Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   Західна Україна   прихватизація   ЛАЗ   Оріана   Тернопільський Комбайний Завод   Лукор   НПК Галичина   Чурікови   Лукойл   російський капітал   акції   2000-2004-2008ррр.   рівень життя   повернення   державна власність.
22
Рейтинг
22


Голосів "за"
25

Голосів "проти"
3

Коментарі
Valeriy   | 15.12.2008 19:58
Вот, видите Гетьман. Я как в воду глядел – боченков с золотом у Вас на огороде не закопано. Иначе бы Вы такой вопрос не задавали. Но Вы абсолютно правильно отмечаете – "фінансово-економічна ситуація в регіонах залежить від реалізації їх ресурсних можливостей".
Гетьман   | 15.12.2008 20:03
Valeriy:
Вот, видите Гетьман. Я как в воду глядел – боченков с золотом у Вас на огороде не закопано. Иначе бы Вы такой вопрос не задавали. Но Вы абсолютно правильно отмечаете – "фінансово-економічна ситуація в регіонах залежить від реалізації їх ресурсних можливостей".
Думаю навіть як би були, все б залежало звідки ті бочечки взялись.
  | 15.12.2008 20:08
Росія економічно окупувала Івано-Франківську і Львівську області. Серйозна підозра є на участь російського капіталу в ключових підприємствах Тернопільської, Волинської, Закарпатської і Чернівецької областей.

Да как же вы допустили!!!
  | 15.12.2008 20:49
Урочиста жоповідь головпасічника на відкритті смітника "Заря свідамізма":

- Любі друзі, я повинен ось цією рукою, яка сьогодні ще нічого не вкрала, особисто нагородити свідамітів Хрока і Спринця, а також діда Уласа (прости господи і баба Параска) за те, що ми маємо можливість відкрити замість пасіки смітник. Саме їх небувалий інтелект (звичайно при допомозі головного вуйка свинаря-сантехніка) перемістив нас із пасіки на смітник, там де й саме місце справжньому свідаміту!

Чавкання свідомої ковбані, входить архімитрополит хоружівський Педро.
- От бл..., знову жидами все просмерділось, навіть на смітнику гендель кипить. От, бл... От, бл...
Valeriy   | 15.12.2008 20:53
Анатолій:
Росія економічно окупувала Івано-Франківську і Львівську області. Серйозна підозра є на участь російського капіталу в ключових підприємствах Тернопільської, Волинської, Закарпатської і Чернівецької областей.
Да как же вы допустили!!!
Во времена СССР у ленивых совковых журналистов было популярным использование военных сравнений:

На полях битвы за урожай.
Сражение за хлеб
Правофланговые науки.

Теперь же по частоте использования слово – оккупация и производные от него находятся на первом месте. Такое впечатление, что тексты пишут те же самые совковые журналисты, только еще более обленившиеся.
Ekain   | 15.12.2008 21:05
Можна навести і більше прикладів на заході України.Решта України вважає, що на заході нічого нема, але це стереотип. Насправді,там достатній індустріальний потенціал,але кожне окреме підприємство не таке велике і гучне як у Донбасі.Дійсно, більшість належить росіянам,або "донецьким",або іншим "зросійщеним".Навіть якщо вважається,що підприємство належить європейцям,коли продаєш йому техніку, на фінансових документах з-за кордону бачиш прізвища на "-ов", а не на "-ів" чи "-як".Бізнес не буде чекати,поки українець заробить грошей,а як заробить,то вкладе в свою промисловість.Купить той, хто має гроші і запобігти цьому можна лише тим, щоб бути богатішим і швидкішим, ніж іноземці.
Микола_Гаврилович   | 15.12.2008 21:15
Практично всіма підприємствами в УРСР правив "червоний директорат". Національність їх таж – росіяни. Після отримання незалежності вони повністю розорили ці підприємства і приватизували їх за безцінь. Промислові успіхи нинішньої України? Краще мовчати. От так вони працють. А на кого? Слава Україні...
ЗЕРО   | 15.12.2008 21:34
Ви праві пане Гетьман,не так нам вбачалась на Майдані діяльність Президента.Крім СВОБОДИ ми мріяли про СПРАВЕДЛИВІСТЬ,але не так сталося,як мріялось.І сьогодні Президент сказав,що у нього немає високого рейтингу тільки з-за того,що він принциповий в непопулярних питаннях,але це тільки частина ПРАВДИ,інша частина в тому,що він не зробив майже нічого в боротьбі з корупцією,шахрайством,зловживаннями у владі.
  | 15.12.2008 21:40
Микола_Гаврилович:
Практично всіма підприємствами в УРСР правив "червоний директорат". Національність їх таж – росіяни. Після отримання незалежності вони повністю розорили ці підприємства і приватизували їх за безцінь.
Да как же вы допустили!!!
Werwоlf   | 15.12.2008 21:46
+
ЗЕРО:
[...] інша частина в тому,що він (пезидент) не зробив майже нічого в боротьбі з корупцією,шахрайством,зловживаннями у владі.
Яким чином?
Valeriy   | 15.12.2008 21:56
Ekain:
Можна навести і більше прикладів на заході України.Решта України вважає, що на заході нічого нема, але це стереотип. Насправді,там достатній індустріальний потенціал.
А вот другое мнение:
"В среднем, западные области обеспечивают себя по расходам на оплату труда работников бюджетной сферы лишь на 50% и по выплате пенсий из собственных поступлений тоже лишь на половину. Все остальное Западная Украина получает из государственного бюджета и Пенсионного фонда Украины."
ЗЕРО   | 15.12.2008 22:02
Пане Werwоlf,Президент України-ГАРАНТ КОНСТИТУЦІЇ. ВСЕ.Пряма підпорядкованість силових сил Президенту-це дієвий інструмент для наведення законності в державі.Взяли за хабарництво суддю з трьома мільйонами доларів і це за чотири роки після Майдану,а таких суддів по Україні навіть не сотні.І це тільки в судовій владі,а таких гілок влади десятки.А що пану Саакашвілі набагато легше в Грузії?А корупція знизилась в рази.
Ekain   | 15.12.2008 22:02
В среднем, западные области обеспечивают себя по расходам на оплату труда работников бюджетной сферы лишь на 50% и по выплате пенсий из собственных поступлений тоже лишь на половину. Все остальное Западная Украина получает из государственного бюджета и Пенсионного фонда Украины."
А до чого тут ці пенсійні проблеми?
Я кажу про підприємства, а не про пенсійний фонд. Де Ви бачили, щоб донецькі податки платили? Якщо вони підприємства на заході купують, то що, там вони перевиховуються?
  | 15.12.2008 22:12
Про це прикро говорити, та найбільший розпродаж (розкрадання) підприємств на Львівщині припадає на час тотального правління в регіоні так званих "рухманів". А без сприяння місцевої влади, провертати такі операції НЕМОЖЛИВО! І сьогодні ці номенклатурники, прикриваючмсь іменем Віктора Ющенка, творять воістину "чудеса".
Як приклад. Територію у Львові, де повинні будувати стадіон до Євро 2012, місцеві "князьки" силоміць забрали у простих людей (на цьому місці знаходились дачні ділянки), швиденько приватизували, а тоді запропонували державі за кругленьку суму – $40 млн.
У неділю був на Сколівщині. День ідеш. Чия земля? олійника! Другий ідеш. Чия земля? Теж олійника... І таких випадків безліч
Valeriy   | 15.12.2008 22:37
Ekain:
А до чого тут ці пенсійні проблеми?
Я кажу про підприємства, а не про пенсійний фонд. Де Ви бачили, щоб донецькі податки платили? Якщо вони підприємства на заході купують, то що, там вони перевиховуються?
Это просто как показатель вклада местных предприятий в пенсионный фонд. Платежи донецких предприятий в пенсионный фонд сначала идут на выплаты пенсий в Донецке а затем идут на выплаты пенсий в западных областях. Так как выплаты только местных предприятий не в состоянии обеспечить оплату пенсий в западных областях. Может конечно в донецке и не полностью уплачивают налоги, но фактически получаются что донецкие наполовину содержат пенсионеров западных обл.