Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
3

Коментарі
  | 10.02.2009 19:35
Дуже цікавий був запис, що показав: є у нас розумні люди, і досить. Почула багато нового для себе. Про дво і трьохступінчату систему, коли вибори завжди відбуваються, і про зменшення округів (до 20и, наприклад). Але таке склалося враження, що наша "верхівка", така досі колоніальна і пост-радянська, зробила цю показуху і, звичайно, нічого не поміняє практично. Що побалакакли, чи то для іноземців, чи ще для когось, і не розуміють, що навести лад в Україні (не плутати з "твердою рукою"), вигідно їм самим. Але їм і так добре, що там казати. То я кажу, що мало що змінеться у кращу для країни і більшости громадян, поки наша колективна дурна свідомість, така зомбована ЗМІ, не порозумнішає.
Молонов Сергій   | 10.02.2009 20:39
Та реальність свідчить про інше – і найбільшим фракціям, і їхнім депутатам сьогоднішня ситуація вигідна, і змінювати її вони не збираються. Тому даний круглий стіл можна охарактеризувати приказкою: "Я за колгосп, але не в нашому селі!"
+

"Говорили – балакали"!...
  | 10.02.2009 20:58
На майдані, коло бані
розвели смітник.
І приперся до свідомих
пасічний гаплик.
Ігор Гурчик   | 10.02.2009 22:00
Та всі ці системи з 450 депутатами по округам не працюють.
Три роки вже як все зрозуміло.
Тепер є ще більш доопрацьована пропорційно-рейтингова система голосування з механізмом відкликання. Єдина яка відповідає всім критеріям.
Вона навіть зареєстрована Каськивим як законопроект, але з такою закладухою яка все знищує.;)))
Якщо когось справді цікавить працююча система виборів, немає питань. Звертайтеся.:)
А якщо це все імітація діяльності, то це інша справа.
Але Каськів вже зареєстрував ПСЕВДО-ПРС. І це найкращий довід її реалізуємості.
Молонов Сергій   | 10.02.2009 22:14
Ігор Гурчик:
Ось і я вже декілька днів розумію: кожною політичною силою керує просте егоїстичне правило: їм буде це корисне чи ні.
Памятаєте оте "бидло" 2004 року?
Так оце вони – "самовдоволене, елітне" БИДЛО!
Ігор Гурчик   | 10.02.2009 22:21
Молонов Сергій:
Ігор Гурчик:
Ось і я вже декілька днів розумію: кожною політичною силою керує просте егоїстичне правило: їм буде це корисне чи ні.
Памятаєте оте "бидло" 2004 року?
Так оце вони – "самовдоволене, елітне" БИДЛО!
Не знаю що вони там хочуть, але те що вони "не бачать" вже ЦІЛИХ три роки те про що всі знають говорить промовисто!:)))
Навіть Венеціанська коміссія не допомогла.
Ну так треба звернутися до нас, ми допоможемо.;) Справа ж понад усе!
Ігор Гурчик   | 10.02.2009 22:25
До речі у відповіді з мінюсту, після нашого звернення до Ющенко, та Тимошенко, нам рекомендували звернутися в цю коміссію. Нажаль руки не дійшли.
А наші найкращі у світі журналісти так і не провели розлідування на предмет існування в Україні підходящої виборчої системи.
Прийдеться і цим займатися.: (((
Ігор Гурчик   | 10.02.2009 22:38
Дмитро Сінченко
А найгіршим є те, що ЖОДНА з пропозицій не давала механізму відповідальності влади – можливості відкликання депутата і його звітності перед виборцями!
=================

Є така система!!!:)

Але найгірше що ви варитесь тільки у своїй тусовці. Боїтесь конкурентів?
Молонов Сергій   | 10.02.2009 22:51
Ігор Гурчик:
Дмитро Сінченко
А найгіршим є те, що ЖОДНА з пропозицій не давала механізму відповідальності влади – можливості відкликання депутата і його звітності перед виборцями!
=================

Є така система!!!:)

Але найгірше що ви варитесь тільки у своїй тусовці. Боїтесь конкурентів?
звиняйте, пане Ігоре. але Ви наївніший, ніж автор-парубок!!!
Він же в кінці статті Вам відповів: "вони всі за колгосп...але не в їх селі"!!!!!!!!!!
Так ВСІ- це абсолютно ВСІ!!!!!
Ви " у своїй тусовці" Закони приймаєте?????? Ні? То яка різниця в яких хто тусовках вариться, як що це не "тусовка Верховної Ради"?
Ігор Гурчик   | 11.02.2009 15:19
Молонов Сергій:
Ігор Гурчик:
Дмитро Сінченко
А найгіршим є те, що ЖОДНА з пропозицій не давала механізму відповідальності влади – можливості відкликання депутата і його звітності перед виборцями!
=================

Є така система!!!:)

Але найгірше що ви варитесь тільки у своїй тусовці. Боїтесь конкурентів?
звиняйте, пане Ігоре. але Ви наївніший, ніж автор-парубок!!!
Він же в кінці статті Вам відповів: "вони всі за колгосп...але не в їх селі"!!!!!!!!!!
Так ВСІ- це абсолютно ВСІ!!!!!
Ви " у своїй тусовці" Закони приймаєте?????? Ні? То яка різниця в яких хто тусовках вариться, як що це не "тусовка Верховної Ради"?
Я наївний??:))) Подивимось...
Молонов Сергій   | 11.02.2009 19:12
Ігор Гурчик:
Не вопрос. Приведите 226 своих единомышленников в ВР (естественно не продажных), проголосуйте достойные изменения в Законодательство Украины – я первый начну аплодировать... И, естественно, возьму свои слова обратно!
Даже не так: распечатаю и съем!!!!!!!
Только сделайте!
:)