Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

А судді ХТО???

Львів'янка | 11.06.2009 13:54

15
Рейтинг
15


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
3

Ганьба, яка нищить свідомість, попелить душу, породжує гнів...
А що, як породить вибухову суміш?
11.06.2009 11:40 (Zaxid.net) -чим пишається наш Львів.


У Львові арештували більше півтисячі квартир боржників

Виконавча служба Сихівського району арештувала 510 квартир боржників та 36 автомобілів. До таких дій довелось вдатись після того, як у мешканців накопичилися великі борги. Тільки за теплопостачання сихівчани заборгували 11 мільйонів 344 грн, ще 855 тис. грн за водопостачання та 1 мільйон 148 тис. грн – за квартирну плату. Про це (захід.нет) повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

"Наші комунальні підприємства неодноразово повідомляли мешканців про заборгованість, та це не дає результату, тому вдаємось до таких радикальних дій. Через борги ми не можемо проводити ремонти під'їздів, мереж, заплатити за електроенергію. Тому ми передали боржників до суду, а вже виконавча служба наклала арешт на майно. Відповідно ми не видаватимемо мешканцям, майно яких арештовано, жодних довідок, а ті автомобілі, на які накладено арешт, ДАІ відправляє на штрафмайданчик", – каже голова Сихівської районної адміністрації Іван Лозинський.

Крім того, мешканцям, які мають великі борги за водопостачання відмінено воду на вул. Скрипника, 8 кв. 22, пр. Червоної калини, 125 кв. 5, вул. Антонича, 22 кв. 71, 28, 35, 46 та на вул. Вернадського, 72.

1) Львів – місто в якому найпершими знищили всі заводи,територію розпродали – ЛЮДЕЙ зроблено вигнанцями із своєї землі, людей загнано торговцями на базари, саме на базари власниками яких є члени ПР і БЮТ.

2) Пан Лозинський – член БЮТ, партії яка активно проводить лінію на "люмпенізацію" населення.

3) Сихівська РА зайняла місце в дитячому садочку- в той час місто потерпає від недостатку місць в садочках.

4) Скверик який належав громаді Сихова зайняв заступник Голови РА і використовує як базар – бере так – звані "інвестиційні внески" за право оренди даного місця – (на ці внески невидає жодних платіжних документів).

5) Сихів-це район бездоріжжя, достатньо 5-хвилин дощу і зникають дороги...потрібно скакати на осліп, "раз по кісточку,раз-по коліна.

6) Сихів-район панельних будинків-таке собі "гетто" де мешкають безправні раби,

Так,саме раби які СВОЇМ коштом встановили ТЕПЛОВІ лічильники, але рішенням Виконкому сплачують "за приєднане теплове навантаження".

Величина в розрахунку якої невраховують показів лічильників.

PS: У вище зазначену суму заборгованості входить величина "за приєднане теплове навантаження".

Введено плату за прибудинкові території – території які жодним нормативним

актом неналежать людині.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua