Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Київська земля задешево!

Антон Дмитрієв | 27.02.2009 14:22

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
4

Нині сотка київської землі коштує більше 9 тис. доларів. Студентам пропнують за неї 1500 гривень...

Київська земля задешево!
Поки наші високі очільники продовжують хто відпочивати, хто мізкувати, як то у кризу собі щось десь зтирити, у Києві активно починається неофіційна торгівля земелькою, яка, зазвичай, передує виборам. Чи то вибор наближаються, чи то відсутність Черновецького так впливає, але студентам із київською пропискою зараз, як і перед попередніми мерськими виборами, активно пропонують гроші за передачу земельних ділянок добрим дядькам і тіткам з Київради, не називаючи прізвищ добродіїв. Ці добродії готові платити "аж" по півтори тисячі гривень, щоб студенти подарували їм земельку у користування на 49 років. Гарна інвестиція, чи не правда? За землю, яка коштує тисячі доларів, бідуючим студентам пропонують по 1500 грн та ще й нахабно говорячи про те, що це досить гарна для студента сума. Мені особисто пропонували такку схему: 500 – одразу, ще тисяча гривень – у той же день після підписання усіх паперів у нотаріуса. Цікава оборудка, правда? От вам і "дешеві" квартири, які будуються за тисячі гривень, а продаються за тисячі доларів. І після цього будівельні компанії ще скаржаться, що влада їх податками, бачте, обкладає!

Коротше кажучи. У панів-латифундистів є два виходи. Або за нормальною ціною її купити (ну добре, з огляду на нашу студентську недосвідченість скинемо суму до 2500-5000 доларів), або іти, брати в аренду землю за 10000-15000 у.о. і чесно платити усі податки та збори до бюджетів усіх рівнів. Вибір, як то кажуть, за вами! З вовками жити – по-вовчи вити!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua