Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Симоненко требует "освободить Украину от Ющенко"

Кортше кажучи, пора панове знімати шори, і визначатись: або комуністи є виразниками інтересів українського народу – або ненависна пурга проти Ющенка як раніше була, так далі і є ознакою холуя банди московських убивць українського народу.
Коментарі
Werwоlf   | 23.12.2008 17:17
Коротко кажучи "АБО", +
  | 23.12.2008 17:29
Та ні! яка там "ознакою холуя банди московських убивць українського народу"???
Кращий друг БЮТу та Тимошенко!!!
  | 23.12.2008 17:57
При таких "убийцах"народа на Украине становилось все больше.судя по всем переписям УССР,а вот при свидомых "демократах" уже уменьшилось на 6 млн.,а еще 6млн.драпанули из страны на заработки и ПМЖ.Судя по всему,это только начало.
sane   | 23.12.2008 18:24
Это одно из тяжелейших преступлений Ющенко – его поведение формально объединило коммунистов и антикоммунистов. Но поводы требовать отставки Ющенко у них диаметрально противоположные.
Во-первых, нормальные патриоты безусловно одобряют движение Украины в сторону НАТО.
Во-вторых, Симоненко как всегда врёт в угоду своему "лохторату" – Ющенко не только не приблизил нас к НАТО, но наоборот, сорвал процесс получения ПДЧ, за что коммуняки должны его благодарить.
Помимо неудачи с НАТО, Ющенко виноват в более серьёзных проступках, и поэтому, я говорю те же слова, что и Симоненко – геть Ющенко! Но вкладываю в них прямо противоположный, чем у Симоненко, смысл.
Никита   | 23.12.2008 20:49
и поэтому, я говорю те же слова, что и Симоненко – геть Ющенко! Но вкладываю в них прямо противоположный, чем у Симоненко, смысл.
+!
Зауважте: це пише знавець демогагії, можна сказати, її критик і викривач.
sane   | 24.12.2008 00:26
Никита:
...и поэтому, я говорю те же слова, что и Симоненко – геть Ющенко! Но вкладываю в них прямо противоположный, чем у Симоненко, смысл.
+!
Зауважте: це пише знавець демогагії, можна сказати, її критик і викривач.
Ну, и где Вы нашли демагогию? Вам нужно искать её в своих потугах любой ценой облагородить гаранта-банкрота. Вот там её в избытке.
Одного не пойму – почему Вы выбрали себе такого неудобного кумира? Вам он уже доставил массу хлопот в свете добровольно взваленной Вами на себя обязанности оправдывать любые, вплоть до самых подлых, выходки отчаянно цепляющегося за сладкую власть сельского бухгалтера. Сочувствую.
Никита   | 24.12.2008 01:58
sane:
...и поэтому, я говорю те же слова, что и Симоненко – геть Ющенко! Но вкладываю в них прямо противоположный, чем у Симоненко, смысл.
А я не сказав, що знайшов у Ваших словах демагогію. Я просто пам"ятаю Ваші статті, в яких Ви так красиво, дійсно прикольно і з гумором викривали різних демагогів, проявивши при цьому справжнє відчуття мови. Тому мене щиро дивує, що Ви не бачите очевидну річь: протилежний зміст слогану "Ющенко геть" є "Ющенко, залишайся, не йди" або "Хай Ющенко нас не покидає". Ось в чому прикол:) на цей раз.
Никита   | 24.12.2008 02:20
Якщо вже додумати цю думку до кінця:

Лозунг "Геть Ющенко!"

має протилежний зміст – "Хай живе Ющенко!" (рос. "Да здравствует Ющенко!")
Олександр Франчук   | 24.12.2008 13:28
ANONIM 23.12.2008 17:57 При таких "убийцах"народа на Украине становилось все больше.судя по всем переписям УССР,а вот при свидомых "демократах" уже уменьшилось на 6 млн.,а еще 6млн.драпанули из страны на заработки и ПМЖ.Судя по всему,это только начало.

Все пізнається у порівнянні – порядок кількості убитих московськими убивцями українців протягом минулого сторіччя можна оцінити з того факту, що чисельність усіх народів Європи з початку 20-го сторіччя зросла вдвічі і більше, а кількість українців залишилась практично такою ж.

Олександр Франчук http://www.geocities.com/olexandr
Олександр Франчук   | 24.12.2008 13:54
sane 23.12.2008 18:24 [...]
Про яких це комуністів та антикомуністів Ви говорите, шановний sane? В КПУ ж окрім назви, нічого комуністичного ні граму вже давно нема. Нічого окрім чистого дистильованого московського холуйства. Усі без винятку _реальні_ дії Тимошенко (не плутати з брехливими словами від обпльовувачки могили свого діда Капітальмана Арона Кельмановича) точно такі ж. Так що привід брехати в бік Ющенка у них обох точнісінько той же самий.
Що ж до Вашої дурнуватої брехні про неудачі Ющенка з НАТО, то вона просто смішна – на тлі численних заяв на найвищих рівнях про прийняття України в НАТО без усяких там ПДЧ.

Олександр Франчук
Олександр Франчук   | 24.12.2008 14:25
sane 24.12.2008 00:26
> цепляющегося за сладкую власть сельского бухгалтера.

Не торкаючись солодкого сну московського холуя, "гаранта-банкрота", зауважимо таку очевидність, що починати свій шлях сільським бухгалтером, це щось навіть і важко зрозуміти, а що ж в цьому може бути поганого? Якщо звичайно не приймати до уваги критерію успішності Тимошенко, яка свій перший капітал здобула в 1989-90 роках шляхом розвитку порнобізнесу та управління ним в м. Дніпропетровську.

Олександр Франчук http://www.geocities.com/olexandr
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua