Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ХТО Є УКРАЇНЦЕМ?

Іван ЮРІЙЧУК | 25.04.2009 19:50

20
Рейтинг
20


Голосів "за"
25

Голосів "проти"
5

Я УКРАЇНЕЦЬ. Я виглядаю як УКРАЇНЕЦЬ. Я змагаюся за УКРАЇНЦІВ. Я люблю і поважаю мову УКРАЇНЦІВ і визнаю досягнення УКРАЇНСЬКОЇ нації. Я хочу зберегти УКРАЇНСЬКИЙ рід.

ХТО Є УКРАЇНЦЕМ?

До Червоненка, Кличка і Гриценка з приводу телевізійної програми Шустер LIVE.

Я УКРАЇНЕЦЬ. Я виглядаю як УКРАЇНЕЦЬ. Я змагаюся за УКРАЇНЦІВ. Я люблю і поважаю мову УКРАЇНЦІВ і визнаю досягнення УКРАЇНСЬКОЇ нації. Я хочу зберегти УКРАЇНСЬКИЙ рід.

Але я можу тільки здогадуватися про чистоту мого роду. Для тих, хто пишається своєю "чистотою": у кожного двоє батьків, 4 пра-батьків, 8 пра-пра-батьків і так далі. Візьміть 1000 років і будете мати мільйони предків. А ще трохи далі і кожний, хто ходив по українській землі, буде вашим родичем, включно з монголами, татарами, євреями, поляками... Вже, мабуть, не існує на 100 % чистих українців. Але ми все ще існуємо як окрема та унікальна соціо-культурна єдність. Культура, яку ми створюємо, є незрівнянною, наші жінки є найкращими. Тому ми не хочемо збиватися з пантелику розмовами чи припущеннями про те, хто може бути на 1/8 єврей, чи мати польську або російську кров. Ми не бедемо дискутувати про те, чи наш загальний генофонд, що залишився, український на 80 чи 90 %.

Звичайно, це було б трагедією, якби наша нація втратила хоч крупинку своєї індивідуальності і краси. І після того, як ми забезпечимо існування наших людей і майбутнє ВСІХ наших дітей, тоді ми зможемо вжити заходів для збереження цієї індивідуальності.

Але на даний момент ми приймаємо факти і обставини такими, якими вони є. Ми будемо працювати разом заради благородної справи і не будемо терпіти провокаторів, роз'єднання або розбрат. Якщо хтось виглядає як УКРАЇНЕЦЬ, дії як УКРАЇНЕЦЬ, змагається за УКРАЇНЦІВ, до тих пір, поки його вчинки не вкажуть на протилежне, він НАШОГО РОДУ. З іншого боку, не зважаючи на родовід чи зовнішність, ті люди, які виступають проти нас, перешкоджають нашій УКРАЇНСЬКІЙ СПРАВІ не є нашими друзями.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua