Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Постав своє запитання міністрам та нардепам!

Лебедь Михайло | 1.04.2009 05:00

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
9

Неофіційна газета в рамках Всеукраїнського телемосту "Рік молоді в Україні – це жарт?" дає можливість задати свої запитання до запрошених міністрів, народних депутатів, голів всеукраїнських припартійних молодіжних організацій та учасників всеукраїнської громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!". Та отримати від них відпо

Постав своє запитання міністрам та нардепам!
Неофіційна газета в рамках Всеукраїнського телемосту "Рік молоді в Україні – це жарт?" дає можливість задати свої запитання до запрошених міністрів, народних депутатів, голів всеукраїнських припартійних молодіжних організацій та учасників всеукраїнської громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!". Та отримати від них відповідь!

Телміст має розпочатися 1 квітня о 14:30 в прес-центрі Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (вул. Мельникова, 36/1) і стосуватиметься таких питань як виконання передвиборчих обіцянок перед молоддю, виконання Указу Президента "Про рік молоді в Україні", та стан молоді в регіонах. Телеміст має в он-лайн режимі об'єднати Круглі столи за участю молодих людей більшості обласних центрів країни. По завершенню телемосту очікується підписання резолюцій, які будуть надіслані до національних та регіональних органів державної влади. До участі у телемості запрошені міністри Юрій Павленко та Іван Вакарчук, народні депутати Леся Оробець, Арсеній Яценюк, Андрій Парубій та Микола Катеринчук, а також голови всеукраїнських припартійних молодіжних організацій.

Задай своє питання на http://gazeta.univ.kiev.ua

1 квітня журналіст Неофіційної газети в онлайн режимі задасть твоє запитання учасникам телемосту. Навіть якщо запрошені учасники не з'являтья на заході, Неофіційна газета зобов'язується отримати від них відповідь. Усі відповіді будуть опубліковані на електронних шпальтах газети.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Всеукраїнський телеміст організовано організаціями-учасниками кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" – всеукраїнської громадянської кампанії, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 9 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об'єднання органів студентського самоврядування.

Коротко про передвиборчі обіцянки, дані молоді політичними силами під час востанніх виборів до Верховної Ради, читай тут – http://mvarta.ho.ua

Про стан виконання передвиборчих обіцянок перед молоддю читай тут – http://studzahist.livejournal.com/2008/10/30/

Указ Президента "Про рік молоді в Україні" читай тут – http://www.president.gov.ua/documents/8082.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua