Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Стаття-коментар до "Бандерлоги на Трубе: хроника самостийности"

Гетьман | 16.01.2009 14:56

12
Рейтинг
12


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
1

Можливість розповісти про нехорошу Україну подарована моментом газового протистояння не залишається невикористаною. Різноманітні турботливі ЗМІ зобовязують себе видати подошкульніший матеріал в адрес України.

Діставати, звісно, беруться зверхністю, за аргументи видаючи свої оцінки фактів, їх трактування та підтверджують свою незаперечну правоту неетичними образами.

Неправильна поведінка України в протистоянні навколо транзиту газу, на думку автора наступної публікації, криється у всьому і найменшої долі вини Росії у цьому він не бачить. Як і свого хамства по відношенню до українців будь вони "оранжеві" чи "біло-голубі".

Бандерлоги на Трубе: хроника самостийности

Украину накануне признали единственной свободной страной в СНГ. Об этом говорится в ежегодном отчете относительно состояния со свободой в мире неправительственной организации Freedom House, сообщает "Украина Молодая". "Приятно отметить, что Украина – единственная из стран СНГ, которую признали свободной", – отмечает издание.

Очевидно що при відносній оцінці свободи в даному разі, малось на увазі єдиною країною, що не злягла під Москву, не перебуваючи в Євросоюзі і НАТО, тобто під впливом Кремля окресленого простором СНГ.

                                            

Нет, ну честное слово... Ну, честное-пречестное. Не хотел я писать о том бардаке, что ныне именуется "газовым кризисом". Просто так получилось – злобный Кремль купил Деда Мороза и тот (продажная тварь) устроил аккурат в этом году демократичной, и всячески независимой Европе – особенно с приставкой "младо" – натуральные морозы, а самые свободные и демократичные соседи организовали ей газовый затуп.

Якраз не газовий кризис не бардак, а чітко спланована акція, про що свідчить поведінка російської сторони для якої проведення даної операції не несе відчутних втрат. Злагоджені коментарі до моменту подій з введеннями міжнародної комісії дуже явно на це вказують. Та навіть після куруваня процесом з боку російської сторони відбувається злагодженіше, ніж з української, що є наслідком підготовленості першої і непідготовленості другої відповідно.

Понятно, конечно, что все это дело рук злобных тоталитарных коммуняк, КГБ-шников и лично Сталина (а кто, если не он?!), но, просто читая сводки новостей в последние два дня, все равно лично я для себя открыл много нового.

Ні тепер це справа рук послідовників імперських планів на Україну попередніх режимів Росії. Що у них є спільного і веде до того ж кінця, незалежно від того як тепер втілювачі цих задумів називаються демократичними чи многополярниками.

                                          

"Киев: у России не хватает газа, поэтому "Газпром" блефует, а сам собирается воровать у Украины", заявил уполномоченный президента Украины по энергетическим вопросам Богдан Соколовский. Только порадовался – ну, вот, ну наконец- то, нашёлся хоть один честнейший человек и открыл нам всю-всю Правду...

Заяви чиновників не основних фігур в протистоянні Росії і України в сфері транзиту газу не можуть братись за визначальні. Коментаторів від імені уповноважених безпосередньо державою не бракую, що ще раз доводить протилежністю підготовленість російської сторони. Та лиш появився момент не докінця підпадаючий під прогноз за участю Європи, як забуватись стали і з російської сторони.

Как вдруг президент Сербии собрался подавать какие-то судебные иски против Украины.

Москва фальшивою підтримко уже не одного керівника держави здурила... Президенту Сербії потрібно дружити з Росією щоб цим показати свою політику проти безперешконого тиску Євросоюзу. Що є звичнимкорисливим інтересом і не продиктовано нуждою чи впевненістю з знанням фактів вини України.

Потом проснулись "регионалы" и потребовали импичмента Ющенко.

П'ята колона Російської Федерації не спить ніколи, вони відходили від жирування заробленого продажем українських інтересів, можливостей українського народу Росії за минулий рік. Натхнені можливістю союзних дій з Тимошенко і її фракцією у Верховній Раді на благо Росії вони й взялись залишити Україну без Президента.

А после обнаружилось страшное.

"В Киеве раскрыли план восстания на востоке Украины"

Заместитель главы секретариата президента Украины Роман Бессмертный 12 января заявил, что газовый конфликт был спровоцирован, чтобы поднять восстание в восточных регионах Украины, сообщает издание "Украинская правда".

"То, что авторы этой идеи с перекрытием поставок газа задумывали поднять восток Украины против украинской власти, – это очевидно", – заявил он на селекторном совещании с представителями регионов.


Безсмертний одна з мумій Нашої України. Його адміністративна реформа, яку він просував раніше, направленою була на створення бардаку в країні, де нікому впроваджувати зміни меж областей з поязаними з цим затратами. А також так звана децинтралізацію, що була нічим іншим як втратою впливу держави на місця, чим відкривався простір для дії ворожим силам. Тому його заява виглядає не настільки дивною і є відволікаючим маневром від кремлівських задумів покермувати на Україні.

Россия, перекрыв подачу газа на Украину, хотела вывести из строя металлургические и химические заводы на востоке Украины. Об этом заявил министр топлива и энергетики Украины Продан, сообщал "Интерфакс".

Хочу особо подчеркнуть, что "министр топлива и энергетики Украины Продан" – тут имеется в виду фамилия.


Безумовно, що при проведені міжнародної атаки на Україну Росія здійснювала її з найбільш можливою шкодою. Тож вирубувала подачу газу на Україну таким чином щоб викликати найбільше невдоволення і щоб спрямоване воно найпевніше проти діючої української влади, яка в нинішньому виді розглядається як перешкода для Кремля.

На таком фоне любые внятные попытки пояснить ситуацию уже не впечатляли.

"Газпром": Украина не открыла магистраль для транзита, доставить газ в Европу невозможно".

И затем:"Киев признался в блокировке транзита российского газа в Европу"


Звісно, не відкрила, бо не могла виконувати примхи Росії по прокачування газу в різних напрямках в зад і вперед. Признався-це наче щось приховувалось, насправді ж одразу було дане відповідне пояснення щодо невідповідності завдань і можливостей газотранспортної системи України поставленої вимоги Росії качати газ в певному напрямі. Питається чого Кремлю не підійшли звичні схеми плюс врахування складності запуску системи транзиту після його припинення пов'язаної з часом і поетапністю? Росія це зробила навмисно, щоб показати поганого транзитера Україну.

Понятно, что продюсеры и сценаристы "Санта-Барбары" уже рыдали в тёмных кладовках, но все было еще впереди.

У украинской газотранспортной системы скоро может появиться новый хозяин – США

В распоряжении "Известий" оказался текст подписанной в декабре главой украинского МИДа Владимиром Огрызко и госсекретарем США Кондолизой Райс "Хартии о стратегическом партнерстве". В документе говорится, что теперь именно Вашингтон будет помогать модернизировать сильно изношенные украинские газопроводы. Напряженность на Украине вполне может стать поводом для очередного марш-броска из Америки "в защиту демократии", – пишет газета.

Невероятно, скажете? А чего тут невероятного? Просто Ющенко и Ко не перестают радовать кураторов. А то, что со стороны это выглядит как дешевая оперетка – им совсем неважно. И потому рыльце настоящего режиссёра всё явственнее выглядывает из-за декораций оранжевого цирка. Так что можно вскорости ждать откровенных заявлений и лозунгов про "демократия в опасности" и "не слетать ли нам на Украину (кстати, где она?) ".

Щас, только вот Барака заинагурируют, освободятся немного, и вперёд, разносить живительный вирус свободы и демократии.


Агресивна політика Росії щодо України змушує шукати союзників, які б могли допомогли протистояти. Проте історія і сучасність доводила вже по сто раз, що потрібно опиратись на власні сили і не ставати пішаками в чужій грі. Нажаль деякі риси теперішньої не в повній мірі націоналістичної влади безпечно вважають здавати один інтерес задля захисту іншого. В наслідку зміни чи виявлення прихованих зовнішньополітичних намірів союзників-програш по обох.

Інша справа, що газотранспортна система-це власність України. З якої причини Росію так хвилює її доля? Невже США як власник її буде менш вигідним ніж власник-Україну. Працюють ж різноманітні договори між Росіє і США. В чому невигода такого теоретичного переходу власності газового транзиту до США? Ціна за нього, зрозуміло, була б вища, зате ніяких проблем на які скаржиться Газпром типу зношеності, посередників, неясності показів лічильників ("воровства") не було б. Боїться Росія втратити можливість прихопити собі у власність газотранспортну систему-ось основна відповідь на це питання.

А потом вдруг ЕС извинился перед Россией.

Евросоюз извинился перед Россией за то, что сообщил неверную информацию о якобы отказе пустить наблюдателей. "Совсем недавно одна из сотрудниц Еврокомиссии принесла извинения нашему представителю в Брюсселе, что якобы "Газпром" не допустил наблюдателей ЕС на свои станции", – цитирует РИА "Новости" слова премьер-министра России Владимира Путина, сказанные им во вторник в центральном диспетчерском управлении "Газпрома". – "Эта информация не подтвердилась. Все, кто был заявлен для контроля, находятся на своих местах", – добавил он.

Это они повели себя как настоящие молодцы, чего уж говорить. Сначала надо завопить на весь мир, что Москва не выполняет условия соглашения (чтобы все слышали!), не пускает европейских экспертов на свои ГИСы, а потом кулуарненько так, втихаря, в курилочке, извиниться. А что вы хотели. Европейская культура. Политес.


Взагалі навпаки, це Росія вопила, що Україна не допускає спостерігачів на свої об'єкти, попри підписаний протокол. Цей абзац можна записати до задоволення "русской гордости, заставившей извинятся"

А потом на авансцену выпорхнула Юля. Вся, как обычно, в белом:

Россия не возобновляла поставки газа в направлении Словакии, и это могут подтвердить эксперты-наблюдатели за транзитом российского газа через Украину, – заявила премьер-министр Украины Юлия Тимошенко. Россия не направила в Ужгород "ни одного грамма газа". "Газ не подавался, потому транспортировать нечего".

Нет, ну до чего же восхитительно-наглая нимфа – это просто словами не описать!! Смотрит вот честными глазёнками в телекамеры и трындит, смотрит и трындит! И ей абсолютно наплевать, что час назад она трындела совершенно противоположное! Как наплевать и на то, что она совершенно другое будет трындеть через час-другой!

Нет, такую надо либо топить во младенчестве, либо такой бесконечно восхищаться.


В Словаччину, Болгарію і Молдову пішов український газ в омеженій кількості, ввиду тяжкої ситуації і в тих країнах. Росія в цей час продовжує звинувачувати Україну в блокуванні, не бажає зважати на умови української сторони по транзиту в технічному плані і грає на публіку. Роль Тимошенко в даній грі Москви до кінця не визначена і є предметом окремої статті.

Потом у меня начал заворачиваться ум за разум:

Украина попросила передать ей газ взаймы.

Председатель правления НАК "Нефтегаз Украины" Олег Дубина направил ОАО "Газпром" протокол с просьбой предоставить Украине взаймы технологический газ для обеспечения транзита топлива. Об этом глава компании сообщил в ходе брифинга в кабинете министров страны, передает РБК-Украина.

"Я направил протокол Газпрому. Протокол с просьбой – "пожалуйста, дайте взаймы нам технологический газ, чтобы заработала наша газотранспортная система", – заявил Дубина.

"Мы назвали цифру в 42 млн куб. м, которые взяли за период остановки транзита газа в Европу. Украина никогда не крала и не может красть газ, ведь он подписывается в балансе и акте", – сказал он.

Некоторое время я плакал от боли в вывихнутом мозге.

Нет, подумал, это я уже с ума сошел на их выверты глядючи? Или все-таки они – хором?

Потому что я что-то никак не могу в мозгу совместить два высказывания этого Дубины, идущие ровно друг за другом. Не могут – а крадут. Взяли – но не своровали. Коперфильд – лох. Ющенко – Так!

И еще – у этого Дубины четко прозвучало слово взаймы.


Ще один доказ плекання пихи, обкручення сюжету навколо слова "взайми". Справді недоречно висловився Дубина, що в чергове свідчить про непідготовленість української сторони. Це одне зі спірних питань. Газ для України дорожчає, а ціна за затрати українського газу на транзит російського має залишатись незмінною? Чи правильно, що Росія не дає свого газу на забезпечення транзиту, а вимагає його від української сторони, ще й встановлюючи ціну на продаж даних обємів, вимагаючи залишити стару ціну транзиту.

Що то за розмови про "взайми" тут проходять не зрозуміло. Адже якщо Росія хоче подавати газ в Європу то нехай і забезпечує технологічний газ для обслуговування газотранспортної системи, обєми якого вони Україні не продають, а в нас недостатньо. Трати свій на постачання російського при непродажі Росією газу Україні-це значить тринькати запаси і допомагати Кремлю давити шантажем.

Но нет, не было покоя моим бедным мозгам. Мама, мама, ну вот как, как и каким местом можно связать в логическую цепочку такие заявления?

Вот такое:

В свою очередь, Тимошенко отметила, что Украина готова к транзиту российского газа через свою территорию, однако проинформировала словакского премьера, что заявок по направлению на Ужгород (с которого газ идет в Словакию) от России не поступало.

И такое:

При этом ранее сообщалось, что пресс-секретарь НАК "Нафтогаз" Валентин Землянский заявил, что "Газпром" подал заявку в адрес "Нафтогаза" на осуществление транзита природного газа в объеме 76,6 млн куб. м газа в сутки по направлению газоизмерительная станция "Суджа" – ГИС "Орловка" и 22,2 млн куб. м в сутки по направлению ГИС "Суджа" – ГИС "Ужгород" (Словакия).

А!? А!???


Готовність України очевидно не означає готовності Росії. Кремль говорить що Україна не пропускає газ, а Київ, що Росія не постачає. Вернімось до початку конфлікту, щоб встановити факт. Росія припинила поставки, бо Україна наче б то вкрала поставлений газ. Тобто фактично не поставляє Росія, стверджуючи що вже поставила, але до Європи він не дійшов. Дальші дні після цього Кремль більше газу не транзитував і заявляв про блокування подачі газу в Європу українською стороною.

Подані заяви Тимошенко і Землянського стосуються різних сторін газової кризи. Перша говорить про готовність транзитувати, другий-про заявки, які є примхою Росії і завідомо невиконувані. Неспівпадіння можливе через неоднокаве отримання інформації Тимошенко і Землянським.

Но новости из незалежной не прекращались:

"На сегодня транзит газа через Украину невозможен – глава "Нафтогаза"

"Сегодня мы получили от "Газпрома" ту же самую заявку, которая была и вчера, – открыть газовый поток по "Судже" и довести его до "Орловки". К сожалению, ответили то же самое – что мы сегодня этого сделать не можем, чтобы не оставить без газа наши регионы. Поэтому ситуация, которая была вчера (с транзитом), она остается и сегодня", – заявил Дубина в среду на брифинге.

Как связаны транзитный газ и обеспечение украинских потребителей? Как связана уже проплаченная услуга за такси с проблемами таксиста, что ему надо заправить бензобак?

Оранжоиды браво отвечают: а потому что труба-то одна!


Дійшовши до технічних питань і пояснень української сторони, автор вирішив похамити і зневагою довести правоту: "новости из незалежной" "оранжоиды". Сподіваючись очевидно цим переконати будь-кого, а опонетнів-послати його зі своєю "статьей из немаленькой", як "путіноїда". Проте в додаток до останнього є й заперечення висловлених заразом позицій.

Труба не одна, а їх багато і це ціла система, складна та працююча по пеним характеристикам. Відомим доречі російській стороні. Приклад таксі взагалі викривальний для самої Росії і таких хамливих авторів. Тому що послуга за транзит неоплачена, ціна не договорена. Скільки б Росія не говорила про підписані контракти, якщо друга сторона не визнає, в даному разі Українська-занчить не договір не діє. Звісно впізнавати себе давню в подібному невизнанні контрактів і переписуванні Росія не хоче. Вернімось до таксиста: підходить чоловік з каністрами бензину і каже, що треба їх відвести туди й то туди то. Йому відповідають: "стільки не можна і по поганій дорозі не везу лиш відомим марщрутом, яким ви завжди їздили". На що той своє обурення, до якого додаються ті кому цей бензин призначався. Крім цього виникає й інше питання із заправкою-у водія нема бензину, бо везти каністри запропонував той самий власник бензозаправки, що відмовився йому продавати бензин. Які тут можуть бути нарікання на водія і хіба не знущанням є казати "не хоче везти"?

Так.

Похоже, в школе они не решали задачки на предмет – с одной стороны втекает – с другой вытекает. Ибо если вспомнить таковые задачки, то сразу придем к простому выводу: сколько закачано на входе из России, столько же должно получиться на выходе.

И европейцам это почему-то понятно.

Нет, говорят, оранжоиды – труба одна, и потому пострадают наши регионы. Из-за того, что реверс.

Труба одна, да. Но и с физикой у них в школе, похоже, были проблемы.

Ибо в трубе – давление. Сколько-то атмосфер. И если из этой трубы отсасывать – давление будет падать – газа в ЕС на выходе будет поступать меньше – если взамен туда газ не вкачивать для равновесия.

Ибо со времен Блеза Паскаля известно, что в состоянии равновесия давление газа в любой точке объема одинаково. Соответственно, в динамике направление движения потока зависит только и исключительно от разницы давлений на концах трубы.

Соответственно, фраза "эта ветка газопровода сейчас работает на реверс и ее нельзя задействовать для подачи газа Европе" – заслуживает долгого, громкого и неистового бугагирования.

Просто надо поддерживать давление в трубе – а куда идет газ, абсолютно наплевать. То есть – наплевать на все реверсы. Сколько вкачано на входе – будь добр, выдай на выходе. Тем более, что деньги – уже проплачены.

Так Дубине понятно?


Щераз повторно брехливий момент про проплачені кошти. Цього немає, а є лиш договір про ціну за транзит, який не дієздатний з моменту підняття цін на газ для України. Автор схоже зостався на рівні школяра, не розуміючи складність системи. Бо труба не одна і якщо є споживач Європа і споживачі в Україні, то неможливо качати одним, заповнюючи газом інших з інших неіснуючих джерел. Збалансування всього процесу вагалі не одного дня справа. Простим перепадом тиском в величезній трубі не пояснити всієї фізики і на 1 км. При існуванні потоку газу по трубі з Росії в Європу та існуванням включень до неї інших споживачів в Україні простою різницею тисків всі явища пов'язані з взаємодією не пояснити. Виникає просте питання підтримання відповідного тиску в трубі Росія Європі на заданому рівні для забезпечення прокачування заявлених об'ємів. Щоб тиск був достатній необхідно підтримувати його й в трубах відгалуженнях на українських споживачів. Що ясно неможливо зробити в виду нізвідки брати газу для цих споживачів. Можливо хіба відключення повністю від пролягаючої через Україну газової труби закрученням відповідних задвижок. Та тоді завдяки цілісності системи відключені споживачі не отримають газ з українських сховищ і газових вишок. Щоб було по іншому потрібен не оин місяць.

Но вчера, несколько будучи вне себя от собственной тупорылости, и чувствуя громадную вину за тоталитарный Газпром, позвонил товарищу – он в этой сфере работает. Так вот, он меня успокоил, что аргументы вроде "Газпром затребовал не тот маршрут", для тех, кто понимает, – это эквивалентно дерьму на палочке. То есть вообще не аргумент. И что, даже если там, на Украине с газовым хозяйством всё совсем плохо, и все перетоки (я не знаю что это такое) разобрали на металлом, всё равно выход прост как три копейки – заберите поставленные "не по тому маршруту" 86 млн кубов себе, а в Европу фуганите заявленный объём из любого ближайшего хранилища.

Вроде – это общепринятая практика. Но это, понятно, если в хранилищах что-то есть.


Російська експертиза в даному питані доступна в ЗМІ лиш в спрощених чомусь варіантах. Таким чином приховуються складні процеси, що могли б викрити правоту української сторони для російської аудиторії. Замісь цього простоті висновків "колориту" надають вживанням неетичності і хамських образ. Підіймати запаси газу і закачувати одночасно по одній ж і тій трубі може й можливо, та не в замовленому напрямку, де на маршруті немає цих сховищ. Тож дівати замовлений тиск, збавляючи його при включені українських споживачів, ніде-для цього потрібно мати сховища біля кордону з Росією. Чому так-дивитись попередній абзац коментаря.

Уже видел вопли умеренных оранжистов: ну нельзя же так круто! Мы ведь не так уж и много воровали! Газпром же больше потеряет, чем на нашем привычном воровстве!

Действительно, с 1 января Газпром недополучил $1,1 млрд экспортной выручки.

"Надо уже сегодня посадить специалистов, юристов, чтобы не только протоколировать – с этим у нас и так все налажено, но и подсчитывать убытки", – заявил Президент России Дмитрий Медведев. Он попросил Миллера уточнить примерный размер ущерба, нанесенного действиями украинской стороны. "С 1 января "Газпром" недополучил $1,1 млрд экспортной выручки по контрактам на поставку газа в Европу", – сказал Медведев.

"Такие деньги наша страна терять не может", – заявил президент РФ. "Подарки закончились", – добавил он. По словам Медведева, "деньги должны быть взысканы с ответчиков, с виновных в этой ситуации".

Так что Газпром еще и счет в европейский арбитражный суд оранжоидам выкатит. И суд в ЕС в Стокгольме – выиграет. И все сочувствующие Ющенко и Юле могут уже заранее готовиться их благодарить за столь мудрую политику.


Вперед і з піснею всім путіноїдам-нелюбителям оранжоїдів. Не забути їм варто кричати, що "Європейський суд самый гуманний суд в мире!" Моска газу не поставила, Європа неотримала-а винувата Україна і їй платити за позовом Росії до Європейського суду? Щось тут не так. І останнє речення показує скільки політики в цьому питанні.

Да, потери будут. Но потери от сохранения оранжевых у власти на Украине очевидно будут и для России, и для Украины намного выше потерь Газпрома. А сейчас, если сложится – при некоторых адекватных действиях России, можно содействовать установлению нормального политического режима на Украине. Если банда, которая сейчас правит Украиной, приведет страну к экономической катастрофе, вместо нее может появиться более толковое руководство.

Втрати для Росії від української влади, не означають автоматично втрат для України. При відстоюванні нею українського інтересу-навпаки скидає паразита і обмежувача українських можливостей з нашої шиї. Тому більш толкове керівництво-це продовження ініціатив зменшення російського впливу на українську економіку, в тому числі і в сфері забезпечення газом.                                        

А под вечер Юля опять сноровисто переобулась в прыжке и разразилась:

"Переговоры Киева и РФ были сорваны украинскими политиками – Тимошенко"

Всё, похоже, Юля пошла ва-банк.

Не дожидаясь импичментов. Очень потому что хочется на трубе угнездиться.

Или – все-таки ей отмашку кто дал?


Тимошенко справді грає в небезпечні ігри...

                                           

А потом и вести из Европы подоспели:

"ЕС не намерен помогать Украине деньгами в преодолении газового кризиса"

Вот так принято у европейцев – мы будем вопить во всё горло за борьбу против угнетения молодой демократии, а платить за молодую демократию – нет желающих.

Как так?


Росії Україна і Європа не винуваті нічого. Не здатна перша доставити газ-це її справа, що ціна за транзит не підходить, вітки не ті, влада не та в Україні і так далі.

И следующая новость:

"Британский эксперт призывает не верить ни "Газпрому", ни "Нафтогазу"

Вот.

Сдается мне, что оранжоиды для того именно и верещат, для того и визжат с парадоксальными, противоположными заявлениями, чтобы вот таким вот "экспертам" на Западе можно было сказать: да черт их там разберет. Все, наверное, виноваты. Это – как вменяемому человеку логично и доказательно пытаться спорить со стаей взбесившихся бандерлогов – тихих, но внятных аргументов со стороны постороннему в визге и крике услышать крайне трудно, а ощущение общего хаоса и бардака – присутствует.

С такими бандерлогами может конструктивно общаться только мудрый удав Каа.

P.S. Похоже, этот оранжевый цирк с газом еще продлится.

P.P.S. А Европа очень удачно подгадала с морозами.
  

Щойно москаль забачить непокірливого українця, що не схилив голову, як хохол, коли москвит лиш здалля показався, так одразу згадка про бандерівців. Болотнологами не йметься одразу поображати, невідаючи що такі прояви лиш показують псячість їх натури. Де ще видана така ненависть до послідовників історичних персонажів, які захищали свою землю на своїй землі від окупантів-може й є, та покищо бачимо Москву найголоснішу в цьому питанні.

Ніхто за спір таку манеру висловлювань автора й не сприйме, а за звичайне хамство з відповідною реакцією на нього. Загалом це спроба приписати свої властивості комусь називаючи "стаєю з якою нема чого спорити, бо зрозумілих аргументів з їх сторони не дочекаєшся". Бо саме вживання образ на дискусію і на вияснення заперечень другої сторони не розраховано. Й Росія діє по принципу "удава", виправдавуючись поширення навішування даних ярликів нехорошості українців. Чому кінця не видно і для чого Кремль й вибрав "морози в Європі" під час створення газової недостачі і тиску на Україну.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua