Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Колективне звернення на рахунок депутатської етики

Stilla | 18.05.2009 21:18

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
4

Просимо розробити та подати на прийняття ВРУ законопроект, що визначатиме адміністративну відповідальність (стягнення грошового штрафу або обов'язковість публічного вибачення за порушення не лише перед колегами, а й перед народом України загалом) за порушення норм Закону шляхом часткового зняття депутатської недоторканості.

Голові підкомітету з питань Регламенту

депутатської етики та забезпечення

діяльності Верховної Ради України

Єфремову Олександру Сергійовичу

01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5

Громадян України,

мешканців м.Тернополя

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, громадськість міста Тернополя, глибоко стурбовані ситуацією, що склалася у Верховній Раді України:

Хочемо звернути Вашу увагу на багаторазові порушення народними депутатами України закону України від 17.11.1992 N2790-ХХІ "Про статус народного депутата України" (надалі Закон): у своїй діяльності народний депутата повинен дотримуватися загальноприйнятих норм моралі; завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народних депутатів, службових і посадових осіб і громадян; утримуватись від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду, державу; додержуватись вимог трудової дисципліни та норм депутатської етики. Під порушенням ми маємо на увазі неодноразові сварки та бійки між народними депутатами України у сесійній залі Верховної Ради України, що саме собою несе загрозу державному іміджу України як правової держави.

Ми, як громадяни та патріоти України, вважаємо неприпустимим не лише порушення депутатами цих норм, а й відсутність покарання за такі порушення. Тому, відповідно до Указу президента України від 07.02.2008 року N109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування" та Законом України від 02.10.1996 N393/96ВР "Про звернення громадян", просимо Вас розробити та подати на прийняття Верховною Радою України законопроект, що визначатиме адміністративну відповідальність (стягнення грошового штрафу або обов'язковість публічного вибачення за порушення не лише перед колегами, а й перед народом України загалом) за порушення вищевказаних норм Закону шляхом часткового зняття депутатської недоторканості.

Вважаємо, що невжиття заходів вами як Головою комітету Верховної Ради з цих норм закону несе небезпеку для авторитету інституту влади в Україні і шкодить авторитетові України загалом.

Відповідь просимо надати нам у письмовій формі у терміни відповідно до Закону України від 02.10.1996 N393/96-ВР "Про звернення громадян" (зі змінами) за адресою:

46013

м. Тернопіль

вул. Протасевича 4А/ 37

21.04.2009 р.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua