Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/4991b23e8ae31/

А ти готовий віддати кров за Україну?!

Дмитро Сінченко | 10.02.2009 18:58

30 січня відбулася фінальна частина акції "Молодіжної Варти", присвяченої Дню героїв Крут, під назвою "А ти готовий віддати кров за Україну?". Акція проводилася з метою звернення уваги на проблеми недостатнього фінансування Збройних сил України, та, відповідно – невиконання обіцянки щодо переходу армії на професійну основу.

А ти готовий віддати кров за Україну?!
30 січня відбулася фінальна частина акції "Молодіжної Варти", присвяченої Дню героїв Крут, під назвою "А ти готовий віддати кров за Україну?". Акція проводилася з метою звернення уваги на проблеми недостатнього фінансування Збройних сил України, та, відповідно – невиконання обіцянки щодо переходу армії на професійну основу, яка записана у програмах БЮТу та НУНСу.

Щоб довести свою любов до України не на словах, а на ділі, і принести конкретну користь державі, яка має проблему з браком донорської крові, активісти громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за Вами спостерігає" здали кров в приміщенні обласною клінічною лікарні за адресою: вул. Багговутівська, 1а, відділення гострої онкогематології.

Як прокоментував координатор акції Дмитро Сінченко: "Ми раді, що акція відбулася. Вона носить символічний характер, тому ми не чекали черги бажаючих, це ж не черга за ковбасою. За тими людьми, які сьогодні здали кров, стоять тисячі інших молодих людей, які кожен день приносять свою маленьку частку для розбудови нашої держави, людей, які відчувають відповідальність за її майбутнє і в руках яких становлення незалежної та процвітаючої України".

В ході акції Президенту України, Прем'єр-міністру та членам Кабінету Міністрів України, Голові Верховної Ради України та народним депутатам України, Лідерам політичних партій та громадських організацій був направлений відкритий лист з закликом долучитись до акції. Попри обіцянки окремих народних депутатів долучитися до акції жоден представник влади не прийшов.

Президенту України

Прем'єр-міністру та членам Кабінету Міністрів України

Голові Верховної Ради України

Народним депутатам

Лідерам українських політичних сил

Відкритий лист

29 січня Україна відзначатиме День героїв Крут. Зазвичай в цю дату говорять дуже багато пафосних слів про любов до України та патріотизм. Говорять як патріоти, так і ті, хто ними хоче здаватись, в той час як реальних справ робиться в даному напрямі недостатньо. Цвіт української нації – патріотична молодь – загинула через пацифізм та популізм Центральної Ради, яка своєчасно не подбала про створення власної професійної армії.

Проводячи паралелі з сьогоденням, мусимо констатувати подібність ситуацій. Обіцянку створити професійну армію з 2008-го року, яка звучала зі всіх телеканалів з вуст лідера БЮТу, досі не виконано. Більше того – фінансування ЗСУ зменшилось, порівняно з минулим роком, а отже це ставить під сумнів перехід до професійної армії з 2010 року – як записано в програмі НУНС!

Ми – українська молодь – готові і сьогодні віддати кров за Україну, але хотілось би знати, що цього нам робити не доведеться, хотілось би мати для цього професійну армію. А щоб довести, що ми любимо Україну не на словах, а на ділі, і готові до конкретних вчинків – ми зробимо те, що в наших силах – ми здамо кров (тим самим приносячи конкретну користь державі, яка має проблему з браком донорської крові), і пропонуємо зробити те саме, тобто приєднатись до нас, і Вам та Вашій політичній силі. Віддати кров за Україну – тим самим довести на ділі свою любов до України – можна буде 30 січня о 9.00 за адресою: вул. Багговутівська, 1а, відділення гострої онкогематології.

Настав час конкретних справ! Приєднуйтесь!

ДОВІДКА:

"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" – всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради України. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 12 позапартійних всеукраїнських молодіжних громадських організацій та об'єднань органів студентського самоврядування.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua