинку – наступ на свободу слова, – про це сьогодні, 11 червня, повідомив кореспондент ЗІКу.
Victoria   | 11.06.2009 14:31
+
Львів'янка   | 11.06.2009 14:39
1990-2004 роки дерибанили всі виробничі площі, вивозили верстати на металобрухт.
Зараз квартири залишились,автомобілі- а це вже дуже просто відібрати вигадати платежі такі як "за теплове приєднання","за прибудинкову територію"...
Дуже цікаво, чому за "за теплове приєднання "беруть помісячно, і без врахування показів лічильника???
Це розрахунок на тупих,дурних, чи переляканих...
Скажемо візьму собі міліціонера, візьму двірника,візьму папку і піду відбирати все що мені подобається.
Ще недавно із телеканалів (власником яких є мер) крутили роліки про те як ідуть виконавчі служби і відбирають майно. Навіть обіцяли використовувати болгарки для відкривання дверей.
Львів'янка   | 11.06.2009 14:43
Ще недавно із телеканалів (власником яких є мер) крутили роліки про те як ідуть виконавчі служби і відбирають майно. Навіть обіцяли використовувати болгарки для відкривання дверей.
Це ви тільки вдумайдесь -знайшли заміннк шомполів (якими відшукували картоплину).
Головне інформацію подавав червонопикий чоловік – щоб страшно було від побаченого.
Хто винен? Хто спричинив до масового зубожіння?
Хто готує? черговий "мор" назву якому дасть історія?
Іде підготовка до чогось страшного... до чого?
Львів'янка   | 11.06.2009 14:49
"СВОБОДО" – агов! Ви де? В ж маєте депутатів у Раді міста.
"Свободо" -агов??!
Це "Ви" виборів чекаєте,тоді "гасити" станете і "народ" рятувати???
Никита   | 11.06.2009 14:58
Львів'янка:
Львів НЕ демократичне місто!
Жахливі речі пишете, Львів"янко: (((
Запитання: чи є наразі реальний кандидат в мери Львова, якого б Ви підтримали? Чи має він шанси на виборах, а якщо ні, то чому???
Львів'янка   | 11.06.2009 14:58
Ющенко просить людей попрацювати на незалежність і заплатити за газ!!!!
Пане Президенте, заставте зробити розрахунок ЯКА величина "за приєднаного теплового навантаження" сидить в заявленому МІСЬКОЮ радою боргу!!!
Ви злякаєтесь!
Львів'янка   | 11.06.2009 15:03
Никита:
Львів'янка:

Львів НЕ демократичне місто!
Жахливі речі пишете, Львів"янко: (((
Запитання: чи є наразі реальний кандидат в мери Львова, якого б Ви підтримали? Чи має він шанси на виборах, а якщо ні, то чому???
Це не жахливі речі, -це реальність в якій МИ живемо.
Зараз у Львові сформовано команду "неуків",щоб небуло із кого обирати.
Це як ХРІН -бачили очі що купували, а тепер хоч повилазьте!
Спеціально роками добирались напів-мудрі люди-добирались по вмінні служити-от і отримали ситуацію.
Містом керують "гробарі – торговці" (поцікавтесь скільки коштує місце по-захоронені у Львові) і коментарі вичерпуються.
Никита   | 11.06.2009 15:08
Львів'янка:
Зараз у Львові сформовано команду "неуків",щоб небуло із кого обирати.
Тобто – навіть в проекті немає шансу змінити місцеву владу???
sane   | 11.06.2009 15:10
После прочтения с сожалением убеждаюсь – люди, особенно честные, жутко подвержены манипуляциям и пропаганде.
Львів'янко, я вижу Вашу искренность и справедливый гнев, но также вижу нежелание или неумение разобраться в сути. Вам подсунули несколько раз Тимошенко, которая "в ответе за всё", и Вы уже больше никого не видите, чем и пользуются те, кто подсунул.
Все перечисленные Вами проблемы – прямая и святая обязанность местных властей и губернаторского корпуса – проводников президентской политики на местах. Тимошенко НЕ ИМЕЕТ НИКАКИХ рычагов влияния на "взыскателей долгов", а они с удовольствием выполняют поставленную президентом задачу – чем хуже, тем лучше.
Львів'янка   | 11.06.2009 15:13
Команда яка керує Львовом-це команда,неуків і пристосуванців.
Які здатні прогинатись під команду, і кут правильний вибирати (пробачте за інженерні порівняння).
Місто-Львів, яке мало інженерну школу-фахівців доведено до торговців, до "біомаси" яку використовують тільки на виборах.
Результат який отримав "ЮЩЕНКО" на виборах 2007 року- є результатом роботи саме ЦІЄЇ команди.
Яка ТАК" "за теплово-приєднала людей" що люди отерпли.Люди стали неплатоспроможними.
Що за послуги надає ВЛАДА,або як рахує,як себе оцінює?
"Юля" у всіх газетах обіцяла "від"єднати", АЛЕ ще невід"єднала -також виборів чекає-щоб "свою рятувальницю" незабули!
Всі "БЮТ"івські газети місцевого рівня обіцяли...
sane   | 11.06.2009 15:13
Львів'янка:
Продолжение...
Потом результат спихивают на Тимошенко, а Вы, не дав себе труда разобраться, радостно подхватываете этот базар.
Я знаю, что пишу зря, но, может, хоть изредка Вы задумаетесь об истинных причинах наших бед.