Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Зміни щодо телемосту "Рік молоді в Україні – це жарт?"

Лебедь Михайло | 1.04.2009 04:57

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
6

До уваги журналістів та користувачів мережі Інтернет! Місце проведення Всеукраїнського телемосту "Рік молоді в Україні – це жарт?" переноситься.

Зміни щодо телемосту ''Рік молоді в Україні – це жарт?''
До уваги журналістів та користувачів мережі Інтернет! Місце проведення Всеукраїнського телемосту "Рік молоді в Україні – це жарт?" переноситься. Телміст розпочнеться 1 квітня о 14:30 в прес-центрі Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (вул. Мельникова, 36/1). Запитання до запрошених міністрів, народних депутатів, голів всеукраїнських припартійних молодіжних організацій та учасників всеукраїнської громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" можна поставити на сайтах http://mvarta.org.ua та http://gazeta.univ.kiev.ua.

Нагадуємо, що Всеукраїнський телеміст "Рік молоді в Україні – це жарт?" стосуватиметься таких питань як виконання передвиборчих обіцянок перед молоддю, виконання Указу Президента "Про рік молоді в Україні", та стан молоді в регіонах. Телеміст в он-лайн режимі об'єднає Круглі столи за участю молодих людей більшості обласних центрів країни.

До участі у телемості запрошені міністри Юрій Павленко та Іван Вакарчук, народні депутати Леся Оробець, Арсеній Яценюк, Андрій Парубій та Микола Катеринчук, а також голови всеукраїнських припартійних молодіжних організацій.

По завершенню телемосту очікується підписання резолюцій, які будуть надіслані до національних та регіональних органів державної влади.

Захід організовано організаціями-учасниками громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!"

ДОВІДКА:

"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" – всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 9 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об'єднання органів студентського самоврядування. Додаткову інформацію шукайте також на http://mvarta.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь також до

Дмитра Сінченка

+380505641454© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua