Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пoлітикa в Кaнаді: Лишe На Дeнь Пoперeду України

Станіслав | 4.12.2008 08:09

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

"Зарaз не чaс для домовленностей за лаштунками політичної сцени. Зaраз уряду потрібно сконцентуватися на економіці і осoбливо над утворенням наступного бюджету". Сказав ПМ Кaнади пан Стефен Харпер у телезверненні до канадійської нації сьогодні

Завтра у четвeр в Україні очікують на утворення нової коаліції в українському парламенті. Пророкують, що у неї увійдуть дві раніше антагоністичні партії: БЮТ і ПР. Парламент Канади випередив український лише на якийсь день. Учора Ліберальна партія Канади оголoсила про укладання з іншою парламентською партіює Блок Квебекуа угоди про співробітництво на 18 місяців, що дозволить фактично паралізувати роботу міноритарного уряду Канади очолюваного лідером Консервативної партії. Родзинка в тому, що Ліберальна партія і Блок квебекуа відомі цілком протилежними поглядами на майбутнє Канади. Ліберальна партія за сильну федерацію, Блок квебкуа відомий тісною співпрацею з головною сеператистською силою провінції Квебек Партією квебекців.

Щоб пояснити українцям наскільки Блок квебекуа і ліберали різні в Канаді їх союз пожна порівняти з уявним союзом між фракціями Російської Общини Криму і Блоком Юлії Тимошенко. Чи можна уявити собі такий союз в українському парламенті?

Пан Харпер сьогодні у своєму телевізійному зверненні до нації сказав: "не час для домовленностей за лаштунками політичної сцени". Наскільки знайомі ці слова українцям! "Ні підкилимовій політиці!... Українці не голосували за такий союз у парламенті" – сказав український президент у 2007-му перед розпускому Верховної Ради. Це майже слово в слово слова канадійського прем'єра сьогодні. Чи розпустить пані Генерал Губернатор Канади парламент, який був вже переобраний лише декілька тижнів тому (!)? Побачимо. Вона терміново повернулася у Канади перервавши своє турне центральгною Європою.

Одна річ для мене зрозуміла і ясна як Божий день. Це все нормально. Канада впорається з цією політичною кризою і стане ще сильніше ніж раніше. Це і є справжня, реальна політика. Настільки ж реальна яким є наше життя. І Україна впорається з її викликами. Навіть якщо на відміну від канадійців все це для українців вперше.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua