Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
3

Чергові президентські вибори в Україні призначено на 25 жовтня 2009 року.

Werwоlf | 1.04.2009 21:25
Відповідне рішення в середу підтримали: Партія регіонів – 174 депутати, БЮТ – 155, НУ-НС – 26, КПУ – 27 і Блок Литвина – 19. Нетерплячка заїла. "оскільки президент (Ющ) обирався в умовах дії старої Конституції України, то діють норми, які були на момент обрання його президентом." Москаль Г.
Коментарі
Werwоlf   | 1.04.2009 21:40
Як вам таке розуміння законодавства? Якщо обирався по старій конституції, то і переобиратися по старій (не існуючій) конституції. А якщо отримав повноваження по старій Конституції, а через рік вона змінилася то повноваження повинні відповідати новій Конституції. Так само і з усіма поправками до конституції – кажна поправка що набула чинності є вимагає негайного виконання. З усим згода, АЛЕ ЦЕ НЕ СТОСУЄТЬСЯ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА так вважають депутати. Так мені також кортить розігнати цей парламент можливо більше ніж президенту, але ж він виконує закони (хоч іноді й заривається).
Що далі, дві конституції та по дві редакції кожного закону – для всіх і для себе?
Никита   | 1.04.2009 22:04
Werwоlf:
НУ-НС – 26
Що далі, дві конституції та по дві редакції кожного закону – для всіх і для себе?
Воно ж, це бідалошне НУ-НС, ніби й смикнулось з правильним слоганом ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ: (
Вміла тітка готувати, та не вміла подавати...
До решти голосувальників претензій не маю. Особливо до ПР і КПУ: вони відпочатку боролися проти Ющенка і в цьому питанні ніколи не дурили своїх виборців.
Werwоlf   | 1.04.2009 22:43
Никита:
Та я ні до кого з голусувальників не маю претензій. Тим паче до бідолашного НУ-НС, бо з нього тільки НУ частково на боці закону для всіх, а НС – так вони з першого дня у ВР біля БЮТ крутяться.
Мене зачепило тільки те, що є фактом: один термін для всих за діючим законом, а от саме президента переобирати за тим, що є застарілим вже 4 роки і не є дійсним сьогодні.
Питання насамперед до себе, і з рештою до тінших: "Кого оберемо хоч 25 жовтня 2009 чи 17 січня 2010? Якщо бодай когось з тих 401 – це прямий щлях у прірву." А до тих 401 треба додати ще й тих, хто їми керує.

П.М.: Оце пожартували, бодай їм грець.
  | 2.04.2009 00:14
Як ця свідаміцька гнида вчепилася в крісло. Ці руці нічого не вкрали, вони тілько спізділі, шо хріново лєжіть. В смітник, свідаміцька худобо!
Werwоlf   | 2.04.2009 01:10
ANONIM:
Як ця свідаміцька гнида вчепилася в крісло. Ці руці нічого не вкрали, вони тілько спізділі, шо хріново лєжіть. В смітник, свідаміцька худобо!
Хоч ти й невіглас, яле я відповім: Питання не в тому, як Ющенко тримається за крісло, а в тому сим мотивують сої дії ті, хто його намагається турнути.
Історія вже не раз показувала, що нехтування закону ніколи не призводить до бажаного результату, принаймні надовго. Але в невігласів бракує розуму це усвідомити. Отже залишається знову й знову вивчати той самий урок. Доки не вивчать, що на мою думку в найблищій час неможливо. Пригнічує саме усвідомлювання цього, та ще те, що це навколо мене, а не за "бугром".
sane   | 2.04.2009 01:25
Werwоlf:

Історія вже не раз показувала, що нехтування закону ніколи не призводить до бажаного результату.
И один из первых "нехтувальників" законов – это как раз Ющенко. Он столько раз плевал на законы, вплоть до Конституции, которую вроде бы призван "боронить", что вполне закономерно почувствовал на своей шкуре, каково это "приятное" ощущение.
Теперь у него до самых выборов будет повод под видом отстаивания Конституции отчаянно и бессмысленно бороться за два лишних месяца сидения в кресле.
Только вот нужна ли эта борьба Украине? Не будь он напрочь лишён совести, сам бы давно извинился и слинял. Страна ждёт – не дождётся.
Werwоlf   | 2.04.2009 01:45
sane:
И один из первых "нехтувальників" законов – это как раз Ющенко.
І що мені з цього. Ющенко – минуле, принаймні за усілякими рейтингами.
Питання до вас як до самого, самого... (завешите на свій смак):
Хто і коли повинен першим зупиниться у нехтуванні? Га? За умови, що ненависний вам Ющенко не піде добровільно з поста президента. Парламент цього сликання, наступного, чи можливо років через 200-300, а може це повинно припинитися разом з існуванням України?
Дайте відповідь, якщо ваша ласка. Тільки без загальних фраз, без "всі водночас повинні..." і т.і. Коли і хто повинен припинити цю вакханалію?
sane   | 2.04.2009 16:15
Werwоlf:
Во-первых, Ющенко мне не ненавистен, а противен. Я презираю его за обман избирателей, за использование высокого поста в личных корыстных целях, за мелочную возню по устраиванию своего личного будущего за счёт Украины. Для ненависти нужно быть личностью – а вот это у него как раз напрочь отсутствует.
Во-вторых, если бы он ушёл добровольно, страну перестало бы колотить, и никакие досрочные выборы (мечта Ющенко, на которой играют сейчас рыгоаналы) не понадобились бы.
В-третьих, избранный по нынешнему жуткому избирательному закону парламент нужно менять вместе с законом одновременно с ОЧЕРЕДНЫМИ президентскими выборами 25 октября 2009 года.
Werwоlf   | 2.04.2009 17:12
sane:
Во-первых, Ющенко мне не ненавистен, а противен. Я презираю его за обман избирателей, за использование высокого поста в личных корыстных целях, за мелочную возню по устраиванию своего личного будущего за счёт Украины. Для ненависти нужно быть личностью – а вот это у него как раз напрочь отсутствует.
Поперше: Без питань, нехай буде осоружний. Це дає відповідь, на "хто і коли припинить вакханалію?"
Подруге: "би" не аргумент, може мріяти/прагнути, але він добровільно не піде, принаймні до кінця свого терміну.
Потретє: "потрібно" також не є відповіддю на означене вище питання.
Отже ви не маєте бажання дати конкретну відповідь, можливо незаєте. Отже...
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua